Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

כמו דיון על רכישת תנור אפייה Custom Made, היא לא מרוצה ולכן רוצה לבטל את העסקה.

רק השאלה איפה שמים את הקו - מתי כן ומתי לא, חודש אחרי ההזמנה (גם פה צריך לזכור, 14 שבועות זה לא מרגע יחסי המין, אלא מהמחזור האחרון, כלומר +- 2-3 שבועות הפרש) אחרי שפתחה את האריזה? (הלידה) אולי אחרי שהשתמשה ולא מרוצה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבד בבד עם ביטול ההפלות צריך להחזיר את העבדות. ברגע שיהיה לוולד resale value, הכל ייפתר.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תעדכן את ביידן, הוא טען שביהמ"ש העליון החזיר את ארה"ב 150 שנה אחורה, וצריך קצת יותר, נניח 160, כי לפני 157 שנה בוטלה העבדות.

• מצחיק 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, m3x7r3m3 כתב:

כי זו השיטה החקיקתית - איסור גורף, והיתרים ספציפיים.

בניגוד להיתר גורף ואיסורים ספציפיים.

SAY WHAT NOW?

אני מזכיר לך, שאנחנו מדברים על זכות אדם יסודית, ההיא מהמגילה. 

על איזו חקיקה אתה מדבר? אין קשר בין פעולה (צריכת קנאביס) לזכות אדם יסודית העגונה בחוקה האמריקנית (ושל רוב העולם למעשה).

מתנצל, אך פספסת בקילומטרים.

אגב, אם להוציא את הדיון מהתיאוריה וההתפלפלות הרווחת כאן בעשרת העמודים האחרונים: רובן המוחלט של ההפלות מתקיימות לפני הגדרת החיות (לפני דופק). פרקטית ולכן כל הדיונים על קירות אבסטרקטיים הוא פילוסופי נטו. אני, כמו שכתבתי, פחות בענייני פילוסופיה. לא חכם מספיק בשביל זה. 

בפרקטיקה, אם מחר אחותי נכנסת להיריון במיסיסיפי, היא לא יכולה להפיל (גם ביום 2 להיריון כשבבטן שלה יש זרעון בלחץ). אז גם החרטוט ש"הזכות לחיים גוברת על איכות חיים" לא מתקיים במעל ל-99% מהמקרים וגם ההצהרה הזו לא נכונה בארה"ב, אבל בסדר, אני לא מצפה לידע בחוקה האמריקאית זה לא מידע נפוץ. 

מבין איך אפשר לשגות ולחשוב שהזכות לחיים גוברת על הכל. בפועל, היא שווה לזכויות האדם היסודיות האחרות ועל לא המחוקק הוא שיכריע בה (ולכן אמירתך על חקיקה שגויה), אלא בין משפט עליון, בסופו של דבר. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 4

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, falou כתב:

אני חושב שבד בבד עם ביטול ההפלות צריך להחזיר את העבדות. ברגע שיהיה לוולד resale value, הכל ייפתר.

אם יחזירו, אתה בטח תגיד שזה נכון ומסורתי וג׳ורדן פטרסון

אם כבר, אז יש להם חוק שאוסר להעסיק ילדים עד גיל 14. עד כאן, הכל טוב ויפה.

אבל - החוק אומר non agricultural occupation. ז"א חברת תוכנה אסור, אבל שדה כותנה מותר. כל עוד הוא לא נוהג הטרקטור, כי להפעיל ציוד מכני אסור. אבל לחפור תפוחי אדמה 12 שעות ביום - סבבה.

אז אתה יכול לשמור את הילד ולשלוח אותו לשדה כותנה או מטע אפרסקים.

עוד:

https://www.dol.gov/general/topic/youthlabor/exemptionsflsa

מסתבר שמותר להעסיק קטינים עד גיל 16 בעסק שבבעלות או בתפעול הוריהם:

ציטוט

Minors under age 16 working in a business solely owned or operated by their parents or by persons standing in place of their parents, can work any time of day and for any number of hours

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, vadim6385 כתב:

אם יחזירו, אתה בטח תגיד שזה נכון ומסורתי וג׳ורדן פטרסון

אתה בטח רוצה לפתוח מולי חזית אישית?

