Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות מזעזעת - דלק מוטורס ניר צבי (במוו)

omer_1636
שימו לב! השרשור הזה בן 3292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פרקש, עם הפוסט האחרון שלך אני מסכים לגמרי - עם הסתייגות קלה.

כבר ראיתי שבאותו המוסך, עם אותם אנשים ושמות שהוזכרו כאן - החליפו במסגרת האחריות (רכב של חבר) פנס אחורי שנשברה לו תושבת פנימית, בלי וויכוחים ועם מינימום של קשיים - החלפה שלכאורה איננה כלולה במסגרת האחריות.

כתבתי על זה בפוסט קודם (מהבוקר) בשרשור הזה. לפיכך, אצלי האנשים האלה נהנים ממידת הספק והאמון.

זהו - על זה כל הוויכוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דווקא מנסיון לגבי מחירי החלפים, המחירים גבוהים אבל לא בשמיים (באאודי שיש לי מחירי החלפים יקרים יותר בצמפיון).

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה. האם המפתח המכני היה צריך חריטה להתאמה לצלינדר והאם לצורך כך היה לפותש מפתח מקורי כמקור. אולי פיקששתי את זה והייתה התייחסות לכך.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוסבר, המפתח מגיע מקודד ועם להב חרוט מגרמניה עפ"י מספר שילדה של הרכב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפתח נראה ככה:

x6.jpeg

ולצורך העניין אתה יכול לנהוג ברכב ללא הלהב, אלא רק עם השלט.

הלהב הוא לחירום, כדי לפתוח מכאנית את הדלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כזו נאמנות למותג (אפילו על זה שבהתחלה התכחשו לריקול וניסו לגבות 4500 ש"ח מחלת להם) יש לנו מזל גדול שלא קנית אלפא! :twisted::lol:

עם כל הרכבים של סמל"ת שהיו לנו, תמיד קיבלנו שירות מצויין מהמרכזי (אז ברמת החייל).

כי אולי - עם דגש על אולי - היצרן דורש סט משומש בחזרה?

או שמישהו החליט שיש מקום לחייב על המפתח המכני שאבד?

לדעתי לא ניתן לשפוט את האירוע כל עוד שנציג מטעם היבואן לא הגיב, אני לא משוכנע שאנחנו יודעים את כל פרטי המיקרה.

אנחנו לא שופטים ולא וועדת חקירה.

דעה בטוח שאפשר להציג גם במעמד צד אחד, אחרת כל שרשור כזה ראוי שלא תהיינה לו תגובות?

מלכתחילה רצה פותח השירשור, לשכפל מפתח במקום זה שאבד.

הוא מצא אחלה טרמפ והחליט לרכב עליו (ריקול).

השימוש בביטוי "טרמפ" מרמז על מישהו שמנצל זכות שלא שלו, לטובתו.

הוא לא ראוי כאן.

זה שפות"ש איבד את המפתח, זה בכלל לא קשור לעניין.

העובדה היא שזו זכותו להנות מהריקול, לא חשוב מה הביא אותו לעניין מלכתחילה.

מכאן ועד להאשים ברמאות מצד המוסך יש מרחק לא קטן. .

מכאן... מאיפה?

רמאות - ככל הנראה לא. .

איך אתה קורה לזה שמתעקשים לחייב אותך על שירות שמגיע לך חינם?

רשלנות?

זו מדיניות.

לא מכיר ערן וזה בכלל משנה מי הפרסונה.

הכסף הרי לא מגיע לכיס של העובד.

זו מדיניות של מקום (אני מניח).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך שלהם זה פשוט בדיחה והמוקד הטלפוני עוד יותר

אכן המקום הוא בדיחה עצובה, ניסיתי לברר לא מזמן לגבי רכיב בלוטות' לפוקוס MK2, העבירו אותי ליועץ שירות שהפנה אותי לקוברה שיתקינו לי דיבורית חיצונית. אחרי זה התברר לי מחבר פורום שיש חלק מקורי של פורד ואפילו ניתן להזמין מאיביי את החלק.. לשם אני בטוח לא אתקשר יותר. חשבתי שאם זה המוסך המרכזי הם אמורים לדעת על מה הם מדברים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להחליף ולא צריך לספק, אני מניח שאתה מבין את ההבדל.

