Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקחתי שני טרמפיסטים עלול לעלות לי ביוקר בגלל דלת שמאל שנפתחה

שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד 3 חודשים?

אתה אופטימי אח יקר,

עוד חודש יש חגים כל ספטמבר,

אולי בשנת 2019 לקראת פסח יהיה משפט, אולי

ההשתתפות גבוהה כי נהגתי באיזה מונית של חבר שלי שהוא בעל הפוליסה,

לי כמובן יש רשיון מונית בלי קשר, מן הסתם שישבו לי שני נערים מאחור ואחד מהם היה אמור לרדת לא ידעתי מי ירד ומאיזה דלת?

לא כתוב להם על המצח מי גר ברחוב א ומי ברחוב ב,

ההיפך במשפט אציין שלא רציתי להפריע לתנועה, הרי יכלתי לעצור באמצע הרחוב ולחסום המעבר,

ההיפך פניתי ימינה ככל האפשר על מנת לאפשר זרימה לתנועה,

אבל מי יכל לנחש שאיזנ נער יפתח הדלת השמאלית?

עוד לפנמי שירד הספקתי להגיד לו תיזהר ואז קרתה המכה.

בוא ניתן לשופט לשפוט,

אם אשלם עוד אלפייה בשנה הבאה זה בכלל סבבה,

לא ידעתי שאם אפסיד במשפט אני יכול עדיין להפעיל הפוליסה שלי רטרואקטיבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה לא יכול להפעיל את הפוליסה רטרואקטיבית.

אתה מחויב לדווח על המקרה לסוכן בהקדם.

לא חייב להודות באשמה!

סוכן הביטוח יקבע אם לדעתו אתה אשם או לא, ובהתאם עשוי להציע פיצוי לצד השני.

אם תלך למשפט ויקבע סכום גבוה יותר (מהפיצוי שיציע, מן הסתם גבוה מסכום ההשתתפות העצמית שלך) אז אתה תשלם את ההפרש (בין הסכום שאושר על ידי חברת הביטוח לסכום הפיצוי הגבוה יותר שנקבע במשפט).

עבר תעבורתי לא רלוונטי למקרה הזה. (רלוונטי במשפט תעבורה אם היית נאשם בעבירה כשהמאשימה - משטרת ישראל, כמובן על ידי תובע מטעמה).

עבר ביטוחי דווקא יש לך, לפחות לפי התיעוד בפורום (גם לא רלוונטי במשפט הזה, אלא לצורך הנחה בפוליסות ביטוח).

בתחילת הסיפור הזדהיתי עם העניין של הטרמפיסט. משמדובר במונית של חבר, לי אישית הסיפור נשמע פחות אמין (נהג מונית לוקח טרמפיסט בחינם במונית של חבר עם רישיון...). לדעתי ההשתתפות העצמית הגבוהה מאוד גורמת לעניינים כאן להסתבך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת, ההשתתפות העצמית היא המוקש פה,

לגבי האמינות?

במקרה הספציפי אלו היו נערים שעלו בתור ג'סטה שלי.

מה הקשר לאמינות שלי?

אלך ההיפך:

אלו היו נוסים שאני לא מכיר שגביתי מהם כסף מלא ועדיין קרה מה שקרה?

מה חשוב אם היו טרמפיסטים או לקוחות בתשלום?

העובדה שאני נהגתי במונית, לא רציתי לעכב התנועה ונוסע בתשלום או טרמפיסט פתח במפתיע דלת אחורית שמאלית אצלי.

ההיפךךך

בגלל שהרכב מאחורי ראה לפניו מונית שעוצרת מן הסתם להוריד נוסע היה עליו להתנהג בהתאם ולצפות לכל תרחיש!

במקרה דנן בגלל שהוא נסע אחרי מונית עם נוסעים היה עליו להיות ערני עם שבע עיניים

פה זה דווקא נלזכותי שנהגתי במונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח גם את עניין העליה בפרמיה ל 3 השנים הקרובות עקב תביעת הפוליסה, זה צריך להיות אח, ולא חבר (וגם אז לא תמיד) בשביל שהוא יספוג את העניין ויחליק אותו.

טיפ קטן שדי מפתיע אותי שכנהג מונית זה לא הסטנדרט לא אצלך ולא במונית של החבר, בדלת שמאל מפעילים את כפתור נעילת הילדים ואף אחד לא יוצא משם.

למדת בזול, יכל גם להידרס לך נוסע.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת תודה לך על הטיפ, חח

נו באמת?

נעילת זאטוטים לנער מפותח בן 20 פלוס מינוס?

עובדה שבחים זה לא קרה לי,

אולי אקשור באזיקים כל לקוח?

