Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על סובארו ג'אסטי 1200 ידנית?

ספירלה
שימו לב! השרשור הזה בן 7010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה חשבתי לרכוש רכב קטן זול אמין וזריז שישמש אותי בנסיעות עירוניות אך לא יבייש גם בסופשים החוצה לצפון או לדרום.

עלות ההשקעה נעה בסביבות 10,000 שח.

חשבתי על גאסטי 1200 .זולה לטיפול,נוסעת טוב(?) ואמינה.

מה דעתכם? האם יש עלי לחשוב על חלופות אחרות? האם הג'אסטי מתאימה?

ואם אתם ממליצים על רכב אחר אשמח לשמוע.

עד כמה שזה נשמע קצת מוזר..חשובה לי זריזות הרכב...רכב שיסע טוב(כמובן במגבלות נפח המנוע והגיל)

בתודה ענקית

ספירלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'אסטי 1200 נוסעת טוב והיא מכונית בהחלט זריזה,די זולה לטיפולים ותיקונים,אמינה..וזהו.מבחינת התנהגות ונוחות המתחרות האירופאיות עדיפות עליה בהרבה(אונו,205,AX).

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'אסטי 1200 במצב שמור תעשה בשבילך את העבודה. כאמור- לא אוטומטית!

חשוב מאוד לעשות בדיקה לפני שקונים (כן, גם אם הרכב עצמו עולה פחות מ10K), מכיוון שלסובארו יש שם של אמינות מופלגת, מה שגורם להרבה מהבעלים שלהם להאמין שהם יחזיקו מעמד לנצח גם בלי טיפולים.

החיסרון היחיד שלה בעיניי הוא הצורה המיושנת הקובייתית שלה.

בתקציב כזה לא הייתי פוסלת גם פיאסטות ו205 (לדעתי רק ג'וניור 1100 ייכנס לך בתקציב), כמו שקודמי כתב.

תזכור רק שבתקציב כזה, משנתונים כאלה, המונח "אמינות" הוא מונח יחסי בלבד. אי אפשר לצפות מרכב בן כ-15 שנה לאמינות כמו ביום ששיחררו אותו מהמפעל.

אם הכוונה שלך היא להשתמש בו לנסיעות רבות וארוכות, תדאג שיהיה לך גם תקציב מכובד בצד (או תקציב אפשרי חודשי) לטיפול שוטף בתקלות וחלקים מתיישנים שהם מנת חלקו של כל רכב כזה.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל אודה לכם מאוד על התשובות...

לגבי רכבים ..אני אישית ממש לא מתחבר לצרפתיות.

כנל גם לאיטלקיות מבית משפחת פיאט....

הפיאסטה היא היחידה שצצה לי בנוסף במחשבתי.השאלה , האם היא אמינה וזולת חלפים כמו הג'אסטי?

מה לגבי ביצועי מנוע?

ספירלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של ג'אסטי, יש לאוטו מספיק כוח ביחס למנוע שלו (3 צלינדר, להזכיר!).

אבל ב-130 המנוע כבר בטורים רצחניים מידי (4.5), ולא מומלץ להגיע לשם...

תראה, לגבי האמינות של הרכב, אין מה לדבר, בובה.

לפני זו שיש לי עכשיו (92), הייתה לי אחת שנת 88 מנוע 1000, הראתה אמינות מופלגת עד שהלכה לעולמה (תאונת שלדה).

ממליץ בחום לרכוש אחת, אפילו שהמחירון מטורף ביחס לשנה (11500 לשנת 92 ממוזג), מסתבר שזה שווה, ולא סתם המחיר הוא כזה.

אני גם מוכר את שלי, אתה מוזמן להתעניין.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז הגענו לכך שישנן מספר מכוניות שעומדות על הפרק..

פיאסטה

שרייד

205

ג'אסטי

אונו

מי החזקה ביותר?

עלות החלפים הזולה מכולן?

צריכת הדלק הטובה ביותר?

ואמינות כללית....

לכל אחת יתרון משלה...אך למי יש את רוב היתרונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז הגענו לכך שישנן מספר מכוניות שעומדות על הפרק..

פיאסטה

שרייד

205

ג'אסטי

אונו

מי החזקה ביותר?

עלות החלפים הזולה מכולן?

צריכת הדלק הטובה ביותר?

ואמינות כללית....

לכל אחת יתרון משלה...אך למי יש את רוב היתרונות?

החסרון של האונו/205 הוא הבלאי - אבל התיקונים והחלפים זולים מאוד (באונו בעיקר).

צריכת הדלק דיי תלוי במצב הרכב.

אמינות כללית זה הפיאסטה, שרייד והג'אסטי.

לג'אסטי יש חסרון בזה שהפנסים עולים הרבה כסף, בפיאסטה רגישות קלה מאוד מאוד לבוקסות משולשים (+ מנוע חלש מאוד מאוד), ל 205 רגישות בשלל מקומות (מע' חשמל, סרן אחורי, מנוע, דשבורד מתפרק וכו' וכו'...) ולאונו יש רגישות בעיקר בפרונט (משולשים - זול מאוד !) ומעט (אם בכלל) במערכת החשמל.

ברמה העקרונית, הרכב שתמצא במצב הכי טוב הוא זה שכדאי לקחת. כולן בסופו של דבר תעשנה בעיות כאלה או אחרות, זהו טבעו של רכב ישן.

תחזוקה מונעת שלך + תחזוקה טובה ובריאה של בעל הרכב הקודם, הם אלו שבעיקר יקבעו את עתיד אמינות הרכב והבלאי שתצטרך לתקן/להחליף.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'סטי היא הדבר הכי טוב מבחינת אמינות , צריכת דלק ויכולת נסיעה, שאתה תוכל למצוא בתווח המחירים שהקצתה, אני באמת ממליץ לך בחום על האוטו הזה

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...