Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקחתי שני טרמפיסטים עלול לעלות לי ביוקר בגלל דלת שמאל שנפתחה

שימו לב! השרשור הזה בן 2084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יריב :אני חייב להסיר בפנייך את הכובע! מעולם לא ראיתי בפורום הזה הודעה שכולם באותה הדעה ,(נגדך ונגד העמדה שלך) ,אבל הצלחת לעשות זאת ,כל הכבוד:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה שתארת בהודעה האחרונה זה ניסיון להונאת ביטוח.

לא עושים דברים כאלה!

ובטח שלא כותבים על זה באינטרנט!

ז

זו רק היתה מחשבה שלא תצא לפועל,

על מחשבות זדוניות לא נראה לי ששופטים פה בפלשתינה,

Sue me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להיכנס לאשמה תורמת כלשהי, רק בעניין החבר שהשאלת ממנו את הרכב אני רוצה להבין משהו,

לא רק שאתה לוקח בחשבון אוטומטית שזה בסדר להפעיל את הביטוח של הבחור שהלווה לך את המונית-מבלי להתחשב בעליית פרימיה וכו',

לדעתך הוא גם אמור לחלוק איתך את ההשתפות העצמית כי הוא לא עשה מקיף?

מבחינה חוקית הוא חייב לעשות חובה בלבד, במידה והוא אכן השאיל לך את הרכב ונעשתה פגיעה כשהוא באחריותך הוא לא חייב לשלם שקל ובטח שלא חייב לך הסברים על איזה ביטוח יש לו.

יותר מזה, במצב דומה הייתי משלם כל פרוטה כולל עליית הפרמיה שלו ועדיין הייתי מרגיש לא נעים.

מצד שני, לא יודע אם הסיפור מתואר פה לפרטי פרטים, כמו שה"טרמפיסטים" הפכו ללקוחות של נהג מונית מי יודע מה עוד יכול לקרות, לכאורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטת לנסוע על אוטו שלא שלך , בנוסף על כך העלאת על האוטו שלא שלך נוסעים נוספים שאינך מכיר. ועכשוו אתה דורש מהבעלים של האוטו שיתחלק איתך בהוצאות של הנזק שנגרם כתוצאה מהחלטותיך.

לדעתי חבר שלך צריך לשלם את הכסף מסיבה אחת בלבד, כמס טיפשות שילמד לא להשאיל את הרכב לחברים שכמותך.

אולי זה באמת ימנע ממנו לחזור על אותה שגיאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסר הידע המשווע (שלא לומר הבורות) ועודף הבטחון העצמי של פותח השרשור הם לא פחות ממדהימים.

מרחם על הנהג השני שהיה מעורב.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קצת חורים בסיפור.

אם אני מצליח לקרוא כאן בין השורות לפי דעתי פותח השרשור "כועס" על ה"חבר" ש"הלווה" לו את המונית מכיוון שכנראה נוצר הרושם לפני כן שיש ביטוח מקיף ולהפתעתו גילה שאין.

אם היה מדובר בעצם בכך שפותח השרשור שכר את המונית או אולי עבד כשכיר ונאמר לו בתחילה שיש ביטוח מקיף ואז בדיעבד התברר שאין גם אני הייתי כועס במקומו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור מדהים ועוד יותר מדהים האיש מאחוריו.

קודם כל כמו שהבהירו לך פה אתה כמובן נחשב אשם. אם היית רוצה היית לוקח את הפרטים של הנוסע שפתח את הדלת ותובע אותו. אבל לא עשית זאת, לכן אתה אשם. פזיזות או מהירות הרכב השני לא רלוונטיות לסיפור בכלל, במיוחד היות ואין לך שום הוכחה לכך ואם תטען את זה בבית משפט השופט יעיף אותך בכל המדרגות ויוסיף עליך עוד קנס.

הנהג השני לא חייב לך שום דבר, לא חייב להגיע איתך להסדר, לא חייב אפילו לדבר איתך. הוא פשוט מתקשר לחברת ביטוח שלו אומר שהוא נסע ברחוב ולפתע נפתחה דלת של רכב חונה ופגע ברכבו או הוא בה ובזה מבחינתו נגמרת ההתעסקות שלו בך.

לגבי החבר ממנו השאלת את הרכב, הניסיון שלך לא לשלם לו את כל הסכום של הנזק/השתתפות עצמית + תוספת הפרמיה וכל הוצאה נילווית אחרת אם תהיה היא פשוט חוצפה. אתה היית צריך לוודא איזה ביטוחים יש לפני שלקחת את הרכב ולעשות את שיקוליך. אם חבר היה עושה לי דבר כזה הוא לא היה חבר שלי יותר. סלח לי אבל זה גועל נפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק ברצח ארלוזרוב עדיין לא הואשמתי פה.

בורות, חוסר ידע ועוד שלל התרעמויות של אנשים חסרי הבנה.

אחד כאן שני תגובות למעלה נראה לי הגיב לעניין,

אני לקחתי הטקסי בידיעה שיש מקיף.

אני לא אמור לשלם גם לצד ג אלפי שקלים, גם נזק שקרה למונית וגם השתתפות בעליית הפרמיה,

קם אוןןןןןןןןןןןןן

השתגעתם?

מה עוד אני אמור לשלם?

למה בעל המונית חולק איתי את הרווחים שלו בסוף שנה?

אולי גם אשלם על הטסט הקרוב?

אם אני בעל מונית שעושה רק צד ג ולא מקיף ועל הדרכ חוסך כמה אלפיות בשנה עלי לקחת בחן שאם יגרם נזק ישיר כנראה שאיאלץ להוציא כסף מהכיס.

