Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו כאן עבר לאקספון ויכול לחוות דעה ?

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלתי מודם VDSL של DLINK מדגם DSL-6740U.

לאחר איפוס והגדרה מחדש, בינתיים הכל עובד פיקס.

מקבל מהירות הורדה של 65-70 מגה (בחיבור בכבל כמובן)

העלאה של 2.8 מגה

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 277
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני באקספון דיי מרוצה ...70 שח לחודש תשתית וספק בחבילה של 100 מגה

אומנם מקבל רק 50 אבל להבנתי זה בגלל התשתית

גם אני בדיוק ככה באקספון , אבל קניתי את מודם של TP-Link שהיה במבצע בקייאספי.

הייתי שמח לקבל יותר מ 50 אבל נראה לי באמת שזה קשור לתשתית. אליי לא הגיע טכנאי פשוט הגדרתי בעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק תן בפיניגים לפרנקופרט ולונדון בבקשה

בדקתי את הבקשה שלך, באמצעות אתר SPEEDTEST, והתוצאות לא היו מגמתיות או קבועות.

הבדיקה נעשתה עם כבל RJ45 מחובר ישירות לראוטר.

בחלק מהשרתים של לונדון, התוצאות של HOT ואקספון היו מאוד דומות (איפה שקיבלתי 30 מגה במקום אחד, השני היה פלוס\מינוס 2 מגה ביט הפרש).

בשרתים אחרים התוצאות היו 15 מגה ביט למרות שב HOT יש לי 30 מגה ביט ובאקספון 100 מגהביט. בשני הספקים התוצאות היו דומות, פלוס מינוס 2 מגה ביט.

הפינגים בשניהם היו ארוכים (70-85 מילישניות).

אני יכול להציג, לפי בחירה שלי, תוצאות מגמתיות שבאקספון יש הורדה והעלאה טובה יותר - אבל זה יהיה עבודה בעיניים.

הכל תלוי מול איזה שרת באיזה מדינה\עיר אתה עובד מול, וזה יכול להשתנות מספק לספק (VOX, VODAFONE וכו') בהבדלים קיצוניים.

בשורה התחתונה ברור לי שאתה לא מקבל את המרצדס של האינטרנט במחיר הזול ביותר שקיים, אבל נראה שזה עובד טוב בהתאם למגבלות התשתית שיש לכל אחד מאיתנו במקום הספציפי שבו הוא גר.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאקבל את המודם השני מאיביי (C1000A actiontec) אני אבדוק גם דרכו וננסה לבצע השוואה, בשביל הספורט, לראות אם יש הבדלים (אם בכלל) בין המודמים.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום,

אני שוקל לעבור ל-100מגה של אקספון+בזק כתשתית במבצע של ה-70ש"ח.

היום אני עם הוט, ספק נטוויז'ן, 30מגה (נדמה לי) יחד עם הוטבוקס.

האם מעבר לחיסכון הכספי, מומלץ לעבור לאקספון?

כמו כן, האם שווה לרכוש את הראוטר שהם מציעים פה:

http://018.co.il/news/15/56/018/

או שעדיף לרכוש אחר?

השימושים הם גלישה, טורנטים, קודי, כרומקאסט.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

במקביל, אתמול כבר רכשתי את המודם שהמליץ אייל C1000A של Actiontec מאיביי.

רשמים נוספים בהמשך.

איציק

הללויה !

עברו קצת יותר מחודשיים, ובשעה טובה המודם כבר מחכה לי בדואר :p...

נראה אם הוא שווה יותר מה D-LINK או לא.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חודשיים ויום בדיוק, קיבלתי הודעה שהוא SHIPPED ב 9/12/2015.

מעניין אם הוא סתם שט בים חודשיים, או שאולי הוא ביקר במשרד התקשורת איזה חודש+ ואז הגיע אליי (נדע בקרוב לפי החותמות שיהיו עליו).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי יותר משנה באקספון (גם כספק וגם כבאנדל ספק + תשתית) ב2 קווים בדירות שונות:

1. רוב נותני השירות של אקספון מתחת לכל ביקורת, לא מבינים כלום, לא יודעים כלום ואין להם שום רצון לעזור. חוץ מאחד שעזר לי מאוד והיה מצוין, כל השאר היו זבלים עצלנים וחצופים שסיננו אותי, גרמו לי לרדוף אחריהם ועדין לא שמו עלי.

2. האינטרנט עצמו בסדר גמור (חוץ מהDNS שנופל הרבה פעמים, ממליץ פשוט להגדיר DNS של חברה מתחרה).

3. בזק יעשו הכל כדי שהחוויה שלכם לא תהיה טובה. יש לי סיפור לא יאמן, עברתי מתשתית בזק DSL וספק אקספון לתשתית וספק אקספון והאינטרנט צנח מ50 מגה-ביט ל7 מגה-ביט. אותה תשתית בדיוק רק חברה אחרת מקבלת את הכסף. אקספון טענו שהם בדקו עם בזק ואיכות הקו שלי מספיקה ל5 מגה-ביט (כשכבר הורדתי 50 מגה-ביט באותו קו). התקשרתי לבזק ובשקט בשקט הם הבטיחו לי שאם אעבור אליהם הם "יתקנו את התקלה". עברתי והנה התקלה תוקנה תוך חצי שניה, חזר ל50 מגה-ביט. אז פשוט חזרתי לאקספון (אחרי שבזק הגדירו משהו שונה בקו - מרחוק) ומאז האינטרנט עובד טוב.

עריכה אחרונה על ידי שבלול
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אקספון כבר כמה חודשים טובים.

שדרגתי לא מזמן ל-40/3, יחד עם מודם vdsl TP-Link TD-W9980 והכי חשוב (!!) - dual-band ב-wifi,

נגמרו המאבקים על התדרים עם כל השכונה.

מקבל 30-35 בהורדה (אמת בפרסום, אהם אהם), העלאה דווקא בסדר, בדיוק 3 בכל בדיקה.

המתנה של חודשים למוצר זה בסדר גמור לקשקושים צרכניים רגילים,

אבל אני צריך אינטרנט תקין וזריז כדי לעבוד עכשיו, אז שילמתי כמה שקלים נוספים לבאג. ביג דיל.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום לקחתי את המודם מהדואר והפעלתי אותו.

דבר ראשון, המטומטם שרשם את הסיסמא מאחורה צריך ל)*#@$)*@# אותו.

רשמו שם את כל האותיות באנגלית קטנה, אבל באמצע החליטו להשתמש באות גדולה עבור האות i.

מיותר לציין שזה נראה בדיוק כמו L קטנה, ובמשך חצי שעה קיללתי אותו כמו שצריך.

בסוף הצלחתי להתחבר, שמתי את השם והסיסמא, הגדרתי את ה WIFI וזהו. ניתקתי את המודם הקודם, חיברתי את זה, תוך דקה הכל חזר לקדמותו.

הממשק מאוד פשוט, קל מאוד להבין אותו (וזה גם היתרון\חיסרון שלו: הוא פשוט אבל אני לא חושב שיש בו מיליון פיצ'רים לשחק בהם) וזה מעולה עבור 99.99% מהאוכלוסיה.

למכשיר אין אנטנות חיצוניות בכלל, במציאות הוא יותר גדול ממה שנראה בתמונה ב EBAY.

הפאנל הקדמי נותן את האינפורמציה הדרושה ובצורה ברור (ז"א לא לדים קטנטנים שרשום לידם משהו, אלא ממש אייקון מואר ב LED - וזה מעולה).

סה"כ עושה עבודה יפה מאוד. שווה 100 שקל בהחלט.

אגב - על האריזה לא היה שום איזכור או חותמות של משרד התקשורת... כנראה שהוא בכלל לא הגיע לשם אלא הגיע ברגל מסין לישראל ובכלל זה לקחת לו חודשיים.

איציק

cameringo_20160211_192114 (Medium).jpg

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בבזק בין לאומי 15 שנה היה מצוין. עברתי לאקספון בגלל המחיר, האינטרנט לדעתי לא מספיק איכותי, נתקע, איטי וכו'. חזרתי לבזק בין לאומי. עוד 30 שקל בחודש ואני מרוצה מהגלישה, שווה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתיים אצלי הבנדל של בזק בינלאומי של 90 ש"ח ל15 מגה במשך שנה.

לא רצו להמשיך איתי במחיר הזה לעוד שנה, אז נאלצתי לעבור לאקספון. בינתיים עובד סבבה לגמרי, לא מרגיש הבדל לרעה או לטובה.

כעת אני חושב לשדרג את המהירות ל 40 מגה ואני זקוק להמלצה לראוטר VDSL.

יש איפשהו מבצע עדכני לראוטר-מודם טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...