Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו כאן עבר לאקספון ויכול לחוות דעה ?

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 2785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 277
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מאז שעברתי יש בעיה שצריך לאתחל (לנתק ולחבר) את הראוטר כל חצי שעה-שעה אחרת האינטרנט לא עובד אבל יש רשת, מה ניתן לעשות לפני שמתייבשים עם נציג שלהם על הקו?

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי בעיה דומה בסופ"ש לפני שבועיים, הבנתי שזו תקלה אזורית, מאז שזה "עבר" התופעה לא חזרה על עצמה

אולי כדאי להתקשר, אולי כדאי פשוט לתת לזה לעבור.. לא תדע עד שלא תנסה

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת. אז אין ברירה, צריך לקחת TP-LINK. לטוב ולרע.

מישהו יודע, אם אני משתמש בו כמודם בלבד (צריך לבדוק איך מגדירים את זה בו),

האנטנות עובדות או שהן מנוטרלות?

כי יש לי כבר ראוטר בחדר (ASUS RT-AC68U) ולא בא לי עוד קרינה שלא לצורך :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מעולה. כי הסתכלתי ב-MANUAL ולא ראיתי משהו שבאמת מכבה לחלוטין. אפילו בסימולטור של ממשק הראוטר לא ראיתי אפשרות לכבות WIFI.

אם יש כפתור זה פגז.

תודה רבה :-D

עכשיו נותר להתקשר לסניף הקרוב ולוודא שיש במלאי לפני ההגעה לסניף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי שהייתי בסופ"ש בשני סניפים של באג ולא היו להם במלאי מודמי VDSL, התקשרתי אתמול לסניף שלהם בנס ציונה. הבחור בטלפון אמר "היום קיבלנו מלאי. תבוא". הגעתי בערב לסניף ואמרתי שבאתי לקנות מודם VDSL. המוכר פתח איזה ארון, לקח משם קופסא ומסר לי אותה. אני מסתכל ורואה שזה ה-TP-Link W9980. בתמימותי אני אומר לו "לא נראה לי שזה מה שאני צריך. אני צריך את אלו עם הקופון הנחה של אקספון". הוא עונה לי "כן, כן, זה מה שאתה צריך". כנראה שהוא קלט את המבט המבולבל שלי, אז הוא לקח את הקופסא, סרק את הברקוד ואמר לי "הנה תראה 400 ש"ח. עכשיו תביא לי קוד קופון וזה ירד ל-289". הקראתי לו את הקוד ואכן המחיר ירד ל-289. שילמתי בשמחה והסתלקתי לפני שישנה את דעתו :-D.

לצערי לא יצא לי לבדוק אותו עדיין כי הקופסא לא הכילה כבל שמתחבר לשקע בזק (רק מפצל וכבלי טלפון ריבועיים). אבדוק היום ואעדכן איך איכות הגלישה.

אתול בערב חיברתי את המודם, הגדרתי מה שחשבתי לנכון, אבל לא היה אינטרנט. התקשרתי לתמיכה הטכנית של אקספון ולאחר שעה ועשרים דקות של המתנה, תוך הבטחות לזמן המתנה ממוצע של כ-16 דקות (:x I sheet you not), ענה לי נציג וסידרנו את הבעיה.

בדיקת מהירות מול השרת הישראלי שנבחר אוטומטית ב-ookla הראתה מהירות הורדה של 68 מגה והעלאה של 3.2 . בדיקה מול שרתים שונים שלהם בחו"ל הראתה מהירות הורדה של מתחת ל-30 מגה (עם אותה מהירות העלאה). WTF?

עוד לא ניסיתי להוריד טורנט כדי לבדוק מהירות בשימוש אמיתי - נראה מה יתקבל שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני זמן קצר רכשתי את ה-TP-LINK W9980 מבאג בקניון ארנה בהרצליה. ראיתי שבארון יש להם עוד כ-5-7 יחידות.

בפועל עלה לי 109 ש"ח כי בשנה שעברה קיבלתי בעבודה ליום הולדת כרטיס נטען של באג עם 180 ש"ח.

ישב אצלי במגירה ללא שימוש (כי הם לא ממש זולים...), עד היום :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

ביצעתי כמה בדיקות מהירות עם הראוטר של בזק (DLink 6850u) ועם הראוטר שלי (TP Link W9980), הספק הוא 018.

להלן התוצאות של הראוטר של בזק:

d1.JPGd2.JPGd3.JPG

ושל הראוטר שלי:

t1.JPGt2.JPGt3.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי את הקסדה בtp link.

ניסיתי להגדיר. לבד. לא הצלחתי.

התקשרתי לאקספון, הייתי מספר 3 וזמן ההמתנה עמד על 10 דק׳.

אחרי 45 דק׳ הם ניתקו אותי...

נתקשר שוב מחר, כבר אין לי כוח.

אתה זוכר אולי מה הנציג עשה על מנת שהמודם יעבוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...