Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסלה מודל 3 חוות דעת

guy.a
שימו לב! השרשור הזה בן 1601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מוכן בכיף להמר את השקלים שלי על אלון מאסק וכמוני ישנם רבים.

לא יודע מי זה לוץ, אבל הוא מפספס את העובדה שטסלה היא האייפון של עולם הרכב והיא בכלל לא נמדדת באותם הקריטריונים בהם נמדדת ניסן ליף. בכלל, הדרך הנכונה להסתכל על הדברים היא שקיימת עכשיו טסלה מגניבה שעולה רק $5000 יותר מניסן ליף משעממת.

ימים יגידו.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 319
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם לוץ בדק את זמני התשלום של חברת טסלה לספקיה? האם הם מתארכים מחודש לחודש? האם טסלה מראה מודל עסקי שגוי? על סמך מה אתה מאמין למומחה?

בתחנת סרביסס על האיי1 עומדות בכל פעם שהגעתי כחמישה מודל s ועוד כשלושה מדגם ה-suv (לא יודע את שמו). וזה בבריטניה השמרנית. האוטו מודל s נפוץ בעיר שאני נמצא.

לא יודע עם טסלה תכשל בעתיד אבל בינתיים הצלחה.

אילו היו בישראל מקבלי החלטות בעלי יכולת מנהיגות היו דואגים להכניס את טסלה לישראל מחר.

אבל לא- בגלל שאסור.

כי קבענו -

מכונית תמכר דרך סוכנות.

מזל שמתירים טלפון שלא מחובר לחוט בקיר.

איזה אנכרוניזם.

מייד אין ישראל קדמה בהייטק ואנכרוניזם אצל המחוקק, בכפיפה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מי זה לוץ, אבל הוא מפספס את העובדה שטסלה היא האייפון של עולם הרכב והיא בכלל לא נמדדת באותם הקריטריונים בהם נמדדת ניסן ליף. בכלל, הדרך הנכונה להסתכל על הדברים היא שקיימת עכשיו טסלה מגניבה שעולה רק $5000 יותר מניסן ליף משעממת.

ימים יגידו.

כמו שאמרתי מודל 3 עולה 30000 $ יותר מניסן ליף.

ניסן ליף אתה נכנס לסוכנות ויוצא עם מכונית.

מודל 3 לפי הטענות של החברה שהם מתקרבים לקצב הייצור שלהם ייקח לך בערך 10 שנים לקבל.

לפי קצב הייצור שלהם עד עכשיו ייקח להם לפחות 20-30 שנה לספק את המכוניות שכבר הוזמנו.

57mmStroke בלונדון כבר כמה שנים לוחצים על התושבים לקנות מכוניות חשמליות.

אנשים משכונות יוקרה היו נוהגים ב gwiz

אם אתם רוצים מכונית חשמלית כנסו לסוכנות של קרסו יש להם כמה דגמים.

שמעתי שיגיעו עוד דגמים בקרוב

1200px-Reva_i_silver.jpg

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ימים יגידו.

היא לא קרובה להיות האייפון של עולם הרכב וזו מסיבה אחת פשוטה.

האייפון מייצר ארגזים של מזומנים ואילו טסלה שורפת ערמות של מזומנים בכל יום. ברגע שיגמרו המזומנים מישהו צריך לתדלק אותה (במקרה שלה להטעין). עד עכשיו המשקיעים נלהבים לשפוך כסף לטסלה, אבל זה יכול גם להשתנות, בקלות. מספיק משבר כלכלי קטן/אי עמידה ביעדים בפעם המי יודע כמה וזה יכול להיגמר. מאסק אומנם עשיר אבל לא ברמות שהוא יכול לתדלק את טסלה.

מאחל לרכב וטסלה בהצלחה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהיא יותר זולה מה s, אבל היא צריכה להתחרות מול סידרה 3 של bmw, אבל היא הרבה יותר יקרה. וכן, היא ממש טובה ומעניינת,

Sent from my MI 5 using Tapatalk

אתה צריך להשוות את המחיר של מודל 3 לבמוו סידרה 3 מקבילה, לא לדגם הבסיס. כדי לקבל מכונית ברת השוואה לטסלה מודל 3 שנמכרת ב-$49,000 אתה צריך לקחת 340i ולהוסיף לה תוספות שיביאו מחיר כמעט זהה. בנוסף, כמו שכבר הזכירו לטסלה יש הטבות מס משמעותיות וכמובן עלות הדלק הרבה יותר נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייד אין ישראל קדמה בהייטק ואנכרוניזם אצל המחוקק, בכפיפה אחת.

אנחנו אי של ציווליזציה מערבית במזרח התיכון הברברי.

https://www.tesla.com/findus/list/stores/Jordan

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שהזכיר את אפל, בדיוק פורסם משהו בהקשר.

סטיב ווזניאק שהקים את אפל עם סטיב ג'ובס אמר על טסלה:

“I don’t believe anything Elon Musk or Tesla says, but I still love the car.”

http://www.businessinsider.com/steve-wozniak-rants-against-elon-musk-and-tesla-2018-1

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

הקפצה קטנה: מיקרה ראשון של תאונה במהירות גבוהה וגילגול הרכב, הנהגת יצאה בפגיעות קלות בלבד, מה דעתכם על מצב הרכב לפי התמונות?

