Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו GTI, גולף GTI וגולף R, ובכלל ירידת מחירים בצ'מפיון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 818
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוקיי, מספיק.

אהיה שם כנראה מחר בצהריים ואבדוק מה קורה לעומק, אם לא יתנו לי תשובות אבקש לדבר עם מישהו בכיר.

במידה ולא יסכימו אקנה את ה- ST או את ה- 208. אני לא יכול לחכות יותר מידי כי אני צריך רכב (אני מחכה כבר שנה וזה כבר נהייה לחוץ), והקורסה OPC תגיע ממש בסוף 2015, ואולי אף בתחילת 2016. אני לא יכול לחכות לה.

בנוגע למחירי החלפים של היבואן שהעירו פה - אני כמובן לא מתכנן לרכוש מהם חלקים, יש את איביי ולתקלות גדולות יש את מוסך רון, זה הפלוס פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, לפי פרסום שיצא היום גם דלק מוטורס לא תשווק את הסדרה 1 החדשה בגרסאות ידניות (בעצם יותר בכיוון של מתיחת פנים של הדגם הקיים).

מגוון עולה כסף, ואם לא קונים אז אין הגיון כלכלי לספק אותו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, לפי פרסום שיצא היום גם דלק מוטורס לא תשווק את הסדרה 1 החדשה בגרסאות ידניות (בעצם יותר בכיוון של מתיחת פנים של הדגם הקיים).

מגוון עולה כסף, ואם לא קונים אז אין הגיון כלכלי לספק אותו..

כמה נכון.

ואתה מוזמן לנסות להשיג את 118i החדשה עם 177 כ"ס בגיר ידני מול יבואן אחר שהוא לא צמפיון

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן אתכם שהייתי שם היום. שעתיים!

ישבתי מולו ואמרתי לו שאני מעוניין לפתוח הזמנה עכשיו - אמר שאי אפשר. שלח מייל כדי לברר מה עושים במצב של לקוח שרוצה ידני ולא מוכן להתפשר על אוטומטית. אעדכן מה תהיה התשובה כשתגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מול מי ישבת?

מול סוכן המכירות (מנהל האולם לא היה) - אבל מבלי להיכנס לשמות ותפקידים, הוא שלח מייל לאדם בכיר והמתאים שבסמכותו לאשר ביצוע הזמנה לידני או לא לאשר מסיבותיהם שלהם והבטיח לעדכני בהמשך.

אם הוא לא יאשר את ההזמנה הם יפסידו לקוח, אני ארים ידיים ואחפש משהו אחר.

אם הוא יאשר - אזמין.

אני לא יודע לאיזו רמה של ביקושים הם מצפים, אבל ביקוש כשלעצמו - יש. עובדה. מפה והלאה שיעשו את השיקולים שלהם.

עריכה אחרונה על ידי stio
תיקון ניסוח
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם יודעים שאתה מהפורום? הוא היה צריך להוסיף את זה למייל. זה רק היה עוזר...:-)

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא,אתה ישבת מול סך הכל סוכן מכירות,הוא אומר לך מה שהוא יודע\אמרו לו,וזהו.

אין בכוחו (או אם יש לו חשק בכלל) להתאמץ מעבר למה שהוא יכול\יודע,צודקים הקודמים שזה משהו שהיית צריך את מנהל האולם\סוכן ארצי\כל בכיר אחר.

ובכלל עצוב שצריך לעבור כאלה פרוצדורות בשביל רכב,נו שוין..בתוך עמי אני חי

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים של השירוקו מופיעים במחירון.

יש לציין שהשירוקו בנויה על הפלטפורמה של הגולף MK6. לא על פלטפורמת ה MQB כמו ה GTI 7.

למיטב זכרוני הבסיס הוא גולף 5. תקנו אותי אם אני טועה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...