אני מודה שיש לי אשמה לא מבוטלת, אין ויכוח,

ממש לא מסכים שהנהג השני זך וצחור כשלג!

לדהור בפראות בכביש שכונתי צר?

להיצמד למכונית משמאל שהוא מבחין שהיא מאטה לקראת חניה או הורדת נוסע?

אני לא השטן והוא בטח לא המלאך פה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טיפ ש:

1. נתקלתי בו המון גם בארץ וגם בחול.

2. יחסוך לאדם חכם הרבה מילים והרבה הסתבכויות מיותרות.

3. וסתם כדרך אגב, מתאר לעצמי שכנהג מונית אתה אמור להיות ער לזה:

עליה לרכב וירידה ממנו תק' (מס' 3) תש"ל-1970

81. לא יעלה לרכב אדם, למעט הנוהג, ולא ירד ממנו ולא יניח הנהג או הממונה על הרכב לעלות אליו או לרדת ממנו, אלא –

(1) כשהרכב עומד;

(2) מצדו הימני של הרכב כשהוא עומד בצד ימין של הדרך;

(3) מצדו השמאלי של הרכב כשהוא עומד כדין מצד שמאל של הדרך; אולם מי שיושב לצד הנהג רשאי לצאת מצדו הימני של הרכב, לאחר שנקט באמצעי הזהירות הדרושים;

(4) במקום המיועד לעליה ולירידה, אם יש ברכב מקום כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של תאונה לך ולרכב צד ג' משלמים השתתפות עצמית אחת הגבוהה בין השניים זו של המקיף שלך פרק א' או זו של צד ג' פרק ב' בפוליסה.

ככה אתה מכוסה לגבי הנזק שנגרם לנהג צד ג' ולך.

בהנחה שהנזק של השני גבוה מ 5-6000 ש"ח

ספר את סיפורך לסוכן הביטוח שלך, תן להם לשבור את הראש מול הנהג השני ותקן את רכבך על חשבון הביטוח שלך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר יריב, מספיק לריב.

אתה חי בסרט וורוד, כאשר אתה צריך להכין הרבה כסף:

1. השתתפות עצמית.

2. תיקון המונית שבה נהגת.

3. עלית הפרמיה למשך 3 שנים (סה"כ זה בערך 45% מהפרמיה לפני הנחת העדר תביעות).

אם אינך רוצה להפעיל ביטוח סעיף 1 מתרחב ויכלול:

1א. מחיר תיקון הרכב הנפגע.

1ב. שכר טרחת השמאי שיבדוק אותו.

1ג. ירידת הערך של הרכב הנפגע.

ונבקש מהמומחים הגדולים ממני להוסיף מה שהשמטתי.

מחיר תיקון הרכב הנפגע תלוי בסוג הרכב ובהיקף הפגיעה.

אם אני בעל הרכב הנפגע אני מכניס אותו למוסך המקובל עלי, מזמין שמאי וכעבור יומיים מדווח לך על עלות התיקון (כולל כל מה שמסביב, כגון שמאות, הפסד זמן בגלל הצורך להטלטל בתחב"צ או מוניות או רכב חלופי) - ואז משאיר לך את הברירה בין לשלם את הנזק לבין להפעיל את הביטוח.

ההשואה שלך צריכה להיות בין הצעת המחיר שעליה דיברתי + עלית מחיר הביטוח של בעל המונית לבין תשלום ישיר לבעל הרכב תמורת הוצאותיו. אם ההפרש משמעותי - הפעל את הביטוח. אם ההפרש קטן - שלם מכיסך.

ד"א - אם תנסה לעשות תרגילים בעל הרכב לא צריך להתמודד אתך ולא לתבוע אותך או משהו כזה. הוא יפעיל את הביטוח שלו, והביטוח שלו יפעל נגדך (ונגד חברך - שכבר לא יהיה חברך - בעל המונית) עם סוללת עורכי הדין שלו. זה יהיה יקר, כיון שזה לא יהיה בתביעות קטנות אלא בבית משפט השלום (אלא אם חיסלת איזה למבורגיני, שאז אתה עלול להגיע למחוזי), ואז תצטרך לשלם גם לעורך דין מטעמך, עוד כמה אלפי ש"ח. כדאי? לא.

"

בקיצור - דווח מיידית לסוכן הביטוח (בעצם, השאר זאת לבעל הרכב). אתה לא חייב להפעיל את הפוליסה, אבל כאשר תראה את עלות התיקונים תתחנן לעשות זאת.

ועוד הערה: באגירה צודק בשני סעיפים:

1. האחריות על פתיחת הדלת היא על בעל הרכב שבו היא נפתית.

2. נעילת ילדים לא תפרץ גם על ידי אריק זאבי. מכסימום ישבור את ידית הפתיחה הפנימית.