אתה צודק, אבל אתה מתעלם מהתגובה הכי משמעותית בשרשור.

אם מחייבים אותו על שני להבי מפתח שהוא איבד [שזה הוגן והגיוני], הם צריכים לעשות זאת לפי מק"ט [70 ש"ח למפתח]. אולם, הם בחרו לקרוא לזה "עבודות חוץ" [שזה אומר לקבוע איזה מחיר שבא לי על מה שבא לי], ולתקוע לו מחיר. זו רמאות.

זה כאילו שילך לסופר, ירכוש כיכר לחם באריזה ללא ברקוד, ובמקום שקופאית תזין לו קוד מוצר של לחם, היא תכתוב "מוצר אחר" ותחייב אותו ב600 שקלים.

Gidimi, ראה תגובתי שלעיל.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, כשאני מטפל ברכב ואני מקבל קבלה, כתוב שם בדיוק כל פריט ופריט כולל עלות ובסוף סעיף עבודה.

למה הם מחליטים לעשות משהו אחר? מבחינתי זאת עבירה/רמאות, מה שתבחר.

למה הם מתווכחים איתו בכלל? איך אין להם בושה? יש ריקול. שיהיו בשקט ויבצעו מה שBMW מגדירים. לא פחות ולא יותר.

חבל שרוב הלקוחות שלהם לא קוראים כאן... אי אפשר לדעת כמה אנשים כבר "הושחלו" שם וכמה עוד "יושחלו" בעתיד.

ולגבי החברים כאן שטענו שהשירות שם טוב/מצוין - אתם כנראה צודקים מנסיונכם. דעתי היא שמוסך שמבצע תיקונים/טיפולים "שבשגרה" (הדברים הרגילים כביכול) ונותן שירות טוב הוא מוסך רגיל. לא יותר. מוסך טוב/מצוין הוא מוסך שבתקלות המיוחדות, המוזורות, במקומות שאתה מצפה לקבל שירות בעלות סמלית על איזו שטות, שם הם צריכים לדעת להתנהל. לצורך העניין, במקרה המדובר, יכול להיות שלא הכירו את הריקול. אבל אחרי שבדקו והודו בזאת, להתמקח עם הצרכן על מחיר? לדרוש כסף על דברים שלא צריכים? להפריז בסכומים היכן שכן צריכים? זה כבר גועל נפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*****עדכון*****

לפני כמה דק התקשר אליי בחור בשם יוסי והזדהה כמנהל מוסך דלק מוטורס בניר צבי,

הוא אמר שעבר על הפנייה שלי וחקר את הנושא ולהלן תגובתו:

״מצאתי התנהלות לא תקינה,

לאחר בדיקה מצאתי שהנציגים ברק וניסן לא היו מעודכנים בריקול וכנראה לא עברו על חוזרים שנשלחו, לאחר ההתעקשות של הלקוח ולאחר שעשו בדיקה מול מנהל המחסן נוכחו לדעת שאכן מספר השלדה זכאי לסט מפתחות קומפלט במסגרת ריקול אך חשבו שהסט מגיע ללא הלהבים.

אחרי שהמפתחות הגיעו נוכחו לדעת שטעו והסט אכן מסופק עם זוג להבים, בגלל אגו של אחד הנציגים (שהלקוח תיקן אותו על שלא ידעו על הריקול ושהסט בסוף מגיע עם להבים) החליטו לחייב את הלקוח שלא בצדק על הלהבים בגלל שעדכנו כבר את הלקוח שיהיה חיוב על הלהבים לאחר אישור התביעה ולפני הגעת המפתחות, כשהלקוח הגיע והתעקש בצדק על כך שלא צריך לשלם על הלהבים הוציאו חשבונית לא תקנית עם סכום גבוה יותר מהמחיר הקטלוגי בו נמכרים הלהבים מכיוון שהרגישו שנעשתה פה הרבה עבודה מבלי שהלקוח שילם כלום ועל ההתנהלות הזאת אני מצר.

