Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרמניה כמשל

Guy_M5
שימו לב! השרשור הזה בן 2359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גיא - הסיפור שלך על האפריקאאנס מעניין, מה שאני מכיר מהבית שונה, אם כי בכיוון ההפוך:

אבא שלי גדל בברלין ולמד באחד מבתי הספר היוקרתיים שם (עד ליל הבדולח), אבל לא היה מסוגל להבין מילה הולנדית (ולהזכיר - אפריקאאנס היא נגזרת של הולנדית).

כאשר הגיעו לברמן בשנות ה-50 ו-60 (אבא היה רב חובל) אמא שלי הסתדרה עם הניב המקומי יותר טוב מאבא שלי - היה מדובר בניב קרוב להולדנית מתובל בלא מעט מילים עבריות, זכר לסוחרי ההאנזה. כאשר הגיע להשתלמות בברמן בשנות ה-80 השפה כבר היתה גרמנית תקנית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שכחת את העניין הכי חשוב - כרטיסים לבאיירן מינכן יש לך?

הייתי נותן הרבה כדי ללכת כל שבת\ראשון למשחק, וליגת האלופות גם :x

יש ירוק בעיר?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-D

אגב, אתה יודע למה כשצריך תורם להשתלת מוח תמיד מחפשים תורם שבדי?

כי לא נעשה בו שימוש?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת את העניין הכי חשוב - כרטיסים לבאיירן מינכן יש לך?

הייתי נותן הרבה כדי ללכת כל שבת\ראשון למשחק, וליגת האלופות גם :x

יש ירוק בעיר?

צר לי לאכזב אותך, אבל אני עובר כל יום בדרך לאוניברסיטה ליד האצטדיון שלהם, וזה אחד הדברים שהכי פחות מעניינים אותי :p.לצערי זה משפיע עלי בימים שיש משחק, הקו הזה ברכבת התחתית נהיה מאוד עמוס ורועש (כפונקציה של המדינה שמולה משחקים). זה מה שהאוהדים של הסלטיקס עשו כאן חודש שעבר.

די קשה להשיג כאן ירוק, אם מאוד מתעקשים מצליחים. כשאתה שואל גרמנים על זה, התגובה הראשונה שלהם היא "אבל זה לא חוקי" שמלווה בתמיהה. הם מפצים על זה בעוד אלכוהול פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-D

אגב, אתה יודע למה כשצריך תורם להשתלת מוח תמיד מחפשים תורם שבדי?

לא קל להיות שבדי

[video=youtube_share;4LwspTRpcZk]

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי שלא מזמן התפרסמו נתוני הפשיעה השנתיים באסטוניה. 3 פרות, 21 כבשים ואיזה 300 כוורות ב-2017. הרבה יותר משנה שעברה.

IMG-20171104-WA0000.jpg

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...