Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת מיצובישי ASX

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסה"כ נראה ומוצג כרכב אמין, בהתייחס למחיר שלו לא אמור להיות אופציה רעה בכלל לדעתי.

מה שכן מאכזב שאין שינויים במיצובישי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במחיר טוב הוא מגיע כתחליף למשפחתית ראויה, גם אם הדגם מיושן כבר

אבל מנוע 2.0 ליטר, מרווח פנימי של משפחתית ממוצעת בעיצוב ג'יפוני מוגבה.

דווקא במבצעי חבר והסתדרות המורים,ישנה עוד הנחה על המחירים הרשומים,

יש מצב שנראה הרבה כאלה, אפילו שהיצרן מוכר את יחידותיו האחרונות.

אבל כמו שלמדנו במיצובישי, הלאנסר האחרונה מנוע 1.8 ליטר נמכרה כמדומני

באיזור ה119 אלף שח והקדנציה שלה נמשכה מ2008 או 2009.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה האימוג׳י פיהוק כשצריך אותו...

פיהוק ענק. הרכב נראה פנימית וחיצונית כמו רכב מלפני שבע עשרה שנה, או יותר. מה יעזור פה איבזור מכאן עד ליפן? האקליפס קרוס היה מגניב, אבל הדגם הזה נראה על הפנים.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מראה כמה המצב של מיצובישי העולמית בקשיים, אחרי שנסעתי בקיה ספורטאז חדש מול האוטלנדר, באמת הקוריאנים פתחו פער מול דרג ב של היפנים

אני הרגשתי בדיוק את ההיפך. הקוריאני עדיין נראה קוריאני ומרגיש קוריאני. מיצובישי העולמית ייצרה לאחרונה שלושה דגמים שנראים מצויין, הם רק צריכים להמשיך כך עם כל הדגמים האחרים.

אקליפס קרוס:

press_img_23edit_o (1).jpg

פאג'רו ספורט:

Pajero_Sport-2-630x420.jpg

אאוטלנדר:

203219.jpg

עריכה אחרונה על ידי outlander

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הרגשתי בדיוק את ההיפך. הקוריאני עדיין נראה קוריאני ומרגיש קוריאני.
בידוד רעשים גרוע, עיצוב מיושן, תמסורת רציפה מעצבנת, תחושה חלולה, ככה הרגשתי שנהגתי במיצובישי,

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התרשמתי לטובה מהמרווח מאחור , מהמושבים (חוץ מבסיס קצר )ואבזור בגרסת הבסיס שלדעתי דיי מיתרת את הגרסאות היקרות.

פחות התלהבתי מהעיצוב הפנימי המוכר , הדיפון של הדלתות והכיסוי לגלגל הרזרבי כמו באימפרזה.

אישית ההתמקדות הכמעט בלעדית של המותג בקרוסאוברים וחשמל מורידה את העניין שלי בו לאפס ומראה שמיצובישי כחברה נלחמת על הישרדותה.(למרות שנראה שהם מתחילים להתאושש.)

הפג'רו ספורט לא צפוי לעשות עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית ההתמקדות הכמעט בלעדית של המותג בקרוסאוברים וחשמל מורידה את העניין שלי בו לאפס ומראה שמיצובישי כחברה נלחמת על הישרדותה.(למרות שנראה שהם מתחילים להתאושש.)

.

מיצובישי מתמקדת בשני הסגמנטים החמים ביותר כיום בתחום הרכב, לא יודע באיזה סגמנט אתה מתעניין אבל כנראה שהוא פחות רלבנטי לצרכנים ולתעשיית הרכב :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיהוק ענק. הרכב נראה פנימית וחיצונית כמו רכב מלפני שבע עשרה שנה, או יותר. מה יעזור פה איבזור מכאן עד ליפן? האקליפס קרוס היה מגניב, אבל הדגם הזה נראה על הפנים.

אתה אמור לפהק גם למראה האאוטלנדר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הרגשתי בדיוק את ההיפך. הקוריאני עדיין נראה קוריאני ומרגיש קוריאני. מיצובישי העולמית ייצרה לאחרונה שלושה דגמים שנראים מצויין, הם רק צריכים להמשיך כך עם כל הדגמים האחרים.

אקליפס קרוס:

[ATTACH=CONFIG]496686[/ATTACH]

פאג'רו ספורט:

[ATTACH=CONFIG]496687[/ATTACH]

אאוטלנדר:

[ATTACH=CONFIG]496688[/ATTACH]

פאג'רו ספורט הוא רכב עבודה עם מרכב שונה והדבר האחרון שאפשר לומר על האאוטלנדר הוא 'נוצר לאחרונה'.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GOLF, ואם אני מאוד אוהב את העיצוב שלו?

מה שחסר לי כרגע באאוטלנדר זה עיצוב הפנים של אקליפס קרוס, חוץ מזה הרכב סבבה ועונה על הדרישות. לא יכול לומר שאני נהנה לנהוג בו, אבל גם לא היו לי ציפיות לנהיגה חווייתית. הרכב משייט לו בנינוחות, טיפה רועש, וזהו. חשבתי שאצל אחרים זה לא ככה, אבל אחרי שעשיתי נסיעת מבחן בסקודה קודיאק והנהיגה היתה משעממת, הבנתי שאני יכול להשלים עם מה שיש לי.

אני יכול לומר לך שאם לא היה לי מחסור בכסף, הייתי מייבא לארץ את הלקסוס LX570. זה רכב שמאוד אהבתי והוא מתאים לי בול, אבל התקציב לא מתאים.

AUDIR8, התכוונתי שהרכב התחדש לאחרונה במתיחת פנים וכאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי מתמקדת בשני הסגמנטים החמים ביותר כיום בתחום הרכב, לא יודע באיזה סגמנט אתה מתעניין אבל כנראה שהוא פחות רלבנטי לצרכנים ולתעשיית הרכב :shock:

הנעה חשמלית זה בלתי נמנע, זה ברור לי כשמש גם למה זה עדיף על מנועי בעירה גם אם אני לא אוהב את זה.

זה שקרוסאוברים מבוקשים יותר ויותר על ידי צרכנים ברור לי כשמש, אבל זה ממש לא אומר ששאר הסגמנטים פחות רלוונטיים וגם לא אומר שאני חייב להתעניין בהם יותר מדיי ואני בטוח שיש עוד אנשים שקרוסאוברים הם לא משאת נפשם בעולם הרכב.

מכיוון שמיצובישי מתמקדים בעיקר בלייצר קרוסאוברים בכל גודל שתחפוץ בו (אני מניח שמתוך ה6 דגמים עתידיים שהבטיחו בהשקה עד 2020 ,לפחות 2 הם קרוסאוברים ) ואין להם מגוון מוצרים מעבר ,לדעתי מראה על שמרנות מוגזמת ושאיפה לבינוניות.

בכל מקרה , זה נכון למצבם בשנים האחרונות , אולי בזכות הכניסה לברית רנו ניסאן נזכה לראות מיצובישי מגוונת יותר.

למשל ,לפי כתבות מחול , כנראה שהיורשת לספייס סטאר תהיה סופרמיני בגודל מלא ותשב על הפלטפורמה החדשה של הקליאו הבאה.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את העיצוב החיצוני של ה-ASX, הקו הקודם של מיצובישי עם הג'ט פייטר היה הרבה יותר לטעמי מהקו הנוכחי.

הופתעתי קצת מהמחיר, הימרתי על בין 125 ל-130K אבל הופתעתי לטובה מהמפרט ובמיוחד ממערכות הבטיחות המקוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...