Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

FIAT 127 - מה דעתכם ...

פינסקר
שימו לב! השרשור הזה בן 7735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנת 84 ...

נוסע ... ונראה על הפרצוף !

השאלה היא לחבר שרוצה לקנות את האוטו ... האם הוא שווה את האלפייה ?!?

איפה הקאטש ???

האם יש בעיה להפטר ממנו אח"כ ?

מה הבעיות העיקריות שלו ???

משפט סיני עתיק :"כשאין לך משהו חכם לומר ,תאמר משפט סיני עתיק "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"גרוטאה" אמינה למדי במחיר משעשע, אבל לא לשכוח שרכב ישן כ"כ עלול לגרור הוצאות לא מעטות.

מומלץ אם יש ידע בתיקון עצמי, אבל בכל מקרה לא מדובר ביותר מתחבורה בסיסית מאוד-עירונית.

לדעתי, כדאי מאוד להתקדם מעט באכות ובשנתון לכיוון פיאסטה 84-89 או 205, בכמה אלפי שקלים.

ה"קאטש" הוא שמדובר ברכב ישן, מיושן ונטול ביקוש.

בעיות יכולות להיות הכל - או כלום, עניין של מזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-Catch מאוד פשוט....

וואלה מצאת מציאה באלפיה.

עוד לפני שנסעה קילומטר אתה צריך להוציא:

177 ש"ח העברת בעלות

כ-500 - 1000 ש"ח ביטח צד ג' תלוי בכיסויים.(לצורך החיוב נקח 750...)

כ-2100 ש"ח ביטוח חובה.

נניח שהאוטו תקין מכאנית ואתה רק עושה טיפול גדול - מינימום 500 ש"ח

טסט (לשנה עדיין...) לבטח הוא קרוב : כ- 800 ש"ח ועוד כ-100 ש"ח לאישור ברקסים

ועוד 56 ש"ח אגרה למכון רישוי.

עד כה הגענו לסכום של...4500 ש"ח מעבר לסכום הקניה הראשוני

כך שכפי שאתה רואה עלות הרכב היא לא הדבר מכריע.

(שים לב שההנחה היתה שהכל תקין ורק צריך לעשות טיפול)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל,צבי צודק.יש כאן יותר כסף ממה שזה נראה.

דבר שני-באלפייה זה יכול להיות נחמד.ללמוד לעשות לבד דברים באוטו וכל מיני דברים כאלה.זה בהחלט לא מזיק.

אין כאן פונקצייה של להיפטר ממנו.מאוטו שקנית באלפייה לא נפטרים.תורמים אותו לגן ילדים... במקרה הכי גרוע לוקחים את אלי REDR שגר ב"פלשתין הכבושה" :lol: שינטוש שם את האוטו..

זה יכול להיות נחמד,רק בשביל הסבבה.

לי ולחבר היתה טלבוט סמבה שעלתה 750 שקל. היא נסעה יום ועמדה יומיים.קיבלנו אותה מאיזו זקנה שלא ידעה למי היא מוכרת את האוטו ("נשים כ"א 300 שקל,נעשה מזה סמבה ראלי"). ועוד הוא נשאר על השם שלה,כי זה היה האוטו האחרון שלה ... השקענו כל שבוע איזה 30 שקל דלק ונסענו עד שהיא נשברה.לפעמים היה כסף לביטוח (אמא סוכנת) ולפעמים לא היה כסף לפלאגים (אלה שעבדו),אבל זו היתה חוויה.נדמה לי שפיספסנו טסט,אבל מי בכלל היה עובר טסט?!?!?

לזכותה של הסמבה ייאמר שלפני שהיא נהרסה כליל,היא קיבלה צבע חדש (ספריי שחור) עם לוגו (קרטון) של מטאליקה על הצד (בספריי אדום כולל נזילות) ומדבקות של K&N שהוסיפו 34 כ"ס בירידות...

הגרוטאות הזקנות האלה קשוחות כמו פעילות גרינפיס ....

הזין היה שיום אחד,גשום להחריד,אחרי שיצאתי לעשות צלחות בגשם , נכנסתי איתה במדרכה במהירות די גבוהה (במונחי סמבה) והשארתי אותה על שלושה גלגלים,כמעט ללא היגוי וללא חשמל (זה לא בדיוק שהיה באוטו די וי די...).

הבאסה היתה שאני יצאתי מזה די טוב,אבל הסמבה קיבלה את העסק קצת קשה...

והתיקון עלה מן הסתם יותר מעלות האוטו-וכך נאלצתי לקחת את הסמבה לכביש נשר-נווה שאנן,שפעם עבר לאורך ואדי ענקי ובמאמץ רב (זה תמיד קל בסרטים) להפוך אותה לחלק ממגרש הגרוטאות הענקי שהיה למטה בתוך התהום...

נדמה לי שיש לי תמונות של הסמבה.עם לוגו של מטאליקה על הצד ,פנסים שבורים..אני יושב על מכסה המנוע ועושה עליו משהו ממש מגעיל... אני צריך למצוא את זה ולפרסם...

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל,צבי צודק.יש כאן יותר כסף ממה שזה נראה.

דבר שני-באלפייה זה יכול להיות נחמד.ללמוד לעשות לבד דברים באוטו וכל מיני דברים כאלה.זה בהחלט לא מזיק.

אין כאן פונקצייה של להיפטר ממנו.מאוטו שקנית באלפייה לא נפטרים.תורמים אותו לגן ילדים... במקרה הכי גרוע לוקחים את אלי REDR שגר ב"פלשתין הכבושה" :lol: שינטוש שם את האוטו..

...

אחחח ... תומר ... אתה מוציא סטיגמה רעה על פלשתין הכבושה ... פה בשטחים כזה רכב זאת מציאה .. כמו שאצלנו מחפשים ראלי שם מחפשים כאלו מציאות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...