תגיד אם כן וננהל את הדיון בפסים האלו.

אם לחזור לעניין ההפלות, יש כמה סטטיסטיקות מעניינות.

קודם כל, שליש מהנשים מתנגדות להפלות, ככה שהניסיון להפוך את זה לסוגיה של מגדר, קצת בעייתית.

70% מהרפובליקנים מתנגדים להפלות. שוב, יש מיעוט לא קטן שהוא הוא נייטרלי או בעד.

28% ממתנגדי ההפלות מגדירים עצמם "מתונים". 

30% ממתנגדי ההפלות בכלל לא הולכים לכנסייה.

שיעור המתנגדים להפלות עולה עם הגיל.

בו נגיד ככה, הסוגייה הרבה יותר מורכבת מאשר "גברים לבנים רפובליקנים מכריחים נשים להכנס להריון"

https://news.gallup.com/poll/244709/pro-choice-pro-life-2018-demographic-tables.aspx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סוגיה של מגדר בין היתר. לא צריך שכל הנשים יחשבו ככה.

כמובן, אנשים הם מורכבים ויש להם דעות מורכבות, אבל 70% מהרפובליקנים זה כבר מספר שמעיד על משהו.

השאלה המעניינת בעייני זה גם האם מדובר בגל שמרנות וחזרה לאחור בהקשרים שונים. ואם כן אז מתי זה יגיע אלינו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מאוד לראות פילוח של פרו / נגד הפלות ביחס לגיל, והאם יש או אין ילדים.

בכלל, ההגדרה של בעד או נגד הפלות בעייתית. מה זה אומר בכלל? אם אני בעד הפלות רק עד שבוע 12 לדוגמא, האם אני בעד או נגד?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חיתוכים בין הקבוצות בסטטיסטיקה הזו, אז קצת קשה להסיק מסקנות.

קודם כל זה שאישה מתנגדת להפלות, לא אומר שזה לא עניין של מגדר.

זה ששליש מהנשים מתנגדות להפלות ו30% מהמתנגדים כמעט שלא הולכים לכנסייה, לא אומר הרבה, כי אני מניח שרוב הנשים המתנגדות כן הולכות לכנסיה, אבל אי אפשר להסיק את זה מהנתונים.

רואים מתאם ברור לגבי הכנסה ולגבי רמת השכלה. ממחקרים אחרים (לא זה המדובר) יש מתאם ברור בין רמת השכלה והכנסה להכרה בזכויות נשים, כך שגם זה מצביע בעקיפין על נושא מגדרי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, יבגניפ כתב:

כמובן, אנשים הם מורכבים ויש להם דעות מורכבות, אבל 70% מהרפובליקנים זה כבר מספר שמעיד על משהו.

כן. על זה שמצאו סוגיה קשיחה לתפוס עליה בוחרים, אבל הייתי מצפה שהחלוקה בין המינים והמפלגות תהיה יותר ברורה. מה שכן ברור זה שגיל זה גורם מכריע. היה מעניין לראות את החיתוך בין גילאים למגדר.

לפני 51 דקות, יבגניפ כתב:

השאלה המעניינת בעייני זה גם האם מדובר בגל שמרנות וחזרה לאחור בהקשרים שונים. ואם כן אז מתי זה יגיע אלינו.

אנחנו כבר שם, וזה נכון משני צידי המפה הפוליטית, למרות שלא מבינים למה אני משווה את סמוטריץ׳ למירב מיכאלי, מבחינת ההקצנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, falou כתב:

אנחנו כבר שם, וזה נכון משני צידי המפה הפוליטית, למרות שלא מבינים למה אני משווה את סמוטריץ׳ למירב מיכאלי, מבחינת ההקצנה

למה? מירכב מיכאלי אפילו לא סוציאליסטית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, falou כתב:

אתה בטח רוצה לפתוח מולי חזית אישית?

תגיד אם כן וננהל את הדיון בפסים האלו.

לא תודה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, ניקו פ. כתב:

SAY WHAT NOW?

