Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה יעלה לי לשים טורבו באוטו

שימו לב! השרשור הזה בן 7025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יעלה לו הרבה מהכיס, ועוד יותר מהבריאות הנפשית...

בקטע של הכיס תחפש באיביי, מקומות להרכבה בארץ...

ובקשר לנפשי, מתי שידפק לו להב מהטורבו, אפשר בכל המחלקות הפסיכיאטריות בבתי החולים בארץ - מומלץ ע"פ ניסיון - כפר השרוטים בשדות ים ביחד עם כל יוצאי גואה הדולפינים והדובים למינייהם.

וסתם שאלה, אם הוא כבר קנה V6 4MOTION! שזה הסדרה החדשה (תקנו אותי אם אני טועה) אז לא היה לו כבר יותר משתלם לקנות גולף עם טורבו מהיבואן

?!?!?

כמה שכל שיש לאנשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין וי 6 בעלת טורבו יש gti שאגב היא יותר חלשה מv6 והיא לא בעלת הנעה כפולה קבועה !

..לבחור ששאל את השאלה - ניתן להרכיב טורבו על v6 אבל זה יעלה הון תועפות ולא שווה את ההשקעה .

מה עוד שv6 מנוע אטמוספרי חזק ומה יותר טוב ממנוע אטמוספרי חזק ללא תגובות קיצוניות כמו טורבו . בקיצור v6 אוטו נפלא ,אומנם לא הכי מהיר שבעולם אבל לדעתי מספיק מספיק מהיר !

אם חבר שלך היה רייסר ,סביר להניח שהוא היה מוכר את האוטו וקונה רכב שקל להגיע איתו להספקים מטורפים

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורבו באוטו עם פורק

מצויין כאן טורבו, סבבה.

גם פורק :?, בסדר.

ומה עם שיפורי מתלים, שלדה, בלמים, בולמים, מכלולי מנוע ותכנת המנוע?

אני מבין מכך שהדבר שיותר מעניין את האדם מהכוח הנוסף (שכלל לא חסר לרכב שכזה), הוא צליל ההתעטשות של פורק הלחץ של הטורבו.

במקרה שכזה כבר עדיף לשים מדחס אויר שיפרוק לחץ בעת לחיצה על המצמד, לדעתי.

שבת שלום,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין כאן טורבו, סבבה.

גם פורק :?, בסדר.

ומה עם שיפורי מתלים, שלדה, בלמים, בולמים, מכלולי מנוע ותכנת המנוע?

אני מבין מכך שהדבר שיותר מעניין את האדם מהכוח הנוסף (שכלל לא חסר לרכב שכזה), הוא צליל ההתעטשות של פורק הלחץ של הטורבו.

במקרה שכזה כבר עדיף לשים מדחס אויר שיפרוק לחץ בעת לחיצה על המצמד, לדעתי.

שבת שלום,

שחף בן צבי.

מה זה מדחס אוויר איפה אפשר להשיג את זה זה נשמע לא רע בכלל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספק של 200 כ"ס ומומנט של 27.5 קג"מ ממנוע 2.8 ליטר V6, על משקל של 1400 ק"ג +- נשמע לי מספיק בהחלט.

ובמקרה שאתה חולק על דעתי, אני מייעץ לך לגשת ביום ראשון לאחת מסוכניות סובארו או מיצובישי, להן יש פתרונות מתאימים לך ובעודף תוכל אף להפוך את בבת עינך החדשה לגודזילה על גלגלים - אבל משום מה בטוחני שלא זה מה שאתה מחפש.

ולעניין - הרכב מספיק חזק, ואין שום הצדקה להשקיע רבבות שקלים במטרה לשמוע אויר הנפרק בכל העברת הילוך.

במקרה שבעל הרכב אכן לא מרוצה מכוחו, ישנן אופציות אחרות וזולות יותר לפני שמחליטים על טורבו.

ולגבי מדחס האויר - לדוגמא קומפרסור לניפוח צמיגים. מכשיר זול אשר ניתן להפעילו בלחיצת כפתור (שימוקם מתחת לדוושת הקלאץ') שיצור את אותו אפקט צליל פריקת הלחץ.

ואם אתה (או יותר נכון בעל הרכב) מוצא רעיון זה כתחליף לטורבו, אז איני מבין למה בבעלותו גולף יקרה שכזו.

