Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר להחזיק מרצדס בעלות שפויה (או: איך נהגי מוניות שורדים)?

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 3105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פילטר ומים זה לא הטיפולים היקרים באף רכב, זו הסיבה שכתבתי את מה שכתבתי, שאנשים לא יטעו- מעבר לטיפולים הבאמת בסיסיים ביותר מרצדס משנתוני 2000 וצפונה זה ממש לא הרכב להעמיד על 2 בוקים ולהתחיל לפרק בחניית הבית.

כל כך הרבה פעולות מכניות פשוטות יחסית דורשות מחשב, בין אם כדי לאפס, בין אם כדי לעשות קליברציה מחדש, בין אם כדי לכוון או כדי לעשות ENABLE ולהכניס לשימוש את החלק החדש שהותקן.

יש כל כך הרבה חלקים מפוקחי מחשב שזו תיהיה ממש הטעייה לומר שאפשר לטפל ברכב בבית עם 2 ידיים טובות ו-YOUTUBE.

עריכה,

איליי לא מדובר על לפטופ רגיל, מדובר על מחשב דיאגנוזה מקורי של מרצדס שלא מעט טיפולים ברכב עוברים דרכו.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתור אחד שהחזיק 3 מרצדסים, אני יכול לחלוק מעט ניסיון שיש לי:

1. יש מוסכים מומחים ברמה גבוהה מאוד עם כל הציוד, מחשב דיאגנוסטיקה מקורי וכד' - טיפולים במחירים שפויים לחלוטין

2. חלקים תחליפים תוצרת גרמניה זולים כפליים מהמקוריים ומחזיקים לא פחות - עבור דגמים נפוצים קל להשיג ואת הרוב מושך מזמין ללא בעיה

3. דגמים שהיו מונית עם דיזל - יש שפע חלקים זולים חדשים מקוריים ותחליפיים

לא רואה בעיה מיוחדת לתחזק מרצדס, כל עוד יש לך מוסך מומחה שיודע לטפל ברכב במחירים שפויים ויש לו את כל הציוד הדרוש. מרצדסים בדגמים C/E עם מנוע 4 ו6 צילינדר לא בעייתיים אם מטופלים נכון. לכל דגם יש את המחלות שלו שצריך לשים לב ולוודא שזה מטופל בזמן. ואז יש שקט נפשי והנאה באמינות מוחלטת.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper
שגיאות כתיב

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, במוסך בו אני מטפל משתמשים בלפטופ רגיל עם מתאם (יותר מאחד, החיבור ל W202 שונה מזה של ה W219) המתחבר לרכב, לדברי המוסכניק זה ה"סטאר". לא זכור לי כי הוא מוגבל במשהו.

חלק גדול מהתיקונים שבוצעו ב W202 שלי לא דרשו חיבור למחשב (מנעולי דלתות, תושבת גיר וכו,), טיפול ה 60 אלף דווקא כן דורש חיבור לאחר החלפת הנוזל ההידראולי בתה"ל.

כפי שכבר נכתב, העלות היא ברובה בחלקים ולא בעבודה כך שאין תמריץ מיוחד לעבודה עצמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים לשעבר של c200 2005 אני יכול להגיד דבר כזה,ב3 שנים הרכב עשה טיפולים תקופתיים בלבד שאין בהם הבדל מבחינת המחיר לגבי כל רכב אחר (טיפול בסביבות 700 שקל כמובן חלפים מקוריים בלבד) הדברים היקרים ברכבים האלה הוא ברקסים ורפידות שעלות של כל ה4 היא קצת מעל 3000 שקל אבל אני עשיתי זאת פעם אחת ב3 שנים (והרכב נוסע בממוצע משהו כמו 23k בשנה) אבל! אם מתקלקל לך משהו אחר ברכב תהיה מוכן לעלות חלפים מוגזמת בארץ (מדחס מזגן עלה לי 3000 שקל) אבל אם אני מחלק את זה לתקופת הזמן שהרכב היה איתי,זו התקלה היחידה שהייתה לי ברכב במשך 3 שנים,שזה לא מעט זמן והשנתון הוא לא בדיוק מהחדשים,אז בהחלט זה שווה את הכסף,דבר נוסף לרכב אין רצועת טיימיניג ככה שאם נתקזז על עלות טיפול טיימינג שהייתה אמורה להיות כמעט בכל רכב אחר אז סכום התקלה שנשאר הוא ממש מינורי יחסית.

