Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מיני עד 40K (נערכה כותרת ללא תוכן)

gild
שימו לב! השרשור הזה בן 2941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב בתקציב של עד 40000 שקלים, רצוי מקטגוריית הסופר מיני עם דגש על אמינות.

אני מצפה מהרכב

1. שיהיה פחות מ90000 קילומטר
  2. יד ראשונה או שניה פרטית
  3. ללא פגיעות בשלדה, מנוע גיר.
  4. במקרה של נזילות וכו' אז שיתוקן
  5. שיראה סה"כ סביר - לא מצפה לחדש, אך גם לא מלא שריטות ומכות
  6. אני לא מאוד נעול על מכונית אך אני מכוון ל:

1. יונדאי i20 - שנת 2010 - 2011
    2. מאזדה 2 דגם dynamic שנת 2009-2010
    3. סוזוקי סוויפט דגם glx שנת 2008-2009
    4.  

בכל פעם שאני רואה רכב שנראה טוב משהו בו לא מסתדר -

אחד רושם פרטית ואז אני מגלה שרשום מהשכרה (טוען שזה רכב 0 קילומטר)

אחר רושם i20 מדגם פרימיום 2010 מגיע אליו ורואה דגם GLI שנת 2009

לאחר אין שום תיעוד של טיפול כי הכל נעשה אצל חבר שלו וגם הרשיון אינו הרשיון המקורי (הודפס בתאריך מאוחר יותר)

הרבה אחרים מבקשים מעל המחירון וזאת כאשר יש מלא מכוניות כאלו.

נתקלתי בלא מעט סוחרים שהתגלו לאחר ששאלתי מספר שאלות

ויש אל האנשים שלא מוכנים לבוא לבדיקה אצל המוסכניק שלי ואח"כ במכון בדיקה - בטענה של בזבוז זמן..

כאשר אני נכנס לbudget אני רואה רכב במחיר זול בהרבה מהמחירון ולהם יש אחריות. אני מתחיל להיות מיואש, אני מחפש רכב כבר חודש, אני כבר ממש שוקל ללכת לחפש בחברות ליסינג וכו'. אני לא מבין מדוע אנשים מוכנים לקבל פחות כסף בטרייד אין ולא מוכנים למכור לי את הרכב במחיר דומה. אם היו מתפשרים על אותו "הפסד" לכולנו היה כבר רכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

למה קשה?

לא רשמת מה השימושים שלך ברכב (רק אתה או אתה, אישתך, ושלושה ילדים) אבל הנה כמה תוצאות מהחיפוש:

https://switch.co.il/cars/subaru/impreza-b3/2010/9938.html

https://switch.co.il/cars/peugeot/207/2010/6568.html

https://switch.co.il/cars/fiat/punto/2011/7803.html

בכל מקרה, זה תוצאות החיפוש: עד שניה, עד 105000 ק"מ (כדי לא לפספס רכב עם 93,000 ק"מ), עד 40,000 שקל.

https://switch.co.il/cars/kilometers-under-105/price-under-40/?category=family&category=mini&owners=1&owners=2&page=2&year=2010&year=2011&year=2012

אתה מקבל בנוסף אחריות לחצי שנה לפי התקנון, חמישה ימים להתחרט, ואם תרצה מימון - אז גם מימון.

אתה מוזמן ליצור קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דמי שירות. דמי השירות לרוכש הם בגובה 2.5% מעלות הרכב, מינימום 1750 שקלים מקסימום 2750 שקלים, והם נגבים רק אם אתה רוכש רכב באמצעותנו. כמובן שאם לא רכשת דרכנו לא חלים על הקונה עלויות מכל סוג שהוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחפש רכב הרבה זמן עם דרישות דומות,

חכה, תמצא! לפחות כך אומרים..

אל תתפשר אם יש לך את האופציה (לי יש רכבים של ההורים לדוגמא וקטנוע, אז קשה לי להאמין שאשבר ראשון :p )

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דמי שירות. דמי השירות לרוכש הם בגובה 2.5% מעלות הרכב, מינימום 1750 שקלים מקסימום 2750 שקלים, והם נגבים רק אם אתה רוכש רכב באמצעותנו. כמובן שאם לא רכשת דרכנו לא חלים על הקונה עלויות מכל סוג שהוא.

אבל אם הרכב נמצא ונרכש דרך האתר שלכם אז זאת אומרת שאני כן משלם עמלה של 2.5%

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בתור קונה רכב אני צריך לשלם עמלה כלשהי?

כשאני יכול לחסוך את העמלה ולחפש רכב מבנאדם פרטי...

לא רואה שום יתרון או סיבה לשלם לכם עמלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אתה מאוד ריאלי. קצת סבלנות בסוף זה משתלם רק אל תיפול במלכודת תחפש רק בעלות פרטית.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות. על הנייר יש להם רכבים טובים ומסוננים היטב.

תמצא רכבים כאלה בשוק הפרטי? אפשרי אבל הרבה פעמים זה פשוט חפירות ושיטוטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי דניאל, תוכל להרחיב על הרכב? יתרונות? חסרונות? שנה רלוונטית למחיר?

