Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת צמיגים לטויוטה קורולה 93

קצתמבולבלת
שימו לב! השרשור הזה בן 3589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב ותודה רבה מראש לכל המסייעים,

הסתבר לי היום במוסך שהצמיגים שלי "יבשים". אני מרגישה שאני טובעת ב"ים" החברות השונות...

המידות של הצמיגים של הרכב שלי (כפי שכתוב בספר הרכב) הם: 175/65R14 82H

הרכב הוא טויוטה קורולה מודל 93.

אשמח מאוד לעזרה בשני עניינים:

1. חברות אמינות של צמיגים, וכן כמה זה בערך אמור לעלות. אני לא מחפשת את המוצר הכי יוקרתי, אלא שיהיה ביטחותי. כפי שראיתם- מודל 93...

2. חנויות אמינות/פנצ'ר מאכער אמין באזור חולון

אגב, האם ישנה משמעות לחנות מעבר למחיר (למשל, בעניין ההתקנה והאיזון). באופן כללי, אתם ממליצים על אוטו דיפו?

תודה תודה רבה!

עריכה אחרונה על ידי עמית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אכן, לא צריך להיסחף. לרכב כזה מספיק צמיג טוב מחברה טובה ומוכרת, שיספק אחיזת כביש טובה, יחזיק לא מעט זמן ולא יהיה יקר מידי.

ספציפית לגבי מידת הצמיג שלך, יש צמיג של פאלקן דגם 912 שהוא צמיג טוב ולא יקר שיכול להתאים לך. ראי כאן באתר של יבואן הצמיגים לישראל:

http://www.tireclub.co.il/catalog/175-65r14pr-82h-tl.html

המחיר שמופיע באתר הוא פחות או יותר המחיר שתקבלי ברוב הפנצ'ריות. אולי אם תתעקשי ותעשי סקר מחירים בין כמה וכמה מקומות תוכלי לחסוך כמה עשרות שקלים. בכל מקרה את יכולה להזמין צמיג דרך האתר, והם כבר יפנו אותך לפנצ'ריה ליד מקום מגורייך וישלחו לשם את הצמיגים.

באזור שלך יש גם את ג.מ פורטל, יבואן מקביל של צמיגים וג'אנטים. תתקשרי אליהם ותבקשי את אביתר, הוא יעזור לך בשמחה.

עריכה אחרונה על ידי עזרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו שרשור במיוחד לנושא הזה

המידה שלך סטנדרטית ויש בתחום הזה מגוון של צמיגים מסיניים ב150 ש"ח לצמיג ועד קונטיננטל ב500.

בד"כ אוטו דיפו נותנים תמורה לא הכי טובה למחיר.

אני חסיד של צמיגי אנטון - http://www.anton-tires.co.il

פה תוכלי להשוות מותגים ומחירים :

http://tires4u.co.il/?inline_1=1&search=1&iGarageID=&ar=1&r=14&a=65&s=175&m=

ממה שיש בהשוואה הזו הייתי לוקח מקסיס או פאלקן.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מידה סופר נפוצה מה שאומר שתוכלי לקנות צמיגים איכותיים במחיר טוב, אין צורך להתפשר על סיניים.

אגב אם את באזור חולון, ממליץ בחום להכנס לצמיגי אנטון חולון (לא יודע אם יש קשר לצמיגי אנטון ביפו) ברחוב האורגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

בגלל שאת טובעת בים של דגמים, אנסה לצמצם לך את הים ואתן רשימה של חברות וחלק מהדגמים שכן מומלץ להרכיב.

Goodyear duragrip.

Yokohama a drive

KLEBER dynaxer

Pirelli

Toyo CF2

Falken כבר המליצו לך.

Continental.

Michelin.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם על העזרה.

קניתי בסוף GOODYEAR EFFIGRIP

באינטרנט כתוב שזה תוצרת ארה"ב, אולם בפועל במוסך זה היה תוצרת טורקיה והמוסכניק הסביר לי שזה לא מיוצר בארה"ב, רק בפולין, גרמניה וטורקיה.

מקווה שלא עשיתי טעות חמורה (מעבר לנתינת כסף לטורקים בימים אלו...:-))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי צמיגים טובים קצת ספורטיביים FALKEN Z912 למידה דומה לשלך, רק שיש לו 185 במחיר די דומה לצמיג סיני. עכשיו תבינו שבמידות האלו ניתן למצוא צמיגים איכותיים בטיפה יותר יקר מסיני, וזה שווה הרבה.

תתחדשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מבולבלת,

לא עשית שום טעות - קנית צמיגים טובים, מחברה טובה. את יכולה להיות רגועה בקשר לבטיחות הנסיעה - וזה מה שחשוב.

אין חשיבות לארץ הייצור.

אושריקו,

אין שום דבר ספורטיבי בפאלקן ze912. לדגם קצת ספורטיבי קוראים FK-452

http://www.1010tires.com/tires/reviews/Falken/FK-452

ZE912 צמיגי נוחות לא יקרים שנותנים תמורה טובה למחיר.

http://www.1010tires.com/Tires/Reviews/Falken/Ziex+ZE-912

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם על העזרה.

קניתי בסוף GOODYEAR EFFIGRIP

באינטרנט כתוב שזה תוצרת ארה"ב, אולם בפועל במוסך זה היה תוצרת טורקיה והמוסכניק הסביר לי שזה לא מיוצר בארה"ב, רק בפולין, גרמניה וטורקיה.

מקווה שלא עשיתי טעות חמורה (מעבר לנתינת כסף לטורקים בימים אלו...:-))

עשית בסדר גמור. קנית צמיג טוב במחיר סביר.

מה שכתוב באתר TIRES4U זה ארץ מקור (לא ארץ ייצור) GOODYEAR חברה אמריקאית עם מפעלים בהרבה מקומות בעולם (כמו כל החברות הגדולות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...