Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מחולק לאיזורים, אתה קנית קוד אמריקאי?
קוד אירופאי, שכנראה לא תופס בישראל (קוד אנגלי כן יעבוד לפי התמיכה של פלייסטיישן).

אבל הנה טיפ שגיליתי לכל אלה שאולי ירצו לרכוש קוד אקטיבציה זול במדינה אחרת: אם פותחים חשבון פקטיבי נוסף על המדינה הרלוונטית ומוסיפים לקונסולה- כל משתמשי הקונסולה יהנו מההטבות של פלוס.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוד אירופאי, שכנראה לא תופס בישראל (קוד אנגלי כן יעבוד לפי התמיכה של פלייסטיישן).

אבל הנה טיפ שגיליתי לכל אלה שאולי ירצו לרכוש קוד אקטיבציה זול במדינה אחרת: אם פותחים חשבון פקטיבי נוסף על המדינה הרלוונטית ומוסיפים לקונסולה- כל משתמשי הקונסולה יהנו מההטבות של פלוס.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

לא יעבוד. יש לי 3 משתמשים על הסוני אחד אמריקאי, אחד ישראלי שלא השתמשתי בו פעם אחת למעט הפעלה ראשונית לסוני ואחד אנגלי.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד בוודאות. החשבון הראשי שלי ישראלי ואקטבתי את הקוד האירופאי עם חשבון שוודי פקטיבי.

הטריק הוא לסמן את הקונסולה כהתקן הראשי של המשתמש הפקטיבי- רק בצורה הזאת הגישה תוצע לכלל משתמשי הקונסולה.

לוגין רגיל, ללא סימון כהתקן ראשי, יאפשר גישה רק עבור החשבון עצמו.

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד בוודאות. החשבון הראשי שלי ישראלי ואקטבתי את הקוד האירופאי עם חשבון שוודי פקטיבי.

הטריק הוא לסמן את הקונסולה כהתקן הראשי של המשתמש הפקטיבי- רק בצורה הזאת הגישה תוצע לכלל משתמשי הקונסולה.

לוגין רגיל, ללא סימון כהתקן ראשי, יאפשר גישה רק עבור החשבון עצמו.

קראתי את ההודעה שלך תוך כדי עבודה ולא הבנתי אותה נכון, מה שאמרת אכן עובד.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'לום צ'לום.

נראה לי שזה המקום,

מחפש המלצה לטאבלט שישמש אותי בעיקר בטיסות.

חשוב:

אפשרות הרחבה בכרטיס זיכרון

סוללה שמחזיקה כמה שעות

וזהו בגדול, יכול להיות שווינדוס יהיה יותר נוח אבל גם אנדרואיד זה סבבה.

תקציב: לא מוגדר, אני לא באמת מוגבל אבל כמובן שמעדיף להוציא כמה מאות שקלים אם זה מספיק ולא להגיע ל-4 ספרות.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבלאק במרחק של שבועיים.

כרגע יש 2 בעיות עם אמזון "אירופה"

הראשונה, הם העלו דרמטית את מחירי המשלוח על מוצרים גדולים עד פי 4 מה שהופך את הקניה מאמזון ללא כדאית.

השנייה, שוב אין משלוחה של מוצרים עם סוללות.

בכל מקרה סחבק שלח שאילתא לפשר העניין עם דמי המשלוח.

נקווה לתשובות בקרוב.

חזרו אליך מאמזון עם תשובה?

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ולא

הם טוענים שיש תקלה.

פריים באנגליה פוטר את עליית דמי המשלוח.

דבר נוסף שהם הוסיפו זה עלות של משקל נפחי, ועליה במחיר המשלוחים בכלל.

הם טוענים שיצא תיקון לעליית דמי המשלוח אני טרם ראיתי את השינוי.

אם המצב נשאר כמות שהוא זה הסוף מקניות דרך אמזון ,לפחות בדברים הגדולים.

סוללות עדיין לא נשלחות.

אמשיך לעדכן.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובר למעלה (גם אני וגם מאור קנינו. היה מבצע משוגע באמזון UK של 130 פאונד למשך יום אחד, אח"כ עלה למעל 200).

אני קניתי GT ספורט ו-Project cars 2 בהמלצה של אור.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה ממש כלבת בהתחלה. ממש.

א ב ל

אם אתה עובר את עקומת הלמידה, זה מתחיל להיות מגניב. בהמשך זה נהיה ממש ממש כיף ומתגמל (כי כפי שאמרת - זה קשה יותר מלכתחילה), בסוף אתה שואל את עצמך למה לשחק ספון מול מסך בפינה במקום כמו בוס על מסך גדול בסלון עם בקר שנותן לך פידבק בכל יריה.

(ואולי זה רק אני...)

((בתכלס לא רק אני, כי יש חברים נוספים שעשו את המעבר, אבל זה בטוח לא נכון לכוווולם))

הנה, במיוחד בשבילך: https://goo.gl/TMYtBH

לא צריך קונסולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מזכיר לי חבר שכל הזמן אמר לי "מה הבעיה, חבר את המחשב לטלוויזיה ושים את העכבר על המשענת בספה".

שזה הבן דוד של "מה הבעיה, תחבר את הבקר למחשב".

שזה המקביל ל"מה הבעיה, שים צמיגי שטח על הרודסטר ורד למדבר"... אבל אם אחרי כל החפירה על ההבדלים בין סוגי הגיימינג זה טרם הובן, כנראה שזה גם לא יובן.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה מדבר על שוטרים, כי במשחקי נהיגה אין באמת הבדל בין קונסולה למחשב (כל עוד יש הגה) חוץ מזה שהמחשב בעשרות מונים חזק יותר, כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...