Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מיני עד 40K (נערכה כותרת ללא תוכן)

gild
שימו לב! השרשור הזה בן 2941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פידבק למסייעים.

היי, בחודשיים האחרונים כתבתי לא מעט שאלות לגבי רכבי סופר מיני והתייעצתי עם לא מעט אנשים פה.

לאחר הרבה חיפושים קניתי היום את הרכב - מאזדה 2 2010 dynamic עם 54000 קילומטר יד ראשונה מפרטי.

כל המידע שהיה באתר, מאמרי קניית רכב חדש וגם כל האנשים בפורום סייעו לי מאוד בקבלת ההחלטה.

מיקדו אותי לצרכים שלי, לדגמים המומלצים, יתרונות וחסרונות של רכבים, מחיר, פשרות שצריך לקחת ופשרות שאסור לקחת ועוד.

בזכות כל המידע שקיבלתי פה הייתי מאוד סבלני.

מאפס ידע במכוניות עברתי דרך הרבה מאוד סוחרים מסתתרים, חצאי אמת ומכוניות גמורות מוסתרות - כל זה בזכותכם.

אני מרגיש שכעת הבחירה שלי היתה יותר מושכלת ואני מקווה שבאמת אהנה מהרכב החדש.

אז תודה לכל המסייעים בכל הפוסטים השונים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שאתה יודע לומר תודה כמו שביקשתי לפני מספר שרשורים . בהצלחה ונסיעה בטוחה

ספר לנו קצת אם תרצה איך זיהית סוחרים מוסווים ומכוניות גמורות ואיך נמצאה הכלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה.

קודם כל קראתי הרבה מאוד מהמאמרים פה. לפני שקניתי שאלתי את רוב השאלות שנמצאות בקובץ המצורף.

אין כמעט קונה שלא הופתע מהשאלות וזה לבד חשף לא מעט סוחרים שפשוט במהלך השיחה נזכרו בזה שהם סוחרים.

רכב שעבר את השלב הזה אני הולך לבדוק וממש בדקתי היסטוריית טיפולים, רשיון רכב ופתחתי מכסה מנוע - לא שאני מבין משהו, אבל תוך כדי היה ברור שיש כאלו יפים יותר ופחות יפים. גם בשלב הזה הרבה מאוד נפלו על כך שמסרו פרטים לא נכונים (ליסינג, שנתון לא נכון, דגם לא נכון, היסטוריה לא טובה, שעבוד שלא הוזכר ועוד , זה היה די מדהים).

לאחר מכן נסיעת מבחן קצרה, גם אדם חסר מושג כמוני לומד להרגיש את הרכב אחרי מספר נסיעות מבחן באותו סוג רכב כבר למדתי לבד לזהות התנהגות מוזרה לפעמים.

אם הכל תקין התחלתי לבצע משא ומתן בקטנה להבין האם שווה לקחת לבדיקה .

שלב חשוב ומהותי הוא שדרשתי שאם הבדיקה לא תקינה (שלדה, קצה שלדה, מנוע או גיר) אז הם ישלמו את הבדיקה - המון רכבים נפלו בשלב הזה כי הם נזכרו בתאונה שהתרחשה.

שלב הבדיקה - שני רכבים סה"כ הגיעו לשם ואחד רק יצא תקין ואותו קניתי.

אני ממליץ גם ללכת למוסך שסומכים עליו, לפעמים זה שווה יותר מבדיקה מלאה.

את הרכב מצאתי ביד 2 - אבל חיפשתי גם פה, בפשפוק ועדכנתי כל מכר שאני מחפש . הדגם היה אחד מהדגמים שחיפשתי וראיתי מודעה חדשה ביום שבת. לרוב אנשים שמפרסמים מודעה חדשה הם רושמים מחיר לא ריאלי וצריך לעבור זמן עד הקבלה, אבל במקרה הזה הוא רשם את מחיר השוק על ההתחלה. הייתי הראשון שראה את הרכב ולכן גם זה שקנה אותו.

מקווה שזה עוזר למישהו =] .

שאלות לפני קניי.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...