Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו כאן עבר לאקספון ויכול לחוות דעה ?

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 2778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 277
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הקפצה קטנה:

בתחילת השבוע עברנו 2 קווים לאקספון "100" מגה.

אצל אחי שהיה כבר בVDSL בבזק בינלאומי ב40 השאירו ב40 כי אמרו שלא תומך ב100.

אצלי הייתי ב15 מגה גם בבזק בינלאומי ובתור התחלה צירפו אותי ב15 מגה ומיד קפצתי ליקנות 2 מודם/ראטרים של TPLINK W9970 והתקשרתי שיעדכנו לי כמו שביקשו.

אצל אחי היתחבר מיד ל40 מגה כמו שצריך ואין בעיות. (אנחנו באותו הבניין והוא קומה מעלי).

אצלי אני כבר עצבני מאוד כי מה11/9 אני מחכה שיעדכנו אותי ל100 או 40 מגה, אבל כבר יותר מיומיים ללא אינטרנט מאז ששינו לVDSL, אמרו שישלחו טכנאי ליבדוק ת'ארון והיום אומרים לי שהטכנאי ראה שהכל בסדר, אבל לא מצליחים להיתחבר לVDSL.

רציתי לדעת האם יש כאן חברים ששידרגו לVDSL מADSL דרך אקספון והאם השידרוג הלך חלק או סבלו כמוני? האם שידרוג שכזה לא מחייב טכנאי שיחליף משהו בארון שיהיה לי VDSL?

אני אחכה עד סוף היום לתמיכה שלהם, במידה ולא אני נאלץ ליספוק 600 ש"ח של ראוטרים לפח ונאלץ לעבור להוט ל100 מגה :-(.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הם (אקספון) שולחים טכנאי, לקח כמה ימים המעבר.

אצלי עובד מעולה, כמעת תמיד 70 מגה ומעלה, יש גם איפי קבוע

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגיד את החוויה שלי:

ביולי 2015 התחברתי אליהם במחיר של 69₪ לשנה.

ביולי 2016 עברתי לתוכנית 39₪ ל-3 חודשים ואז המחיר קופץ.

בשנה הראשונה הכל עבד כמו שעון. בשנה השניה יש כל חודש בעיות בתשלומים. כבונוס גם לטענתם בזק נתקו את קו ונאלצתי להמתין לטכנאי.

האינטרנט לדברים בסיסיים עובד בסדר גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים הצלחתי להיתחבר, 700 UPSTREAM ו30000 DOWNSTREAM , זה בחיבור 100 מגה.

לא רוצה טכנאים של בזק ואחרים, העבודה בארון התיקשורת בחדר המדרגות ניראת זוועה, גועל נפש של מקצועיות.

אשמח אם תוכלו להמליץ לי על טכנאי פרטי שיבוא ויעשה סדר בקו שלי ויחליף לחיווט חדש לפחות שקע אחד וינתק את כל החיווט של שאר הבית, ככה שאהיה בטוח שאני מחובר הכי טוב שאפשר וכל שאר הבעיות זה כבר של בזק ושות'.

אני מאזור ראשל"צ- תודה לכולם!.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטכנאי שהם שולחים לחבר אותך לא מגיע לארון של הבניין/דירה אלא לארון dsl שברחוב

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עידכון:

מצאתי טכנאי והוא החליף לי את החיווט ונתתי לו לחבר רק שקע אחד וכל שאר הבית שיהיה מנותק, כעת המצב עומד על זה:

Upstream__Downstream

Current Rate (Kbps) 5021 36617

Max Rate (Kbps) 5617 40945

SNR Margin (dB) 8.2____ 8.3

Line Attenuation (dB) 49.9__16.2

Errors (Pkts) 0 0

השאלה שלי היא- האם זה המקסימיום האפשרי- בנוסף איך אני יודע עם הVECTORING מופעל ע"י בזק כי המודם תומך ואז בתאוריה כן הייתי אמור לקבל מהירות קרובה ל100.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ה SNR הנמוך וה ATT הגבוה נראה שאתה דיי מרוחק מהארון של בזק (800 מטר אני מעריך) וזה המקס' שאפשר להוציא מהקו.

אצלי טכנאי של בזק העביר אותי לפורט אחר בארון שתומך בווקטורינג ולא היה שינוי לטובה, לא יודע אם לאקספון יש אפשרות לעשות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...