ראיתי VR6 עם טורבו

האם זה באמת משתלם לשים טורבו באוטו ?

הכל תלוי בדרישות מהרכב. ישנה בארץ גם סיוויק בעלת כ-500 כ"ס שמאיצה ממאה למאתיים קמ"ש בכ-8 שניות, אך ללא שום שיפורי מרכב.

היו הרבה אנשים שקראו לאדם שבבעלותו הסיוויק מחבל ויש לכך הצדקה כלשהי. בעת שיפור המנוע יש לשפר את כל מכלולי הרכב אף לפני התקנת שיפורי המנוע, ע"מ שהרכב יהיה מסוגל להתמודד עם תוספת הכוח (שלא לדבר על הנהג). שיפור מכלולי הרכב יקפיץ את המחיר כאמור לרבבות שקלים, שווה לדעתך? תשקיע.

בברכה,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי שהבחור לא מעוניין בטורבו אלה בפריקה ....

אני מאמין שאם היה אפשר ליפרוק בלי טורבו אז הטורבו לא היה מענין אותו,

ניראה לי שלא מדובר כאן בכוח.

גם אני מיתלהב שאני שומע פריקה...

אם חבר שלך מעוניין בפריקה שיקנה רכב עם טורבו ויוסיף פורק, יעלה לו יותר זול בהרבה.

במחיר של הV6 הוא יכול ליקנות אימפרזה או משהוא בסיגנון.

להרכיב טורבו על V6 יעלה לו יותר מהרכב

אני מכיר מישהו שהרכיב על VR6 טורבו והוא עבר את ה 70 אלף ש"ח

ועדין לא ניגמר.

רז.....

פונטו GT בגדישה של 1.6 בר רוצה ליראות רכב לידה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צוחק צוחק אבל V6 אוכלת את האוטו שלך לארוכת צהורים עם טורבו או בלי

וגולף זה לא סובארו פשע

אין V6 אחת סטנדרטית בארץ שאוכלת את הרכב שלי או אפילו מצליחה להריח את אדי הגזים שלי....

(170 כ"ס על 850 ק"ג בערך) - אבל CTI סטנדרטית - אתה צודק!

מה שעושה לך טוב...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין וי 6 בעלת טורבו יש gti שאגב היא יותר חלשה מv6 והיא לא בעלת הנעה כפולה קבועה !

גם ל-V6 אין ממש הנעה כפולה קבועה.

ה-4MOTION נכנס לפעולה רק כתיקון בהחלקה.

במצב רגיל חלוקת הכח היא 90% לקדמיים ו-10% לאחוריים.

בהחלקות קיצוניות החלוקה היא 50:50.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין V6 אחת סטנדרטית בארץ שאוכלת את הרכב שלי או אפילו מצליחה להריח את אדי הגזים שלי....

(170 כ"ס על 850 ק"ג בערך) - אבל CTI סטנדרטית - אתה צודק!

מה שעושה לך טוב...

אלון

:wink: ...Alon, take it easy dude, there are a lot of forum racers out there

To the original poster, when you have a lot of cash then come back and post real questions, til then, this thread is a bunch of BS

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק. לא ממש ענו לך. מישהוא בכל זאת זרק לחלל הפורום את הסכום 35K. לדעתי זה קצת נמוך מדי. אם נוסיף את כל הטיפולים והכיוונים הפריפריילים להתקנה, ובנוסף, תיקונים וחיזוקים נלווים במשך השנה הראשונה מיום ההתקנה....... 50K.

אל תתחיל את הפרויקט עם פחות .

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא היה עורך חיפוש הוא היה מוצא את התשובות שהוא צריך, ואם לא היה מוצא אז הוא היה שואל לעניין, לאחר הבנה בסיסית.

אם הוא גם היה רציני, הוא גם לא היה שואל כמה עולה להתקין- כי אין לזה סכום קבוע, וזה גובל במספר רב ורציני יותר של דברים.

כבר נטחנו פה בשאלות של "כמה יעלה לי טורבו בסופרה שלי", ובסוף מגלים שזה איזה ילד שבקיץ 2006 יהיה לו רישיון ואז אבא שלו ייבא לו מחו"ל סופרה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...