Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה מאור, נראה שיש לך צרכים דומים לשלי (או יותר נכון שלנשים שלנו יש דרישות דומות :lol: ).

דווקא בסרטון היוטיוב נראה שהוא זז די הרבה, במיוחד ההגה עצמו, אבל הם כל הזמן טוענים שהוא יציב.

מצחיק שהמחיר באמזון ארה"ב הוא 350 דולר. בסרטון הם מדברים על 250 דולר. ופה באירופה זה 200 יורו - לרוב יקר יותר באירופה מאשר בארה"ב...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור - ממליץ בחום, רב, לעבור ל PROJECT CARS

אגב, אני עם אותו הסטאפ בדיוק (PS4 / PLAYSEAT / G29) ומתלבט האם לשנע אותו יחד איתי לארה"ב, אם אתה מפרג'קט דבר איתי אולי נעשה כמה סשנים יחד ותחזיר לי את המוטיבציה לשחק... הייתי עמוס לאחרונה ברמה שגרמה לסטאפ להעלות אבק, צריך להחזיר עטרה ליושנה

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בבלאק שעבר לא התפרעתי ורכשתי רק כונן ssd. הפעם הנזק הוא כאלף אירו, רסיבר של דנון ורמקולים של jbl

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בבלאק שעבר לא התפרעתי ורכשתי רק כונן ssd. הפעם הנזק הוא כאלף אירו, רסיבר של דנון ורמקולים של jbl

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

הלו איזה JBL?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הפעם כשהBF ממש קל"ב - לא מצאתי שום דבר מעניין ...

יש דיל בקוסטקו על טלויזיה OLED של LG 65 אינץ', $2350 עם אחריות מורחבת - שוקל, אבל קשה ללחוץ על ההדק בלי לראות אותה במציאות. לא בדיוק זיל הזול הסיפור הזה.

מצד שני לא חרשתי את האינטרנט.

אייל, בלת"ק (סורי, שרשור ענק) - יש איזה ליד מעניין למחשב גיימינג שיתאים לRIFT / מסכי 27" / טלויזיה / וואטאבר, לתושבי ארה"ב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צנוע השנה, רק אמזון FIRE TV שהיה במבצע, 25 אירו במקום 40.

דצמבר 2016-אתמול: "לא קונה כלום השנה!"

היום, סיכום נזקים:

-פלייסטיישן 4 פרו

-גראן טוריזמו ספורט

-באטלפילד 1 רוולושן

-הגה g29

-ידית הילוכים

-כסא playseat מתקפל

סהכ בקרונות: 9167, שהם 3936 בשקלים.

החזרי מעמ: כ 472 שקלים.

סהכ לכל זה בשקלים, לאחר החזרי מעמ: 3464

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

וואו.

אתה מתכוון לקבל החזרי מע"מ אם וכאשר תחזור לארץ? איך זה עובד בשוודיה אם אתה תושב שם כרגע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה המרכזית היא האם יש דילים מיוחדים שאשכרה מצדיקים רכישה מקדימה, כי תוך שלושה שבועות אני שם פיזית ואז יכול להתרשם בחנויות ולקבל החלטה (אבל אז BF / CM מאחורינו).

מה שראיתי עד כה:

מחשב

טלויזיה (אם לא רשום מחיר: 2350$ כולל אחריות ל6 שנים וHBO לחצי שנה)

מסך מחשב ראיתי כל מיני באזור ה170$ (27 אינץ' X 2)

אוקולוס ריפט ב$350 (נראה לי אני מזמין... המחיר הרגיל $400)

השאלה אם יש דברים מעניינים יותר, או האם הנ"ל שווים רכישה, וכו'.

כאמור, לא חפרתי יותר מדי...

הדילמה המרכזית מבחינתי היא הטלוויזיה, חבר חפר את החיים ופנטז על הטלוויזיה הזו במשך כמה חודשים - אשכרה המתין עם הרכישה לBF. הוא טוען שההפרש בין טכנולוגיית הOLED לבין הLED זה משהו בלתי נתפס. הוא טוען שההפרש בין הLG הזו לתחרות ב4K, יותר משמעותי מההפרש בין טלויזיות 4K ל1080P...

