Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה היא מעבר משמן 0w30 בתקן 712312 לשמן 5w30 בתקן FPW9.55535/03. חיפוש ברשת של התקן החדש מגלה שהוא לא כ"כ חדש,הוא מופיע כבר במוביל 1 esp בעל התקן המוכר לנו 712297 ואצל עוד יצרני שמן. כנראה שההנחיה גם באירופה לעבור ל5w30. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך זמן בשביל לראות אם זה עוזר. כבר ראינו איך החלפת סוג הרצועה לא פתר את הבעיה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, save כתב:

אני לא חושב שהשמן הוא הבעיה פה. זה הדלק שאוכל את הרצועה. 

לפני 55 דקות, yulianx כתב:

בגלל זה הם עוברים לשרשרת.

חשבתי שהם עוברים לחשמל :crazyeyes

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.2.2024 בשעה 15:45, The FixTrics כתב:

פניתי לשירות של היבואן במייל, גוללתי את הסיפור, הם במייל חוזר ביקשו את חשבונית הטיפול מגבע ואת היסטוריית הטיפולים

גם אני ביצעתי החלפה יזומה אצל גבע אחרי שמורשה של לובינסקי אמר לי במפורש לא להגיע כי צריך רק ב-105K מה שהוא ברור לכל שגוי. למזלי הרצועה היתה בסדר והמחיר בהתאם, אבל עדיין בכוונתי לפנות ללובינסקי בענין.

אגב לא קיבלתי שום הודעת ריקול ואני יד ראשונה.

עריכה אחרונה על ידי Jack457
  • אהבתי 1

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לא, עדיין יכול להיות סיכוי.

בשביל להקטין סיכוי להתפוררות, יש המלצה על החלפת שמן כול 10 אלף וטיימינג כול 4 שנים או 60 אלף.

הבעיה שאם אתה קונה רכב ישן, אף אחד לא טיפל בשיגרה כזאת כי לא יודעים. לכן אם כבר, אז רכב עד 4 שנים ושלא עבר את ה 60 אלף בערך ולהחליף.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורות טובות מהיצרן לשם שינוי, היצרן סטלנטיס מאריך את האחריות על המנוע ל 10 שנים

או 175K ק"מ מה שמגיע ראשון עם התנאי לתחזוקה לפי הוראות יצרן.

https://www.largus.fr/actualite-automobile/stellantis-1-2-puretech-une-extension-de-garantie-etendue-pour-le-probleme-de-la-courroie-30032881.html

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ניסאן בארצות הברית האריכה את האחריות על הגיר הרציף בזמנו, אבל בארץ הלקוחות היו צריכים לנדנד לא מעט ליבואן כדי שהוא ייקח אחריות וגם אז זה לא היה באופן גורף, אבל הלוואי ואני טועה ולובינסקי לא יעשו בעיות עם זה.

עריכה אחרונה על ידי Jeka88

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, אלי55 כתב:

בשורות טובות מהיצרן לשם שינוי, היצרן סטלנטיס מאריך את האחריות על המנוע ל 10 שנים

או 175K ק"מ מה שמגיע ראשון עם התנאי לתחזוקה לפי הוראות יצרן.

https://www.largus.fr/actualite-automobile/stellantis-1-2-puretech-une-extension-de-garantie-etendue-pour-le-probleme-de-la-courroie-30032881.html

• Entretien : tous les 20 000/25 000 km ou 1 an sur les voitures et les utilitaires.

תחזוקה החלפת שמן כל 20-25K, מתכון טוב לרצועה שתתפורר מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Deutz912 כתב:
  • Entretien : tous les 20 000/25 000 km ou 1 an sur les voitures et les utilitaires.

תחזוקה החלפת שמן כל 20-25K, מתכון טוב לרצועה שתתפורר מהר.

אני חושב שעבור המנוע הזה, התנאים בארץ מוגדרים על ידי היצרן כתנאים קשים, אז זה מתקצר קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...