Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו כאן עבר לאקספון ויכול לחוות דעה ?

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקטע שאצלי יכולה להיות הבעיה ואחרי כמה ימים להיעלם מבלי שניקיתי מטמון, קוקיז, ניתקתי את האינטרנט, ריסט לראוטר/מודם וכו'.

לא עשיתי כלום. פתאום עובד. אז אם לא עשיתי כלום והבעיה 'נפתרה' או לחילופין חזרה אז זה תמוה מאוד.

אצלי זה המודם של בזק שהיה לפני המעבר לאקספון כי קיבלתי קנס מבזק אז כבר השארתי אותו (TP LINK לא עבד), אבל הראוטר שלי הוא זה שמבצע את החיוג והכל וזה הראוטר שיש לי:

http://www.amazon.com/RT-AC68R-Wireless-AC1900-Dual-Band-Gigabit-Router/dp/B00I7EM752

ראוטר מצוין ואין לי שום בעיות איתו ואני בספק שהבעיה בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 277
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נסה להחליף DNS לזה של גוגל, שעברתי לאקספון שכחתי לעשות זאת (החלפתי רק שם משתמש וסיסמה) התוצאה שאחרי איזה שבועיים התחילה תופעה דומה.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

מעדכן שעשיתי את השינוי ב DNS ולבנתיים זה נראה סבבה. (עשיתי גם ניקוי COOKIES ו CACH)

אני אעדכן אם יהיה שינוי לרעה שוב.

308GTI 2017 - כיום.

1994 CLIO RSI - נמכרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

משתף:

חטפתי ת'קריזה על הוט אחרי שהחלפתי טלויזיה והם רצו עוד כסף על ממיר עם יציאת hdmi (ממיר מקליט) והחלטתי להתנתק מהם.

נרשמתי למבצע של אקספון אתמול בלילה, 69 שח ל 100 מגה ספק+תשתית.

היום חזרה אליי נציגה ותיאמה לי טכנאי בזק למחר !

במקביל, אתמול כבר רכשתי את המודם שהמליץ אייל C1000A של Actiontec מאיביי.

רשמים נוספים בהמשך.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ברחתי מאקספון אחרי שבוע הרצה במקביל להוט...

בכל בדיקת מהירות שעשיתי, כולל לונדון, ניו יורק, ועוד כמה מדינות באירופה, אקספון נפלו בהמון ביחס להוט+הוט.נט

אפילו בארץ, קיבלתי מאקספון גג 70 מגה, ועוד אמרו לי "כן אתה מקבל מהירות ממש טובה, לא כולם מקבלים אפילו את זה"

בגדול בדיקת מהירות זה משהו מאוד נקודתי, אז ניסיתי גם הורדות מטורנטים וצפייה ביוטיוב (בגלל זה התנתקתי אחרי שבוע שבועיים ולא יום למחרת), וגם שם הרגשתי הבדל משמעותי בקצב צפיה והורדה.

קיצר מתחייבים לך "עד" 100 מגה... בפועל מקבלים צינור.

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נבדוק ונראה. אני מניח שחלק מהמקרים הם נקודתיים ותלותיים בתשתית. להתנתק תמיד אפשר (ולפי מה שמספרים כאן זה גם דיי קל).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה שלך לא נכונה/ לא מדוייקת.

כאשר תתקל בסיטואציה הבאה, אז תשנה את הטענות - אם וכאשר עוד כמה שכנים יהיו מחוברים להוט וינצלו את מקסימום מהירות קו האינטרנט (למשל לצורך הורדת קבצים) - אז תרגיש ירידה משמעותית במהירות.

שורה תחתונה - לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה.

המהירות שאתה מקבל דרך אקספון לא תלוי בהם. זאת מגבלה טכנית של בזק (ספקית תשתית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר הייתי מחובר לאינטרנט של בזק (לפני כמה שנים) אבל המהירויות היו שונות (15 מגה). היום זה כבר אחרת ואני יאלץ להמתין בסבלנות לבואו של המודם ובדיקה בזמן אמת.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נשברתי. עברתי לבזק בינלאומי, 40 מגה ב100 שקל לחודש כולל תשתית וראוטר

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באקספון דיי מרוצה ...70 שח לחודש תשתית וספק בחבילה של 100 מגה

אומנם מקבל רק 50 אבל להבנתי זה בגלל התשתית

"החיים קשים. הם קשים יותר אם אתה טיפש"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הגיע אליי טכנאי בזק שחיבר מה שצריך ובדק עם המודם שלו שיש חיבור והכל בסדר (זה דיי מגניב - יש לו מודם [אמיתי, לא סתם מכשיר שאומר שיש או אין תקשורת] שנמצא בתוך קופסת מתכת שאליה משודכת סוללה שבאמצעותה המודם הזה עובד, כי תכל'ס אין להם חיבור חשמל ברוב המקומות בשביל לבדוק פיזית שהחיבור עובד בכניסה לדירה\חדר מדרגות).

המודם שלי כבר יצא לדרך לכיוון ישראל אבל אני מניח שזה יקח לא מעט זמן (קריסמס... והמשלוחים מכיוון צ'יינה לא בדיוק להיט בתקופה הזו בשנה).

כמובן שמודם ADSL לא יכול להתחבר על התשתית הזו- אז כרגע אני דיי מנוטרל.

באותו עניין -> אם למישהו יש מודם VDSL להשאלה (מאיזור המרכז) עד ששלי יגיע ארצה, אני אשמח לקבל סיוע בעניין הזה :)

תודה (מבטיח לעדכן ברשמים לאחר שיהיה מודם).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...