באגירה - שאלה קטנה לי אליך: ציינת כי הרכב הנוסע לא חייב לשמור מרחק מרכב חונה. מה לגבי מצב בו יש עיקול, שדה הראיה לא מושלם, והוא "מגלח" הולך רגל שרוצה לפתוח דלת? האם הוא לא יהיה אשם?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו , הלו תירגע,

אולי אני חי בסרט ורוד, אבל אתה חי בסרט שחור.

לאן הלכת?

מחוזי, שלום, העליון בירושלים?

כולה מראה נתלשה שפשוף בקאנט של הדלת ומכה קטנה בדלת האחורית,

הבנאדם טס ברחוב צר,

בבקר היום ניסיתי להגיע איתו להסדר ללא ביטוח בכלל,

הגיבור ארק חי בפנים הטלפון,

מה אני אמור להתחנן אליו כעת?

שהוא יזיע במוסכים, שהוא יתזז לטיז איל נאבי מצידי,

אני מסכים איתך שאם הוא חכם הוא אמור לדווח לי עוד יומיים עוד שבוע באשר לעלות הנזק ולהשאיר לשיקולי האם לתבוע הביטוח שלי או לא.

בלי קשר לא ידעתי שהאוטו שבו נהגתי ללא ביטוח מקיף,

מליונים לא אפסיד פה בשום מקרה.

נניח אשלם כמו פאפי לטענתך כ 7 או 8 תלפים , במשפט מה כבר אקבל?

מליון שקל?

מראה תיקון בדלת קליל ובדלת השניה כנל.

אני משוכנע לאור הנסיבות בשטח ובפועל שהשופט יפסוק לפחות 30 אחוז לרעתו על רשלנות תורמת,

כמה כבר ההפרש?

שקלים בודדים.

והוא יסיים הסיפור ב2020, שווה לו?

לדעתי בדיוק ההיפך יקרה...

הוא ירוץ כמו טעטעלע לחפש אותי שאודה לפני משפט ולא ההיפך.

הבטחון והשחצנות שלך ושלו זהים ממש,

אני ניסיתי להגיע להסדר מקובל על שני הצדדים, קיבלתי טריקה רועמת, סבבה,

ימים יגידו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל עם הדבר החשוב: אתה גרמת למישהו נזק. זו אחריותך (או אחריות חברך בעל הרכב, היינו הך). אם מישהו יגרום לי נזק אנהג בדיוק כמוהו: אתבע את נזקי עד הפרוטה האחרונה. כולל תיקון הרכב, רכב חלופי, מוניות, ביטול זמן (ואם שעת עבודה שלי שווה 1000 ש"ח אז כל כל שעה במוסך אתבע אותך בסכום זה), וכל הוצאה אחרת. ושיהיה לך ברור, אתה תשלם אותן.

בסוםו של דבר תצטרך לשלם את הנזק שלו. אם זה 1000 ש"ח תחוייב בהם (לא סביר), ואם 20,000 ש"ח תחוייב בהם. זה הכל.

והסברתי לך, אם תעשה תרגילים הביטוח שלו יעשה לך. בצבא למדתי שכאשר החייל משתין על צה"ל צה"ל נרטב, כאשר צה"ל משתין על החייל החייל טובע. כך זה גם עם חברות הביטוח.

אתה מזכיר לי מקרה: איזה עורכת דין פגעה ברכב הליסניג של אשתי שחנה. חברת הביטוח תבעה אותה על השתתפות עצמית (בערך 1000 ש"ח). עורכת הדין החליטה לגרור אותה למשפט בטענה של אשמה תורמת. חברת הליסינג לא נשארה חייבת, הגישה את התביעה על מלוא סכום הנזק. השופטת קבעה השתתפות עצמית של 10%, עורכת הדין שילמה קרוב ל-10,000 ש"ח. הגישהה שלך מובילה אותך בדיוק במסלול הזה.

אני כרגע עם התראה בפורום, אז למרות מצב הרוח הלוחמני שלי אהיה עדין. הביטחון העצמי שלך חסר בסיס. כדאי לך מאוד לחשב מסלול מחדש, להכין את דמי ההשתתתפות העצמית, מחיר התיקון ואומדן עלית הפרמיה של חברך ל-3 שנים. התחושה שלי (ללא ביסוס ממשי) היא שמדובר בכ-10,000 ש"ח. אם עלות תיקון הרכב האחר עולה על סכום כזה (או מספר אחר, כפי שיודיע לך בעליו) הפעל את הביטוח וחסל.