She was traveling on the freeway at approximately 70mph in the left lane. The car collided with a second vehicle in the middle lane. The front driver side of the Model 3 then hit the cement median with enough force to shear the front wheel off. Then the slide sideways and started rolling. A witness said the car rolled “several times” before finally settling upside down. The other car also hit the median, though much less violently, and we believe the driver was uninjured.”

https://electrek.co/2018/07/15/tesla-model-3-rollover-crash/

12-xx3Wbh7.jpg

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו היו עמדות הטענה מהירה לרכבים חשמלים בישראל, אני מאמין שכמות המכוניות הבעירה היו נמכרות כמו כמות המכוניות החשמליות שנמכרות היום.

מנוע חשמלי ללא מערכות מכניות מורכבות, אלא הכל לוחות אלקטרונים. אם יש בעיה, באים ומחליפים את הכרטיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאומרים שטסלה היא אפל של תחום הרכב, לא מתכוונים לביצועי החברה אלא לעובדה שהיא יוצרת את הסטנדרט בתעשייה שלה.

כל טלפון חדש שיוצא לשוק מקבל השוואה לאייפון. לא לשום טלפון אחר.

כשסמסונג מוציאה מכשיר חדש אף מגזין לא משווה אותו ל-LG האחרון אלא לאייפון. תמיד.

כל תכונה זניחה במכשיר מתוצרת X נרשם בצידה אם זה יותר טוב או פחות טוב מאותה תכונה באייפון.

בצדק או שלא, זה המצב. האייפון הוא ה-benchmark.

מבחינה זו, טסלה היא אותו דבר ברכב החשמלי. לכן כוחה וקסמה.

האם יחזיק מים ? אולי כן ואולי לא.

ולמי שמוכן להמר על זה, מניית טסלה זמינה להשקעה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אובר - אסור.

תחבצ בשבת - אסור.

טסלה - אסור.

אבל מצד שני יש הרבה דברים שמותר. אז סהכ סבבה.

לפי מה שאני הבנתי ממנהדס חשמל בודק 3: ליבואנים רוצים להכניס טכנולוגיות חשמל ישנות, לעומת זאת המדינה רוצה שייבאו טכנולוגיות חדשות. אני מקווה שהויכוחים האלו יפסקו ויתחילו להקים תשתית מתאימה למשתמש הקצה להשתמש בטכנולוגיה הזו.

אם היום יש כל כמה קילומטרים תחנת דלק, אין סיבה שלא יהיה כל כמה קילמוטרים תחנות טעינה לרכבים חשמלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני הבנתי ממנהדס חשמל בודק 3: ליבואנים רוצים להכניס טכנולוגיות חשמל ישנות, לעומת זאת המדינה רוצה שייבאו טכנולוגיות חדשות. אני מקווה שהויכוחים האלו יפסקו ויתחילו להקים תשתית מתאימה למשתמש הקצה להשתמש בטכנולוגיה הזו.

אם היום יש כל כמה קילומטרים תחנת דלק, אין סיבה שלא יהיה כל כמה קילמוטרים תחנות טעינה לרכבים חשמלים.

ונא לא לשכח! הרכב הזה עם טווח נסיעה כמו של מכונית בנזין, לא 110 ק"מ כמו ב"פ

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי נתוני מכירות משוערים בארה״ב ליולי, טסלה מודל 3 עברה את המתחרות שלה בענק. וכשאני אומר מתחרות אני לא מתכוון לחשמליות אחרות, אלא למכניות יוקרה בגודל בינוני (במושגים אמריקאים) כמו BMW סדרה 4/3, מרצדס C Class ואודי A4/5.

https://cleantechnica.com/2018/07/28/tesla-model-3-sales-vs-small-midsize-luxury-car-sales-usa-tesla-now-crushing-the-competition/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שאני חושב על זה, איזה כיף זה רכב יד2 של טסלה, תחשבו על זה, פותחים מכסה מנוע ואין כלום חוץ מתא מיטען שעושים בו קצת שואב אבק, כנ"ל מאחור.

זה לא כמו במנוע בערה פנימי שכל איזור המנוע מטונף עם הזעות שמן וליכלוך וכנ"ל גם תחתית הרכב שניראית כמו כל מכונית עם חלודה באגזוז/דוד, בטסלה הכל חלק ונקי גם מלמטה.

עם תימחור נכון ותוכניות מימון -לא רואה למה להיתעסק עם מנוע בערה רועש/מסריח/מזהם (סביבה קרובה)/מטונף שלא כיף לעבוד עליו/מתחתיו.

נ.ב: שכחתי גם את הצד של המוסכניק- וואו זה ממש היטק בשבילו, הכל נקי וכיף לעבוד על הרכב, מעניין אם יש מידע על מוסכניקים שעברו הסבה לטיפול בטסלה ומה דעתם על ענף המכונאות למכוניות חשמליות מול מכוניות רגילות.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...