מנגד, זה לא שאיזו תפלצת LED בגודל 75" באלפיה פחות תהיה טלויזיה קקהמייקה... אז אני מתלבט האם להתפרע או לא

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי קודם מתמקם במקום החדש.

יש שוני במיסוי בין המדינות.

מסך טלוויזיה ה-OLED65B7P נותן תמורה שאין שני לה . רק קח בחשבון מרחק צפייה, חובה מעל 3\4 מטר. אם אפשר לקנות במיידי מה טוב.

אני הייתי פוזל לכיוון של מקרן 4K תקציבי .

מחשב נבנה לך לבד תפור למידותיך . לא צריך משהו pre build.

מסך מחשב נקנה שוב עפ"י הצרכים , רזולוציה, פאנל TN ,IPS ,VA ,כרטיס מסך, 2 מסכים או מסך אחד גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לומר את האמת, ההפרש בין 1080P ל-4K לא כזה ענק, במיוחד אם מרחק הצפייה שלך נורמלי. יש לי 55 אינץ' 4K של סמסונג וכשעשיתי השוואה בין תכני 4K ל-FHD, במרחק של 2.5-3 מטר צפייה, ההבדל אולי קיים אם מתאמצים, אבל ממש לא ברמה שאתה מתגעגע אליו אם אתה "יורד" לתכני FHD.

ההפרש בין טלוויזיות 4K רגילות לבין ה-OLED-ים ודומיהן עדיין עצום - פי 2.5 ויותר, איפה שאני נמצא. לטעמי - לא שווה את ההפרש.

אגב, באסטוניה אפשר למצוא OLED 65 של LG מהסדרה הפשוטה ב-2800 יורו, מהסדרה הבינונית ב-3300 יורו ומהסדרה היקרה ב-7000 יורו (משוגעים) - ופה אין הנחות בלאק פריידי והמוצרים לרוב יקרים משמעותית מבארה"ב. זה גורם לי להעריך שגם בעוד חודש-חודשיים תוכל למצוא מציאות...

לסיום - פרוג'קט קארז הראשון או 2? השווית ל-GT? אני תוהה אם אני באמת צריך עוד משחק רייסינג...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש לפטופ.

גודל 13״

חשוב שיהיה אפשרות לבצע בו עריכה גרפית. כלומר שיהיה כרטיס מסך טוב.

מעדיף קנייה מאירופה (בתוך האיחוד) ואפשרות למשלוח באירופה.

עד 1000 אירו. 700 יותר נעים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיום - פרוג'קט קארז הראשון או 2? השווית ל-GT? אני תוהה אם אני באמת צריך עוד משחק רייסינג...

PC1 VS GT6

מאוד נהנתי מGT6, ואני חושב שזה משחק מצוין.

אבל בתור סימולטור - אין בכלל השוואה. PC מנצח בכל אספקט אפשרי (תחושה, תא נהג, גרפיקה, סאונד, פיזיקה).

היתרון של GT הוא במשחקיות - יותר רכבים, יותר משחקונים וכו'.

ועדיין - PC לא סתם יותר טוב ממנו, זה ממש בסקאלה אחרת. אני מאוד ממליץ לרכוש, בלאו הכי המחיר לא גבוה במיוחד.

אגב לגבי הסטאפ עצמו - פצצה. מה שלא אהבתי זה שההגה של לוג'יטק כזה קטנצ'יק שהוא מרגיש קצת 'צעצועי', אבל מבחינת פידבק דיוק וכו' עבור n00b כמוני זה סבבה לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלטרנטיבות טובות לאייפון 8s פלוס, אבל לא ב-1000 דולר?

חשובים מסך גדול (כ-5.5 אינץ'), ממשק משתמש נוח, מצלמה טובה (מאוד) וביצועים (שלא יקרוס כל שעה ויוכל להתמודד עם התקנת אפליקציות רבות, עבודה על מספר ממשקים במקביל ועוד.

רצוי גם מראה סביר וחיי סוללה טובים+.

*יש אפשרות לקנות בארה"ב במידת הצורך.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Oneplus 5t

מקבל ביקורות טובות מאוד ברשת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה