Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות מזעזעת - דלק מוטורס ניר צבי (במוו)

omer_1636
שימו לב! השרשור הזה בן 3305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני שמח לקרוא שמנהל המוסך קיבל החלטה הוגנת.

מה שעשו החברים ברק וניסן הוא פלילי, ופוטנציאל לגרימת נזק רב לחברה, אבל זה כבר לא לעניינו. אני כמנהל לא הייתי עובר על דבר כזה בשתיקה. לא בפן המוסרי ולא בפן המקצועי.

.

אתה מסתלבט?

איזה עובד אי פעם יעשה כזה דבר?

מנהל יגיד לו זה בחינם והוא יתחיל לעשות אין סוף קומבינות פליליות בשביל לגבות כסף שלא ביקשו עבור הבוס שלו?

זה הרי קשקוש חסר אחיזה במציאות!!!

ארוע כזה קורה אך ורק מסיבה אחת בלבד וזו הנחיה מלמעלה!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסתלבט?

מנהל יגיד לו זה בחינם והוא יתחיל לעשות אין סוף קומבינות פליליות בשביל לגבות כסף שלא ביקשו עבור הבוס שלו?

נוטה להסכים איתך וחושב שאי אפשר שלא לפרגן לעובדי המוסך שכל כך מיומנים במה שהם עושים שהצליחו להוציא 850 ש"ח מאדם שמבין עניין וידע שמגיע לו לקבל את השירות בחינם, מדהים.

מצביע על נסיון הרב שלהם בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם או בלי קארס פורום ברקע כל הכבוד שהם לקחו אחריות.

אגב, בפורד, השלט מגיע בלי המפתח המכני, מנסיון.

החליפו להורים שלי בפורד פוקוס את המפתחות בגלל תקלה במסגרת האחריות ואת החלק המכני הורידו מהמפתחות המקוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסתלבט?

אני לא מסתבלט. אני גם לא יודע אם זו הנחיה מלמעלה, וגם אם כן, אז לא ברור ממי.

אולי זה עובד שהמשכורת שלו תלויה בכסף שהוא מכניס. עובדים כאלו יודעים להכניס הרבה כסף בדרכים יצירתיות.

אני באמת לא יודע. אולי אתה צודק, ואולי לא.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסוף הפורום עשה את שלו. אין ספק בכלל.

למוסך לא הייתה שום תגובה בנושא המביש הנ"ל, והחליטו "להפיל את התיק" על אחד העובדים,[כאילו].

הם יצאו מזה איכשהו, אבל זה לא מה שיטהר את שמם,{שממילא לא היה מי יודע מה גם לפני כן},אלה להיפך.

לפחות הבעיה הכספית מול הלקוח נפתרה. כמובן לאחר הרבה עצבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כן חושב שכל הכבוד למנהל המוסך על ההתנצלות ולמרות שזה היה רצוי מאוד ויותר נכון לעשות, אין הכרח לתת בפעם הבאה הנחה כלשהי.

מה שמפחיד הוא הסיבה שבגללה חוייבת:

" בגלל אגו של אחד הנציגים "

מעניין מי זה היה מבין שניהם?. מבהיל שאתה משלם סכום כזה גדול רק בגלל שאחד מנציגי השירות החליט לדפוק אותך פשוטו כמשמעו ואין שום מנגנון שמפקח עליו. זה יכול לקרות להם גם ההיפך - הנציג חבר שלך ומביא לך החלקים בחצי-מחיר?

עריכה אחרונה על ידי student
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממהר לקבוע מה אמת ומה לא.

יכול להיות שהלקוח הזה עצבן את נותני השירות, והם החליטו "להעניש" על דעת עצמם, אחרת קשה להבין את הסוג הזה של "הגדלת ראש".

ו-dorki... נו?!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישר כח למנהל המוסך שהודה בטעות והתנצל. להערכתי פותח השרשור גם יפוצה בטיפול הבא אבל זאת רק הרגשה שלי.

אני בקרוב מכניס לטיפול ומתכנן להכניס למרכזי בניר צבי . אני מודה שתחילת השרשור הכניס בי ספקות רבים ואחרי ההתנהלות של מנהל המוסך הוקל לי מעט.

יש משהו לא ברור - איך מותג כמו ב.מ.וו ומיני לא פותח עוד מוסכים מורשים בארץ הפריסה כבר שנים היא לא מספיקה.

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה ההתלהבות?

איך שאני רואה את זה - המנהל שמע על השירשור הזה בדרך כזו או אחרת, עשה בירור, שלח מכתב כדי לתקן את התדמית ושלום על ישראל.

אז מה באמת קרה פה? נכנס בנאדם שמבין למוסך וזימברו אותו ב850 שח. אחד אחר היה נופל ב4500 שח. 4500!

מנהל המוסך שמע שיוצא לו שם רע בגלל כלום כסף ואיזו שטות. הוציא מכתב והחזיר את הכסף, הפיל את האשמה על אחד העובדים וזהו. לא רק שאפשר לחזור למוסך, הוא גם מזמין אישית.

לא נשמע הגיוני שעובד יעשה מה שבראש שלו, יתווכח, יחייב, ירשום קבלות לא כנדרש. מה יוצא לו מזה?

לדעתי תעשו לעצמכם טובה, תתרחקו משם, אי אפשר לדעת איפה יפילו אותכם בפעם הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...