בעקבות המקרה שלך חודדו הנהלים והופץ חוזר מעודכן ברשת על הריקול ועל הלהבים המסופקים בסט ללא עלות במסגרת הריקול, כמו כן שני הנציגים נקראו לשיחה בה הוסבר להם התנהלותם הלא תקינה וחידוד נהלים כשנתקלים במקרה חריג להתייעץ איתי (יוסי מנהל המוסך) ולא לעשות שיקול דעת לבד.

יש לציין שזה לא מקרה סטנדרטי שרכב מגיע על גרר ללא כל מפתח ואין במקרה הספציפי הזה להכליל על כל השירות של דלק מוטורס, לפי סקרים שאנו עורכים שביעות הרצון מהשרות אצלנו עומדת על 96% וכנראה אתה נפלת על ה4% בסטטיסטיקה.

צק ע״ס 850 שח (הסכום ששולם) ישלח לביתך תוך כשבוע ימים ואני רוצה שבטיפול הבא תגיע אלינו אני רוצה לפגוש אותך אישית בכדי לתת לך חווית שירות מתקנת.״

אני שמח שהמקרה נפתר והמוסך לקח אחריות על שקרה ללא נסיון לטיוח או התנערות, תודה לכל חברי הפורום שעזרו וייעצו בנושא, שיהיה לכולנו רק בשורות טובות.

עריכה אחרונה על ידי omer_1636

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה דק התקשר אליי בחור בשם יוסי והזדהה כמנהל מוסך דלק מוטורס בניר צבי,

הוא אמר שעבר על הפנייה שלי וחקר את הנושא ולהלן תגובתו:

ניסינו לדפוק אותך, עלית עלינו, זה עדיין לא עניין אותנו עד שראינו פתאום את השרשור בקרארזפורום, עכשיו תן לי לחרטט משהוא חסר משמעות בשביל שאולי נצא מזה רק חצי נוכלים

.

תיקנתי את הנוסח...

ורק דבר אחרון, הוא כנראה שכח להוסיף את "ואני רוצה שבטיפול הבא תגיע אלינו על חשבוני"כי אם הוא חושב שלקוחיחזור אליו אחרי שנקנקו אותו וסגרו את העניין ב"נחזיר לך את הכסף" אז גם הוא לא הסכין החד ביותר במגירה...בלשון המעטה!

אלי ז.

תאמין במה שאתה רוצה אבל כושי לא הופך עורו ונמר לא חברבורותיו בלי איזה גליוטינה מעל הראש, במקרה הזה הגליוטינה היא השרשור הזה!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהדר. וכמה אנשים שלא מבינים עניין כמו פות״ש נפלו בפח ושילמו 4500 ש״ח? האם גם הם יקבלו מכתב מתנצל וצ׳ק?

פות״ש: תמסגר את המכתב הזה :D

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לקרוא שמנהל המוסך קיבל החלטה הוגנת.

מה שעשו החברים ברק וניסן הוא פלילי, ופוטנציאל לגרימת נזק רב לחברה, אבל זה כבר לא לעניינו. אני כמנהל לא הייתי עובר על דבר כזה בשתיקה. לא בפן המוסרי ולא בפן המקצועי.

המנהל, מסיבות טהורות או לא, החליט לעשות צדק ויפה שכך. עומר, אנא עדכן אותנו כשיגיע השיק.

בעתיד, באם לגשת למוסך זה או אחר זה כבר שיקולו של פות"ש ושל שאר הלקוחות שעקבו אחר השרשור. שכל אחד יעשה את החושבים שלו.

בפעם המי יודע כמה, טוב שיש קארספורום.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...