אני יש לציין לא טיפלתי במורשה כיוון שאחרי טיפול אחד הרגשתי שאני לא סומך עליו ועברתי למוסך שבאמת מבין ברכבים האלה,קח לתשומת לבך שלא כל מורשה באמת מכיר את הרכבים וכתוצאה מכך עלות הטיפול תופחת במאות שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כבדרך אגב: איך עלויות הביטוח לרכבים כאלה ? (מקיף)

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלויות ביטוח מקיף זה עקב אכילס של מרצדס בארץ. משהו כמו 6K בשנה לE קלאס בת 6 לנהג 30+ ללא תביעות. וגם דרישות לאיתוראן וכד'.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאין לך מה לחשוש במיוחד אם אתה מכיר את ההיסטוריה של הרכב .

הייתי עושה יישור קו במוסך שמתמחה ברכב (מוסך רם שמדברים בו טובות או מוסך הסמל בראשון שיש לי נסיון נהדר איתו).

תקפיד להשתמש בחלפי oem אין שום צורך בחלפים מקוריים למעט במצב שאין בנמצא תחליפי (וזה נדיר).

בהצלחה ותחזור לעדכן.

אתה בטוח שזה 2300 v6?

sl500 r129 1998

e240 w210 1998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתן, כמו בכל רכב מסגמנט היוקרה, וכן, סי קלאס

בארץ נחשבת רכב יוקרה, העלויות השוטפות ממש לא

בשמיים, במיוחד אם מוצאים מוסך אמין וטוב שאינו מורשה.

צריכים גם להיות עם קצת חוש טכני, לדברים קטנים

שאפשר לעשות לבד,

וגם להבין שלפעמים צריך לחפש חלפים בחו"ל, ויש מצב

שהרכב יעמוד כמה ימים עד שחלק מסוים יגיע.

במיוחד שיש לך רכב נוסף בבית, לא הייתי מפחד

מאחזקה של רכב כזה, ועוד שאתה יודע מי היד

הראשונה, והרכב שמור ומטופל.

מה שכן, קח בחשבון שיש מקרים שאי אפשר להביא

חלקים מחו"ל, ויש רק ליבואן, ואז צריך להוציא סכום

נכבד. זה בד"כ לא קורה כל יום, אבל קח בחשבון שזה

יקרה מתישהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הצעת המחיר שקיבלתי.

חיישן התאוצה הוא בגלל ההודעה של ה ESP. אכן הרכב עמד כמה ימים ולפי הפורומים בחו"ל זה יכול לנבוע מזה.

"כיסוי פחית מחורצת" הוא הפלסטיק מסביב לידית ההילוכים שהשתחרר. לטענתם הפינים שלו שבורים ואסור להדביק אותו, כי אם הידית נתקעת צריך לשחרר את הכיסוי בשביל לחלץ אותה.

מיכל העיבוי הוא משהו שהם גילו בבדיקה. לדבריהם יש נזילה, אבל זה לא דחוף.

הצעת מחיר מרצדס.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיישן כזה מקורי מחו"ל יעלה לא יותר מ 2000 שקל,

אחרי משלוחה ומיסים כחוק. משומש תוכל להשיג גם ב 300

שקל. על זה בדיוק מדובר, שלמי שיש קצת סבלנות וכוח לחפש

יוכל לחסוך אלפי שקלים על הטיפולים והתיקונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שטרם נאמר כאן,וחשוב שאציין כל מה שצויין מעלי נכון אך ורק במידה ומדובר ברכב מטופל בצורה קפדנית ,רכב מוזנח יעולל צרות בילתי נגמרות לבעליו.

אם ברצונך לרכוש C230 הייתי מחפש את הדוגמא השמורה ביותר,עם הנסועה +יד הנמוכה ככל האפשר,ויש עדיין כאלו יד 1-2 עם נסועה נמוכה והיסטוריית טיפולים מלאה.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...