Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת קודן לרכב בצפון

guy858
שימו לב! השרשור הזה בן 3550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אני מחפש להתקין קודן באיזור צפון. (עפולה/חיפה) כי אני לא מעוניין לעשות ביטוח מקיף.

אפשר המלצות?

הכביש הוא כמו בדיקת אק"ג אם זה קו ישר אתה מת -------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער כדי שלא יגנבו ? אם כן זה ממש לא הפתרון בשבילך , אתה צריך משהו מקורי כמו מפסק פשוט למשאבת דלק במקום לא בולט.

בדיוק. שיהיה קשה יותר לגנוב את הרכב.

איפה אני יכול להתקין מפסק כזה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שמפסק ייתן פיתרון טוב יותר מקודן, כי גנבים יודעים לעקוף קודניות בלי יותר מידי בעיה.

בכל מקרה, בשביל קודן הייתי הולך ל"חיפה רדיו". מקצוענים אמיתיים. חפש אותם באינטרנט.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודן לא באמת יקשה על גנבים. אם זה מה שאתה מחפש, באמת עדיף שתלך על פתרון מקורי יותר.

אם באמת ירצו לגנוב את האוטו, שום דבר, מתוחכם ככל שיהיה, לא יעזור. מקסימום יעלו את האוטו על גרר.

הקודן הוא לרוב בשביל השקט הנפשי של פות"ש

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנעול הגה לא שווה כלכך כי עם מסור חותחים את ההגה.

אני לגמרי לא מסכים עם המון דעות על קודניות.

אם הקודם בעל 2 ניתוקים ומעלה + עלוקה על חוטית שאותה לא שמים על הקו של המשאבת דלק ומתקינים את העלוקה כמו שצריך ולא בשביל להגיד התקנתי אז לגנב/ים יהיה קשה לקחת את הרכב מהחניה בלי גרר. בנוסף ממליץ להתקין אזעקת ביפר שיתן לך התראה עם משהו נוגע לך ברכב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. מה לגבי מנעול הגה

לא שווה.

אפשר לנסר את ההגה, יוסיף לך סיבוך בבוקר, ובסוף יגנבו לך את האוטו דווקא כשתשכח/תתעצל לשים אותו (לקולגה מהעבודה הייתה סובארו DL 85 עם שלל נעילות מכאניות, להגה+דוושות+ידית הילוכים, וגנבו לו אותה מחניה של סופר).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנעול הגה לא שווה כלכך כי עם מסור חותחים את ההגה.

אני לגמרי לא מסכים עם המון דעות על קודניות.

אם הקודם בעל 2 ניתוקים ומעלה + עלוקה על חוטית שאותה לא שמים על הקו של המשאבת דלק ומתקינים את העלוקה כמו שצריך ולא בשביל להגיד התקנתי אז לגנב/ים יהיה קשה לקחת את הרכב מהחניה בלי גרר. בנוסף ממליץ להתקין אזעקת ביפר שיתן לך התראה עם משהו נוגע לך ברכב..

באופנוע הקודם היתה לי אזעקת רב בריח. Mvp996 ביפר שהיתה מצפצפת בשלט. מכיר אותה אישית היא מעולה. באוטו שלי לא הייתי משקיע עד כדי כך (פונטו 2007 ששווה 20k)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...