Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות מזעזעת - דלק מוטורס ניר צבי (במוו)

omer_1636
שימו לב! השרשור הזה בן 3293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Falou

כנראה מבחינתך הצעת אחריות לשנה רביעית מבחינתך זה נורמאלי.

זה יותר מכירה של מוצר משירות.

Falou

לפני כ 3 שנים כשהמכונית הייתה חדשה מאוד, אזרח טוב לב השאיר לי שריטה מגעילה. עברתי במוסך ותיקנו לי חינם את זה. וזה לא היה פוליש... הבינו את כאב הלב.

בנוסף, המוסך מציע איסוף רכב והחזרתו מבית הלקוח. השירות הוצע לי חינם מספר פעמים.

זה שירות יוצא מן הכלל.

לגבי פותש, שמענו רק את גרסתו. מצטער, יש בה סימני שאלה שאחרים כבר העלו. אני מספר רק על תחושתי האישית עד כמה מהמוסך הזה. מקווה שלא אתאכזב בעתיד.

בד"כ אנחנו שומעים רק גירסת צד אחד, אבל אם נניח שהוא דייק בעובדות​, מה סימני השאלה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

״יותר מכירה של מוצר...״ - אבל לא כולם מוכרים את זה ואין חובה לרכוש את זה. הצעת האופציה (לרכישת המוצר) היא שירות טוב.

תגובה 16 של dorki נוגעת בעניין.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לשתף את תשובת המוסך ולהציג אותה אך נכון לכתיבת שורות אלו עוד לא התקבלה תגובה,

מסכים שבדיוניפ כאלו צריך לשמוע את שני הצדדים בכדי לחוות דעה, ניסיתי להיות אובייקטיבי ככל האפשר לגבי פרטי המקרה ולספק הוכחות לשקרה,

מעיון במסמך שצירפתי שתומך בגרסתי (פוסט 21) לא צריך להיות מומחה גדול בכדי להבין שיש פה התנהלות לא תקינה, גם ללא כל המקרה שקרה לי אין חיה כזו לחייב לקוח כמעט פי 10 על מוצר ולציין את זה כ״עבודות כלליות״ במקום לרשום מקט מוצר.

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יבואן שמתמחה בעיסקאות ליסינג. נראה שיש להם בעיה לטפל בלקוחות פרטיים. זה לא מקרה ראשון שאני שומע על חזירות כזאת.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת שני להבים בשני מפתחות אורכת, פאקינג 34.6 שעות עבודה (אני מניח שהרכב עבר פחות זמן על פס הייצור מתחילתו ועד סופו) ויש פה עוד מי שמגן על המוסך?

ירדתם מהפסים? אתם לא קולטים את הקומבינה מקילומטר?

לא ברור לכם שהמערכת ניהול חשבונות היא גם ניהול מחסן ומלאי והוא לא יכול למכור מה שקיבל בחינם ולכן פתאום יש "עבודות חוץ של 35 שעות"?

נולדתם אתמול?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לכם שהמערכת ניהול חשבונות היא גם ניהול מחסן ומלאי והוא לא יכול למכור מה שקיבל בחינם ולכן פתאום יש "עבודות חוץ של 35 שעות"?

תסלח לי, אבל להערכתי אני יכול ללמד כאן לא מעט על מערכות ניהול ובקרה.

יש לך טעות לוגית בטיעון - אם הייתה עבודת כפיים שנרשמה תחת "חלפים ממחסן" אז זה היה מאפשר לעשות הקטנת מלאי שתאפשר בתורה לאחד המקורבים לקחת חלף מהמחסן חינם אין כסף.

כשחלף מהמחסן נרשם תחת סעיף 'עבודה' אז מן הסתם שאין הקטנת מלאי ולא ניתן לעשות קומבינות.

צר לי שאני נאלץ לבלבל אותך עם עובדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק נכנס למחסן מהספק בחינם תחת "החלפה בחינם בשל ריקול", הוא חייב לצאת מהמחסן בצורה כזו.

ברגע שהוא לא יוצא ככה, בעצם לא יוצא כלל, יש פה סוג של קומבינה.

אם זו קומבינה בשביל לזמבר את היבואן או בשביל שלא יופיע בחשבונית סכום "צנוע" של 140 ש"ח, זה כבר ממש לא האישוי כי בכל מקרה זה נעשה על חשבון הלקוח.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהמעבר לידי ׳דלק׳ לא עשה טוב למותג (וגם למיני). חברה שעסוקה כל הזמן בליסינג פשוט לא מסוגלת להתנהל מול לקוחות פרטיים.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קומבינה ולא נעליים, כנראה שזו הדרך שלהם לחייב משהו שאין בעבורו סעיף רלוונטי (לדוגמא - אספקת מפתח פיזי שהתקבל במסגרת ריקול מהיצרן ללקוח שאיבד מפתח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dorki איך אתה מסביר את זה שלא נרשם מק"ט של החלק והחיוב הופיע תחת איזה מלל אפור?

נניח רגע שלא התבצעה קומבינה, ובאמת חייבו אותו על הלהבים, האם לדעתך 900 שקל על שני להבי מתכת(אחרי הנחה) הוא מחיר נורמאלי?

עריכה: לא הבנתי אם הלהב התקבל במסגרת ריקול למה הוא חויב עליו?

נניח שזה נורמאלי כי זכותו של המוסך להרוויח מה אתה אומר על העובדה שניסו להשחיל את פותח בשרשור ב4.5 אלף שקלים?

כמה אנשים אתה חושב עושים כאלה שיעורי בית לפני הכניסה למוסך כמו פותח השרשור? מעט מאוד, כל השאר היו משלמים 4500 שקלים כמו טטלה למוסך החמדן.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה של farkash7, פתיחת השרשור לא נועדה להכפיש את המוסך אלא לאותת למי שנכנס לשם לבדוק ולהשוות את הצעת המחיר שקיבל שם בגלל נסיון מר קודם.

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין המפתח האלקטרוני לזה המכאני.

למען האמת אם פותח השרשור לא היה מאבד את המפתח המקורי בסיכוי גבוה היו פשוט מעבירים את הלהב המכאני למפתח האלקטרוני החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את השרשור לגבי השירות של מוסך ב.מ.וו בניר צבי ,בנוסף עלה כאן גם המוסך בפתח תקווה .

אני צריך לעשות טיפול ראשון לרכב ברשותי BMW X1 והתחלתי לחשוש לאחר שקראתי את התגובות כאן.

אני מאיזור המרכז ולצערי אני כבול לאחד המוסכים האלה ,אשמח לדעת איזה מוסך כדי לבצע את הטיפול הראשוני ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יבואן שמתמחה בעיסקאות ליסינג. נראה שיש להם בעיה לטפל בלקוחות פרטיים. זה לא מקרה ראשון שאני שומע על חזירות כזאת.

אז נא לפרט, אחרת זו סתם השמצה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשאלת שוב השאלה,האם אפשר לטפל במוסך אחר במסגרת האחריות מבלי לפגום בה?

או במילים אחרות,אם קיים מוסך אחר שאני סומך עליו ומשתמש אך ורק בחלקים מקוריים,האם האחריות על הרכב במקרה של תקלה(במהלך תקופת האחריות) לא תכובד ע"י היבואן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...