ואם אני ריאלי במחיר שאני חושב עליו, אז למה אני לא מוצא את זה בשוק? האם להתקשר ל45000 ולומר להם שאני לא מוכן יותר מ40? לחכות שהם יורידו? איך להתנהל במצב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורסה רכב נעים מאוד לנסיעה ואפילו מעט מהנה. מומלץ לחפש את המנוע עם 100 כ"ס מאשר 90 כ"ס ( שנתון 2010 ומעלה ). כיוון שהשוק של הרכב לא חזק במיוחד תוכל למצוא אקזמפלר במצב טוב עם ק"מ נמוך וללא תאונות משנתון 2011 או אפילו יותר. חפש בלוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוי,

בתור קונה - אתה יכול לחפש לבד מכונית, להתקשר לעשרה אנשים, לקבוע עם מישהו מהם, לראות את האוטו, לקבוע למחרת ללכת לבדיקה ולקוות שהבדיקה לא תצא מחמירה מדי שייצא לך החשק לקנות את האוטו, ואז עוד רכב, ועוד בדיקה, וכל בדיקה היא כמובן בחינם, כי אתה לקוח פרטי ולא אמור לשלם כלום, נכון? ואז אתה מגלה שהאוטו לא פרטי אלא ליסינג לשעבר, והמוכר נשבע לך שזה היה הרכב של אישתו של בעל החברה והיא נסעה איתו רק לקניות, ולא ירדה עם המאזדה ליסינג לשטח בכלל, ואתה כמובן מאמין. ואז קנית אוטו, ואחרי חודש אתה מגלה שיש בעיה כלשהיא ומשכיב במוסך כמה אלפים על "יישור קו", ובדרך המוסכניק אומר לך "אם אני כבר מפרק את הקופלונג של המשאבת לחץ נמוך, כבר שווה להחליף על הדרך קלאצ' ומשאבת לחץ גבוה, וסט אטמים חדש, שתהיה בטוח שהכל טוב".

וזה כמובן בחינם.

או ללכת לסוויץ' לדעת שכבר בדקו לך שהאוטו הוא פרטי בלבד, שעשו לאוטו בדיקה על חשבונם (ובדרך סיננו כמה מכוניות שיצאו לא תקינות), ונותנים לך חצי שנת אחריות כלשהי שהיא בערך פי מיליון יותר טובה ממה שתקבל מכל מוכר פרטי, ונותנים לך חמישה ימים להתחרט בלי שום הסברים, וזה עולה כסף, ואפילו לא הרבה ביחס לפוטנציאל ההוצאות שיכול להיגרם לך כרוכש פרטי.

תתפלא, אבל יש אנשים ששווה להם ה"שקט" הזה, וחוסר הרצון להתעסק עם מוכרי רכב / קוני רכב.

אגב, הדבר היחיד שתקבל חינם בעולם זה האהבה מההורים שלך, והאהבה מהילדים שלך. זה חינם, אבל תצטרך להוכיח שאתה ראוי לזה.

כל יתר הדברים בחיים עולים כסף או זמן או עלות אחרת. אין שום דבר חינם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לקנות רכב צריך לדעת ויש בדיקות מקדימות שאפשר לבצע כלקוח פרטי לפני לקיחה לבדיקה שיכולת לחסוך לך את הזמן ואת הכסף.

למשל בדיקה מדוקדקת יכולה לתת לך תמונה אם הרכב הוא בבעלות מקורית פרטית או לא, פשוט צריך לבדוק.

אני מסכים איתך שבשוק הפרטי יש סיכון והמון, ולא חסרים נוכלים שמסתירים בעיות וצריך לדעת לעלות עליהם מבעוד מועד.

אין לי בעיה עם הרעיון של התשלום, בטרייד אין למשל זה הרי ידוע שאתה מפסיד כסף אבל אתה משלם על הנוחות ועל המהירות שבו אתה מוכר את הרכב. וזה בסדר אם מישהו מחליט ככה.

לי יש יותר בעיה שהם מציגים את הבדיקה שלהם כמשהו אמין ולדעתי הוא לא, ואני אסביר.

אין לי שום שום בעיה לשלם להם עמלה כל עוד אני יודע במאה אחוז שהרכב אותו אני מקבל יהיה תקין לחלוטין והראש שלי שקט, אבל..

אני כבר ראיתי כבר שני מכוניות שם, האחת:

פיגו 308 שלא עברה טיפולים בזמן ושנורת התקלת מנוע שלה דולקת. מה שמצביע על טיפול לא נכון ברכב או יותר גרוע בעיה בשרשרת התזמון ואלוהים יודע מה עוד..

והשניה פורד פוקוס, גם היא הצריכה טיפול כי הנורה דלקה בנוסף לנורת כרית אוויר.

אז אני לוקח את הבדיקה שלהם ואת הבחירה שלהם ברכבים ללא תקלות לכאורה בערבון מאד מוגבל.

כי גם לשלם עמלה וגם לקבל רכב שמצריך ממני את אותם בדיקות שאני צריך לעשות כלקוח פרטי זה כבר "טו מאץ"

עריכה אחרונה על ידי roy007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...