Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו GTI, גולף GTI וגולף R, ובכלל ירידת מחירים בצ'מפיון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אקדם אותך שלב קדימה - למה לאף אחד לא נופל האסימון לעשות ייבוא מקביל של ואג.

הרי רוב הלקוחות אוהבים את המותג והתוצרת ולא סובלים את היבואן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 818
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מאיפה הקביעה הזאת שרוב הלקוחות לא סובלים את היבואן. משהו מדעי, מוכח במספרים או מקריאה של כמה ממורמרים בפורום? אז קבל אותי, אוהב את המותג ולא חש שום רגשות עויינים לגבי היבואן שמשרת אותי נאמנה כבר מכונית שניה ולמעלה מחמש שנים. הורידו עכשיו למחירים מעולים אבל גם זה לא מספיק טוב לאנשים ורק משמיצים. תודה לאל יש מבחר גדול ומאות דגמים ושכל אחד יקנה מה בראש שלו. לא מכריחים אף אחד. הלוואי שלי היתה יכולת לשים עכשיו 150 אלף על הפולו GTI אבל "נאלצתי" כרגע להסתפק ברגילה. הלואי שהייתי יכול להכריח את היבואן להביא את מה שבא לי באיזה מחיר שנוח לי אבל אני לא, אז שמורה לי הזכות להחליט אם לקנות או לא. אתם מתנהגים כמו ילדים של "מגיע לי". ממתי אסור לעסק כלכלי ולא פילנטרופי לעשות חישובי כדאיות וריוחיות? ברור שכולם היו רוצים שכל היבואנים יחתכו בחצי את המחירים אבל זה לא יקרה. אולי רגע שלפני שהם פושטים את הרגל ואז נוכל לשכוח משרות, אחריות, חלפים וכו'. תתבגרו.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להסכים או לשלול אף אחת מהדיעות פה -

טבעם של ממורמרים או מקופחים הוא לבוא ולכתוב על זה, טבעם של מרוצים ומסופקים הוא לשבת בשקט.

זו הסיבה שבגללה אתה רואה פה יותר תגובות לצד השלילי לעומת הצד החיובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש רוב לבעלי VAG בפורום ותראה כמה תלונות אתה שומע עליהם לעומת יבואנים אחרים שמוכרים לא פחות רכבים ואתה שומע הרבה פחות מרמור ותלונות.

איפה פוקוס עם הגיר הרובוטי? בקושי שומעים עליהם בפורום ונראה שהבעיה לא פחות חמורה מאשר בVAG.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הקביעה הזאת שרוב הלקוחות לא סובלים את היבואן. משהו מדעי, מוכח במספרים או מקריאה של כמה ממורמרים בפורום? אז קבל אותי, אוהב את המותג ולא חש שום רגשות עויינים לגבי היבואן שמשרת אותי נאמנה כבר מכונית שניה ולמעלה מחמש שנים. הורידו עכשיו למחירים מעולים אבל גם זה לא מספיק טוב לאנשים ורק משמיצים. תודה לאל יש מבחר גדול ומאות דגמים ושכל אחד יקנה מה בראש שלו. לא מכריחים אף אחד. הלוואי שלי היתה יכולת לשים עכשיו 150 אלף על הפולו GTI אבל "נאלצתי" כרגע להסתפק ברגילה. הלואי שהייתי יכול להכריח את היבואן להביא את מה שבא לי באיזה מחיר שנוח לי אבל אני לא, אז שמורה לי הזכות להחליט אם לקנות או לא. אתם מתנהגים כמו ילדים של "מגיע לי". ממתי אסור לעסק כלכלי ולא פילנטרופי לעשות חישובי כדאיות וריוחיות? ברור שכולם היו רוצים שכל היבואנים יחתכו בחצי את המחירים אבל זה לא יקרה. אולי רגע שלפני שהם פושטים את הרגל ואז נוכל לשכוח משרות, אחריות, חלפים וכו'. תתבגרו.

תכיר:

bb540d7d94bb5fe5c85e51782ab1c4ca.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש רוב לבעלי VAG בפורום ותראה כמה תלונות אתה שומע עליהם לעומת יבואנים אחרים שמוכרים לא פחות רכבים ואתה שומע הרבה פחות מרמור ותלונות.

שוב, אני מסכים שהתנהלות היבואן היא לא מושלמת אבל אני דווקא כן חושב שיש רוב של בעלי VAG בפורום,

הרי על מה רוב התלונות פה בהקשר הזה - מנוע ה-TSI וגיר ה-DSG,

שאותם תוכל למצוא בכל רכב של אאודי, פולקסווגן, סיאט וסקודה - ארבעה יצרני רכב שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולדעתך מבחינת הלקוח, זה יתרון או חסרון?

רצפות משותפות תמיד היו

מזכיר לי קצת את אופנת ה TQM שהיתה לפני כמה שנים בעולם העסקי ונעלמה כלא היתה.

עריכה אחרונה על ידי Gidimi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדתית זה הופך אותן לקצת יותר קלות.

בפועל זה לא הדבר הכי מורגש בעולם, אולי קצת בתחום נוחות הנסיעה שלדעתי השתפרה בדגם החדש (אני מדבר על GTI 7 מול 6).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Stio ידידי, אני מניח שאם נתקלת בי ברחבי הפורום פה ושם,

אתה יודע שהדבר האחרון שאפשר להגיד עליי הוא שאני מתנשא, מעליב או משפיל. יעידו על כך לא מעט חברי פורום אחרים.

לגופו של עניין, לא הצעתי לך כלום ולא אשמור שום פרשנות לעצמי, זו מטרתו של פורום ציבורי.

כתבת שהגישה של צ'מפיון אטומה כי הם לא מוכנים לייבא גרסה ידנית למרות שיש ביקוש. אני עניתי - כנראה שיש דברים שלא אתה ולא אני יודעים וגם לא יכולים ללמד את צ'מפיון לגבי רווחים או כדאיות. לא מוכנים לייבא ידנית - כנראה שיש להם סיבה. אתה הרי מסכים שהם לא אומרים לעצמם "יאללה נוותר על מכירות". אם אתה בוחן לפרש זאת כצידוד ביבואן - סבבה.

יכול להיות שאתה מאובחן כאדם "בעל כישורי כתיבה והבנה רבה" אבל כנראה גם בעל יכולת פרשנות מופרזות - מעולם לא ייעצתי לך לרדת מהעניין ולא ייעצתי לך לקנות משהו אחר, רק יצאתי נגד הגישה המתלהמת הזו שאם צ'מפיון לא מוכנים לייבא גרסה שחשקה נפשך בה, אזי הם אטומים. לא מסכים איתי? רוצה ללכת איתם ראש בראש ולבזבז על זה אנרגיות? ת'פדל!

ולסיום, למרות כל האמור לעיל, אם פגעתי בך או אם אתה מרגיש שהתנשאתי מעליך - אני מתנצל, זו בטח לא הייתה כוונתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...