אני מזכיר לך, שאנחנו מדברים על זכות אדם יסודית, ההיא מהמגילה. 

על איזו חקיקה אתה מדבר? אין קשר בין פעולה (צריכת קנאביס) לזכות אדם יסודית העגונה בחוקה האמריקנית (ושל רוב העולם למעשה).

מתנצל, אך פספסת בקילומטרים.

הפלה היא זכות אדם יסודית, מהמגילה? איפה זה כתוב? הרי אפילו ב-Wade v Roe היו צריכים לעקם את הזכות לפרטיות בשביל זה.

איפה זה ואיפה Her body her choice ושות'?

אגב, אם להוציא את הדיון מהתיאוריה וההתפלפלות הרווחת כאן בעשרת העמודים האחרונים: רובן המוחלט של ההפלות מתקיימות לפני הגדרת החיות (לפני דופק).

דופק זה שבוע 5 או 6, מקסימום 8 אם לא היו תורים.

הפלות עם מפיג'ין או דומים לה זה עד שבוע 14.

בפרקטיקה, אם מחר אחותי נכנסת להיריון במיסיסיפי, היא לא יכולה להפיל (גם ביום 2 להיריון כשבבטן שלה יש זרעון בלחץ). אז גם החרטוט ש"הזכות לחיים גוברת על איכות חיים" לא מתקיים במעל ל-99% מהמקרים וגם ההצהרה הזו לא נכונה בארה"ב, אבל בסדר, אני לא מצפה לידע בחוקה האמריקאית זה לא מידע נפוץ. 

אתה עכשיו נכנס לדיון על חקיקה ספציפית במדינה ספציפית, במסגרתה לא אני ולא אתה מומחים לחקיקה במיסיסיפי.

ומה שבוודאות לא נכון - זה שאין קשר בין החקיקה הספציפית במיסיסיפי ובין החוקה האמריקאית.

מבין איך אפשר לשגות ולחשוב שהזכות לחיים גוברת על הכל. בפועל, היא שווה לזכויות האדם היסודיות האחרות ועל לא המחוקק הוא שיכריע בה (ולכן אמירתך על חקיקה שגויה), אלא בין משפט עליון, בסופו של דבר. 

הפוך, כשזכויות מתנגשות, זה ממש לא תפקיד בית המשפט העליון לפתור אותן, אלא תפקיד המחוקק. בשביל זה נותנים לו מנדט, בשביל זה הוא שליח העם.

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:

או - זו שאלה מעניינת.

הערכות?

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

למה? מירכב מיכאלי אפילו לא סוציאליסטית. 

בטח שכן, עד שהיא פוגשת את המציאות.

היא הייתה סוציאליסטית טובה שחשבה שהמקום הכי מסוכן לילדים זה עם ההורים שלהם, עד שהביאה ילד.

היא הייתה סוציאליסטית טובה שחשבה שפונדקאות זה סחר בתינוקות ובגוף האישה, עד ששכרה רחם בעצמה בהרבה כסף.

אפשר לקרוא לה סוציאליסטית תיאורטית.

שאגב זו בהחלט חוכמה לא ללכת ראש בקיר, היא פוגשת את המציאות, ובמקום ללכת ראש בקיר, מוותרת על האידיאולוגיה.

בוא נאמר שהיום אני מעריך אותה פי 100 ממה שהערכתי אותה לפני הבחירות הקודמות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הערכות?

בטח יפגוש אותנו יותר ויותר בהקשרים שונים בעתיד הנראה לעין. 

לפני 14 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בטח שכן, עד שהיא פוגשת את המציאות.

אני לא בטוח שהדוגמאות שלך מייצגות סוציאליזם. אבל אני לא הולך לנהל איתך ויכוח על מה זה סוציאליזם. 

לפני 14 דקות, m3x7r3m3 כתב:

שאגב זו בהחלט חוכמה לא ללכת ראש בקיר, היא פוגשת את המציאות, ובמקום ללכת ראש בקיר, מוותרת על האידיאולוגיה.

תכתוב את זה לעצמך במקום שבו תראה את זה כשאתה קם בבוקר, עד שזה יתפוס :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...