ולגבי בית המשפט - זה כמו מלחמה. אתה יודע איך אתה מתחיל, אין לך מושג איך זה יסתיים. אם תצליח להרגיז את השופט עם טענות חסרות בסיס הוא יקבע פיצוי לתובע לפי התביעה, עד הפרוטה האחרונה. אז כדאי שתרגע ותבין שלא אתה זה שכותב את התסריט, יש כאן עוד כמה גורמים: בעל הרכב הנפגע, החבר שלך, השמאי, אולי כמה עורכי דין ושופט.

דרך אגב, לפני כ-5 שנים מונית פגעה בי מאחור בצומת. נהג המונית ניסה להתיחס אלי בדיוק כמוך. ההבדל היה שהוא הבין מיד שלא יעזור לו דבר, הוא ישלם את הנזק. וכיון שגם הנזק שלו היה משמעותי (פגוש, פנס ועוד כמה חלקים של אוקטביה נוצצת) הוא הפעיל את הביטוח ושילם את כל התביעה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כמה טעויות,

לגבי ההשתתפות עצמית שלי זה יגיע גג גג ל 5000 כולל הכל, אני לא אספוג עליית הפרמיה, עד כאן אתה איתי?

ל5000 תוסיף תיקון המכה אצלי, אולי דלת משומשת אולי תיקון אצל פחח, גג יעלה כאלפייה, מכאן שאני אסיים בתסריט הזה בנזק כספי של 6000 ולא 10000,

אני אגב לא חייב לשלם שקל לבעל המונית, יכול להתנער מהכל, אבל לא אעשה את זה, הוא ידע שאין מקיף,אני לא ידעתי,

בכל מקרה שוחחתי עימו הוא בעצמו לא הזכיר עליית הפרמיה, הוא יבלע את זה כמו גדול בוודאות.

אז באופציה א אפול ב 6000 סך הכל, באשר לאופציה ב? לאלוהים הפתרונים.

אני לבד הצלחתי בבקר לחייג לסוכן שלו, לבקש פון של הנהג, שוחחתי עימו בנעימות, זה מראה שאני לא מתחמק מאשמה, ניסיתי להבין מה בדיוק הנזק שלו?

במה מדובר? להגיד לו שלא יפעיל ביטוח וכו ואשלם לו במזומן,

הבנאדם ישר ניתק לי כאילו רצחתי את אשתו

כעת מה שאעשה זה לחכות לראות מה הנזק אצלי, אם הוא גבוה גם להמתקח עם בעל המונית , או שלא אשלם לו כלל או שיתחלק חצי בחצי,

הרי הוא לא עשה מקיף מטעמי חסכון, הוא חייב לקחת בחן שבמצב כזה נזק אצלו באשמתו או באשמת מי שנהג יחול עליו,

אי אפשר לאחוז במקל משני צידיו, גם לצפות שאשלם לצד ג הכל וגם לרכב שלי אשלם הכל.

אני לא תייר מחוץ לארץ.

אם זה ככה אלך אול אין בשמחה, הימרתי כבר על סכומים גבוהים מזה בהרבה ושרדתי ברוך השם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה - שאלה קטנה לי אליך: ציינת כי הרכב הנוסע לא חייב לשמור מרחק מרכב חונה. מה לגבי מצב בו יש עיקול, שדה הראיה לא מושלם, והוא "מגלח" הולך רגל שרוצה לפתוח דלת? האם הוא לא יהיה אשם?

לא זכור לי שטענתי כזה דבר.

אגב, בנוגע לתאור העובדות, אני שניה פרקליטו של השטן בבית המשפט, אם הרכב הפוגע "טס" ב 80 קמ"ש, איך הנזק שלך ושלו כ"כ קטן?

בתאונה כזו ב 80 קמש, קורת B שלך אמורה להיות ליד פנס החזית.

בשניה העו"ד שלו מציג אותך כשקרן.

אבל בוא נצא מהסרט, לא עו"ד ולא נעליים, זה יסגר בטביעות קטנות ואתה צריך או לקנות מצופים או ללמוד לשחות, דחוף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה, סליחה, זה לא היית אתה, אלא רועי.

יריב - לגבי עלויות - איני יודע באיזה רכב מדובר ומה הנזק. יכול לומר לך שלני שנה אשתי קיבלה מכה קטנה בדלת של הסויפט בנסיבות דומות. החלפת הדלת עלתה קרוב ל-3,000 ש"ח (כולל מע"מ). מה שכן, הפחח עשה עבודה יפה, אין הבדלי צבע, אולי לקח דלת מפירוק של רכב זהה.

יריב, חלוקת העלויות בינך לבין בעל המונית זה עניין שביניכם. החברים כן מתיחסים לכלל הנזק, ולפחות מבחינתי אתם גוף אחד שצריך לפצות את בעל הרכב האחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...