Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אקליפס (וחברים) - יום מובילי הדעה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכינוי "ספורט" שהוצמד ל-ASX בארה"ב, אני גרסה ספורטיבית אלא מבטא דגם קטן יותר.

זה קיים בארה"ב בעוד דגמים - ריינג' רובר, ניסאן רוג, יונדאי סנטה פה, שברולט קפטיבה ועו'

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איכות החומרים באקליפס יכולה להיחשב ״טובה״ בהשוואה לשאר רכבי מיצובישי, אבל בהשוואה מול מובילות הסגמנט, פער האיכות ניכר בעיניים לא מזויינות...

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר חודשים חיפשתי קרוסאובר קטן להורים ודווקא למרות שתחילה הייתי מאוד אנטי - ASX (ללא סיבה מוצדקת מעבר ל"מיושן"),לאחר נסיעת מבחן משהו ברכב מאוד התחבר ל"וואלה בא לי גם כזה" וזה למרות,שאני אנטי התקנות מקומיות ואנטי גיר רציף (לרוב),דווקא הפשטות והחוסר יומרות של ה-ASX בשילוב עם המערכות בטיחות המקוריות שלו והמראה הנאה (לטעמי),עושות אותו לשלם מסך חלקיו.

לטעמי אם הייתי בשוק בשביל רכב מהקטגוריה,ה-ASX בהחלט היה מדורג גבוה למעלה ברמת גימור האמצעית (גג + מושבי עור,פחות מדברים אלי),כמו כן המחירים שלו מהיבואן לא גבוהים בהרבה מחברות הליסינג (חבר/הוט/אשמורת),מה שעושה את הקנייה מליסינג ללא אטרקטיבית.

שאלה לי למובילי הדעה,

האם יצא לכם לשאול את החברה מכלמוביל מדוע ברכבים בהם ישנה מערכת מולטימדיה מקורית (אקליפס/קונה/I30) יחד עם AA/CARPLAY,בכל זאת מחליטים להלביש את השיקוץ שלהם - קונקטדקאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

אני זוכר שהבטיחו שתהיה כתבה נפרדת על זה, אני עדיין מחכה לה בקוצר רוח.

אני עם המערכת של איוניק עברתי את 5 שלבי התמודדות עם צער (הכחשה, כעס, מיקוח, דיכאון, קבלה), עד שלמדתי למצוא בה משהו טוב.

אני מניח שאני מוכן לחיי נישואין עכשיו [emoji3]

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

אני מניח שאני מוכן לחיי נישואין עכשיו [emoji3]

אתה מוכן לחתונה.

חיי הנישואין מתאפיינים באותם שלבים רק הפוך.

לגבי המולטימדיה, הבעיה העיקרית היא בחוסר בתמיכה בעברית ובמפות של ישראל.

היום המגמה של יצרניות הרכב היא להתממשק לסלולרי עם אנדרואיד אוטו או אפל קארפליי וזה כבר קיים באקליפס.

אבל גם כאן זה לא חלק מאחר ואנדרואיד אוטו עדיין לא נתמכת רשמית בישראל

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לי למובילי הדעה,

האם יצא לכם לשאול את החברה מכלמוביל מדוע ברכבים בהם ישנה מערכת מולטימדיה מקורית (אקליפס/קונה/I30) יחד עם AA/CARPLAY,בכל זאת מחליטים להלביש את השיקוץ שלהם - קונקטדקאר.

באקליפס יש את שתי המערכות במקביל. המערכת האורגינלית עולה כברירת מחדל - לחיצה על כפתור Apps מאפשרת מעבר ל-Connected Car שעובדת על המסך האורגינלי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להתחיל את הנהיגה מאקליפס ברמת גימור הגבוהה. כאשר התיישבתי מאחורי ההגה והסתקלתי מסביב הייתה לי הרגשה מוכרת. נסעתי באוטו מאוד דומה לא מזמן. הרגשה פנימית מאוד הזכירה לי את הX2 החדשה של במוו. מאוד הזכירה.

קראתי וחייכתי לעצמי, אם אני הייתי כותב כזה דבר...

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוד שהנסיון שלך מסתכם בדייהו נובירה, הונדה frv ואאוטלנדר - כל אחת הכי טובה בעולם, לעכברוני יש כרגע בחניה מספר יותר גבוה של מכוניות והנסיון שלו משמעותית יותר משמעותי משלך.

ולכן, לנקודת המבט שלו משמעות שונה לחלוטין מנקודת המבט שלך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק נזכרנו בך. מה תעשה עם הגריל המעודכן של 2019?

כמו שכתבתי. אי אפשר גם לטעות בקרבה לספייסטאר.

מה שמאוד הזכיר לי את במוו זה צורת העמדת מסך ומדבקת דמויית קרבון שיש לאמר נראת מאוד זול בX2 עם חבילת M ומאוד מתאמץ באקליפס.

Mitsubishi-Eclipse-Cross-2.jpegBMW-X2-interior.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק נזכרנו בך. מה תעשה עם הגריל המעודכן של 2019?

העדכון ממש מיותר לחלוטין, והוא מכוער יחסית לגריל הקודם. מה שמסקרן אותי זה הספוילר האחורי שנוסף בגירסה החדשה.

אפרופו דמיון, אני דוקא לא רואה דמיון לדשבורד של הבמוו, הבמוו מעוצב להפליא. ואם כבר דמיון לבמוו, אז בעיצוב של הפנסים האחוריים. בכל מקרה, הדשבורד הזה אכן מהווה התקדמות יפה עבור מיצובישי.

אפרופו דמיון, השבוע באחד הלילות אשתי לקחה את הרכב לאיזה חוג, והיות וגם אני הייתי צריך לצאת, לקחתי רכב מחבר. היא יצאה בערך באותו זמן שיצאתי מהבית של החבר, אז כשראיתי קרוסאובר שחור שנמצא כמה רכבים לפני, הייתי בטוח שזאת היא. האצתי ועקפתי והגעתי לרכב... וראיתי שזה בכלל אאודי Q7 מהדור החדש.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה שרואים מה שרוצים לראות...

לא מצאתי את הדמיון עם הx2 אבל ניחא, עם הq7 אני כבר צריך סם הזיה...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...