אתם תמימים או תיירים משטוטגרט.

נכון שיכלתי לתבוע את הנער שלמעשה רק הוא האשם בכל הסיפור,

עדיין זה שלא עשיתי זאת לא אומר שעלי לשלם לכל המעורבים מחיר מלא,

עובדה שבעל המונית בעצמו השתתק במכונה ולבד אמר שיחלוק איתי על הנזק שלו ,כאמור כאלפייה,

דיווחתי לסוכן של המונית שבוע שעבר גובה ההשתתפות כ :4150 לא כולל עליית פרמיה בעתיד(שאותה ממש אני לא מתכוון לשלם)

שאהיה שותף שלו אשלם, לא במעמדי הנוכחי מולו.

שפותחים עסק כמו כל עסק יש הוצאות לא צפויות והוצאה מוכרת, שעשית תאונה באשמתך במונית ואין לך כיסוי מקיף קח בחשבון חביבי שזה סוג של הימור,

חגבי הצד שנפגע ממני אני לא חומק מאשמה ואשלם כל שקל עד השקל האחרון,

אפרופו...

היה עוד רכב מאחור באותו רחוב, נגמר לו הטסט שבוע הבא,על פי גירסתכם לא כדאי שאשלם גם לו?

והשכנה שהציצה מהחלון נשבר לה התריס, להחליף לה על חשבוני?

חבורת בורים רובכם כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב

רק להבהרה שלא יובן לא נכון, הרבה כאן נתפסו על העניין של טרמפיסטים או לקוחות, אז זה לא רלוונטי לצורך הסוגיה,

באותה שבת לקחתי מבעל הטקסי רכב לכמה שעות ושילמתי לו שכירות למפרע 250 שקלים תמורת נסיעה אחרת שהעדפתי לבצע במונית,

הנערים שאספתי על הדרך באמת היו טרמפיסטים,

עמדו באזור שכוח אל וניגשו ברמזור ורחמי נכמרו עליהם,

הוצגתי פה כשודד על גלגלים,

מה שעומד בנקודת הזמן הזו שסגרתי עם הסוכן שלי ושל צד ג שברגע שאדע את גובה הנזק לרכב הנפגע אפעל בהתאם,

אם הנזק 3500 אגש למוסך אשלם במזומן ואדרוש חשבונית על שם בעל המונית ואתן לו אותה כפיצוי סמלי, לגבי הנזק אצלו כאמור זניח כמה מאות שקלים שנחלוק חצי בחצי על הסכין.

אני כאמור לא טלית שכולה תכלת אבל אני לא פראייר שכתוב לו על המצח גם תשלם 250 גם תכסה על הקמצנות של אחד שחסך אלפי שקלים בשנה כ 10000 שקל בשנה ולא ביטח מרכב של עבודה בביטוח מקיף,

מעבר לזה לא בא לי להמשיך ולפרט את המשך ההשתלשלויות בענין שיהו בוודאי בימים הקרובים או לאחר החג העומד בפתח ובא עלינו לטובה,

למרות שהותקפתי פה וקיבלתי נאצות שיהיה לכולכם חג שמח ושנה טובה,

אל תשפטו אדם כמוני על סמך חשיבה של נהג רגיל, זה לא המקרה כאן.

מה העוד שבעל המונית אמר לי ישר: ההשתתפות שלנו 5000 טבין ותקילין, במקרהערתי אצל הסוכן שלו משבדק מולי ואמר 4150 על האגורה,

כנראה הוא החשיב למפר ייקור פרמיה בעתיד

הוצאות עתידיות אנערף

לא על הגב שלי!

נפילות כאלו זה חלק מהענף,

אני את שלי עשיתי בכך שאשלם כאמור 4150 ועוד כ 500 על שלו,

לא מספיק?

לדעתי אני בחור הגון והוגן,

תחשבו ותבינו עם הזמן שאני צודק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב

"מעבר לזה לא בא לי להמשיך ולפרט את המשך ההשתלשלויות בענין שיהו בוודאי בימים הקרובים או לאחר החג העומד בפתח ובא עלינו לטובה"

תחשבו ותבינו עם הזמן שאני צודק

מפתיע...

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופס - היה יצא "אי דיוק" ראשון. כבר ל "לקחת מונית מחבר" - שכרת אותה תמורת 250 ש"ח. אין לי מושג איזה הסכמות יש בינך ובין בעל המונית - בכתב או בהקלטה או סתם בתקיעת כף (שלא שווה הרבה, למרות שפורמלית היא הסכם לכל דבר. אבל כזה שאין דרך להוכיח את קיומו או תנאיו).

הסיפור שלך כל כך מוזר עד שאין לי ספק שיש בו לא מעט "אי דיוקים" מסוג זה.

בחור - הרכב ברשותך - והוא באחריותך. עד האגורה האחרונה. כאשר אני שוכר רכב אני משלם תמורת הביטוח, כדי שבעל הרכב (אויס או הרץ או סיקסט או משה מפינת הרחוב) יפטור אותי מאחריות לנזקים. אם לא היה לך סיכום כזה עם בעל הרכב הרי שאה אחראי לנזק - אם מדובר ב-100 ש"ח, ואם מדובר ב-100,000 ש"ח. ודרך אגב, גם לקנסות תעבורה וחניה שנצברו בשעות השכירות. וכל עלות נוספת, כולל הפסד ההכנסות בעת שהמונית מושבתת לצורך התיקון, ועלית הפרמיה וכו' וכו' וכו'.

אז אם אינך טרול מצוי (וזה קורה כאן מפעם לפעם) תפסיק להתמם ותכין את הכסף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...