Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקסוס בת 8 או משפחתית בת 3

itag
שימו לב! השרשור הזה בן 2738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעוניין להחליף רכב. עלה לי רעיון בראש לרכוש לקסוס is 250 שנת 2008. אני מניח שרמת הפינוק וחווית הנהיגה יעלו על כל משפחתית בת 3 באותו התקציב. השאלה היא מה רמת העלויות השנתיות הצפויות בלקסוס מעבר לעלויות הצפויות על משפחתית (בהתחשב שהלקסוס עשתה 130 א' ק"מ) והאם זה כדאי בכלל. מודה מראש על התשובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עלויות האחזקה גבוהות יותר - חלקים, טיפולים, דלק, ביטוח. הפערים יכולים להיות של עשרות אחוזים (בכל הסעיפים).

שווה את זה? אם נהיגה ברכב יוקרה קוסמת לך, לך על זה. כלכלי זה לא - אפילו ברכב עם תדמית אמינות כמו של לקסוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון.

לא כל עלויות האחזקה גבוהות יותר.

חלקים? פילטרים, שמנים ונוזלים בדיוק כמו של טויוטה מקבילה.

טיפולים? עלויות במוסכי טויוטה בדיוק כמו בטויוטה רגילה. במוסכים מורשים רגילים אפילו זולים יותר מטיפול במאזדה 3.

ביטוח? ביטוח לרכב כזה לנהג בן 30+- עולה כ 4000 ש"ח.

דלק? הרכב הזה אוכל 1 ל10-11 בממוצע, בבינעירוני גם 1 ל 13. בדיוק כמו מאזדה 3 ואפילו טוב יותר.

הרכב נחשב לדי אמין, יש לו בעיה-2 ידועות אך פתירות לחלוטין בעלויות נמטכות. אם מטפלים בו בזמן ובחלפים איכותיים הוא יחזיק יותר ויפגין אמינות טובה יותר ממשפחתית ממוצעת.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאם יש משהו שמרחיק אותי מהרשימה זה הוצאת עיניים... הרעיון לנסוע באיכות גבוהה זה מה שמושך אותי. מרתיע אותי לקנות בשמונים ולהוציא עשרות אלפים נוספים אחר כך על תיקונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין שום ספק. האיכות שתרגיש בלקסוס שווה הרבה יותר מעשרות אחוזים ( שאולי) עולה יותר במשפחתית יפנומטית.

הנסיעה והאיכות זה דבר מורגש והאיכות, במיוחד של לקסוס שווה את זה. במתלים, בסטריאו, במיזוג, במנוע בהכ-ל.

לגבי השכנים....אני ממש לא חושב שזה יוציא למישהו את העניים. במיוחד שלקסוס I250 ניראת כמו עוד מאזדה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאם יש משהו שמרחיק אותי מהרשימה זה הוצאת עיניים... הרעיון לנסוע באיכות גבוהה זה מה שמושך אותי. מרתיע אותי לקנות בשמונים ולהוציא עשרות אלפים נוספים אחר כך על תיקונים

אז תקנה משפחתית בת 3 (קורולה תיכנס לתקציב הזה יופי).

לאיכות גבוהה אתה מהר מאוד תתרגל, להוצאות על תיקונים של דברים שלא ידעת שהם קיימים בכלל, לא.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...