Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או שהיא תבכה לו עד כמה החבר שלה זבל, ו"הלוואי הוא היה כמוך", "איזה מזל יהיה למי שתהיה איתך" ועוד משפטים בסגנון, ואז תחזור לרכב על החבר המניאק שלה. על לפעם הבאה, אם הוא מספיק מטומטם להמשיך להאמין בזה שהיא לא נגעלת ממנו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא חייב להיות ככה, אתה יודע. יש גם סיפורים אחרים. לפחות מניסיון אישי , אני פגשתי את אשתי לפני 26 שנה בערך, אנחנו ביחד ומאושרים. להגיד שאין רגעים קשים לעיתים או מריבות, יש. אבל בהחלט הייתי חוזר על הכל מההתחלה.

אתה מגיב לציטוט מריק & מורטי... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שהוא לא נכון

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן מנסה לגעת וכן מנסה לנשק וכל החרטה ברטה הזה, אתם חייבים להבין שלפעמים זה לא עובד, אין מה לעשות ולפעמים זה כן עובד אבל זה מלחיץ.

אני בטוח שאם לא הייתי מנשק את ההיא היא כנראה הייתה ממשיכה בגלל שהיא נלחצה שזה כל כך מהר,

מצד שני , כולה נשיקת שפתיים עלובה רק כדי להוכיח "שאנחנו בדייטים" ולא משחקים בפרינדזון. לך תבין.

לגבי הדתייה , אני עשיתי את כל הדברים כדי להיות פרינדזון , ולמען האמת זה טוב כי בהנחה והייתי מצליח למשוך אותה אליי לזוגיות והייתה נעלמת ככה ומשתגעת בגלל הדת או בגלל דברים שהיו לה , הייתי לוקח את זה יותר קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חייב להיות ככה, אתה יודע. יש גם סיפורים אחרים. לפחות מניסיון אישי , אני פגשתי את אשתי לפני 26 שנה בערך, אנחנו ביחד ומאושרים. להגיד שאין רגעים קשים לעיתים או מריבות, יש. אבל בהחלט הייתי חוזר על הכל מההתחלה.

אז אתה יוצא דופן. יש לי מספיק דוגמאות מול העיניים של אנשים שמתעבים אחד את השניה, אבל מפחדים להתגרש כי ילדים, משכנתא וזה.

אני עם ירון. אצלי המספר קרוב ל-28, ורק מצטער שלא נפגשנו קודם (מצד שני, כנראה נפגשנו בדיוק כאשר הבשלנו לנישואין). רוב החברים שלנו עונים לאותם קריטריונים, עם יותר שנים.

ההורים שלי חיו יחד למעלה מ-61 שנה (והם נפגשו לא צעירים), ומרבית חבריהם תקופות דומות, אפילו יותר ארוכות.

ואדים - נכון שיש שידוכים לא מוצלחים, נכון שלא כל אחד יכול לחיות עם אותה אשה מגיל 14 (ואני מכיר זוגות כאלה שנפגשו בסביבות כתה ט-י, שומרים על הזוגיות 50 שנה ויותר ויש להם עוד כמה עשורים לפניהם. אפשר להסתכל על חצי הכוס הריקה - שליש מהזוגותמתגרשים, אבל גם על החצי המלא - שני השלישים שנישואיהם יציבים עשורים רבים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני שליש לא מתגרשים זה לא אומר ששני שליש מאושרים. לפעמים צריך להתגרש, אבל מסיבות כאלה או אחרות ממשיכים לסחוב את הנשואים, והאחוז לא ידוע.

אבל עדיין, גם אם זה חצי כוס מלאה ולא שני שליש, אפשר בהחלט להסתכל ולחשוב בצורה חיובית, צריך רק לרצות, לנסות, לבקש עזרה /הכוונה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשולש הרומנטי: היום רבתי חזק עם החבר אחד הטובים שהוא חבר של חברה הכי טובה של זאת שחתכה, נגמר בקללות.

החבר ייסע ל3 חודשים לטיול כאמור...

מה שבחורות עושות, גם בעקיפין, זה משהו משהו.

אגב, אם אתם רוצים לדעת, הבחור קרא לי אפס והתפוצצתי עליו כמו שלא התפוצצתי על האויבים שלי.

אירוניה לחתימה, אה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה רבת איתו?

bros before hoes, זה כלל ידוע לחיים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר טוב רצה לחגוג יום הולדת, אמרתי לו שאני מעדיף לא לבוא כי אני בנתק עם החבר שרבתי איתו וגם כי צריך לעבור ברעננה כדי לאסוף אותו מהבית של החברה שלו (העיר של הבחורה שזרקה אותי) וזה עושה לי לא טוב. אחר כך הצעתי לנסוע לצפון בעצת חבר והוא קרא לי אפס.

התפוצצתי בעבודה, הפקידה פחדה שאני אקבל התקף לב מעצבים.

אני מודה שאני אפס, אבל כשאתה שומע את זה מאנשים שקרובים אליך זה משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, חשבתי שכבר שמעתי הכל אבל לא להיכנס לעיר כי שם גרה זו שזרקה אותך?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, חשבתי שכבר שמעתי הכל אבל לא להיכנס לעיר כי שם גרה זו שזרקה אותך?

לא רק רעננה, אלא תל אביב. מוחק כל קשר לקשר לא מוצלח.

אושר, אתה גמור אתה..

אתה צריך בדחיפות לפתח קצת סוציופתיות..

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...