Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבי נפגע מרכב שהוצת, מה עושים?

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 3815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחלה סיום לסופ"ש של טיולי שטח, בעע.

הגעתי לרכב בבוקר וזה מה שאני מגלה:

attachment.php?attachmentid=363964&stc=1&d=1386496246

attachment.php?attachmentid=363966&stc=1&d=1386496246

attachment.php?attachmentid=363968&stc=1&d=1386496246

נסעתי לתחנה, מדובר באירוע פלילי לכאורה שנפגעתי ממנו "על הדרך", יותר מזה בתחנה לא ידעו להגיד לי.

מה אני אמור לעשות מכאן? לתקן לבד? לפנות לביטוח? לחכות לסיום חקירה?

פעם ראשונה שאני "מסתבך" בכזה דבר, אין לי מושג מה עושים :oops:

IMG_20131208_085438_913.jpg

IMG_20131208_085447_654.jpg

IMG_20131208_085455_358.jpg

IMG_20131208_085502_281.jpg

IMG_20131208_085509_075.jpg

IMG_20131208_085516_313.jpg

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תפנה לחברת הביטוח שלך ו/או סוכן הביטוח.

תבדוק אם כדאי להפעיל ביטוח.

אגב,

איפה הפסים שעל הגג?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכנת הביטוח שלחה אותי לשני מוסכי הסדר מקומיים, הנזק נאמד בכ₪4000. (החלפה של כל מה שנשרף)

לצבוע עולה כ₪1500, ההשתתפות העצמית שלי עומדת על ₪999 וכמובן מבטלת הנחת העדר תביעות.

מצד אחד הסוכנת אמרה שהדבר הכי נכון זה לתבוע את הביטוח של הרכב שהוצת, מצד שני מדובר בפליליסט (כנראה) וסביר להניח שאין לו ביטוח. ואם כבר יש ביטוח - עדיף לא להתעסק עם האנשים האלה.

אופציה שלישית - נשאר לי די הרבה צבע יסוד וצבע לפי קוד שהשתמשתי כדי להעלים חלודה, אני יכול לנסות לתקן את זה לבד, יותר גרוע בטוח שלא יהיה..

מה עושים?

אגב,

איפה הפסים שעל הגג?

הבעלים הקודם של הרכב שבר את הגגון, השאיר לי שאריות, אני הסרתי הכל.

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כן הייתי מנסה את הביטוח של הרכב שהוצת.

אולי דווקא יש ביטוח?

אם כן אז לדעתי סיכוי טוב שתראה את הכסף כי אם בעל הרכב מפעיל ביטוח כדי לתקן לעצמו אז כבר לא יעלה לו יותר אם תשולם גם תביעת צד ג' לטובתך.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פליליסט מסתובב עם מגאן II? ועוד בצבע כזה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך להתעסק איתו.

שחברת הביטוח שלך תתבע את חברת הביטוח שלו או אותו.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של תביעות כאלו,

אם תנסה לתבוע את בעל הרכב (שהציתו לו את הרכב), סביר להניח שהשופט יצחק עליך ולא תקבל כלום, כיוון שהוא לא הצית לך את הרכב אלא הוא חף מפשע כמוך, אדם אחר הצית לו (אלא אם כן תצליח להוכיח שהוא עשה זאת אך ספק רב).

אתה צריך לתבוע את מי שהצית את האש, סביר להניח שאין לך מושג מי זה ככה שחבל על הזמן.

המלצה- שלם השתתפות עצמית לחברת הביטוח שלך וקח את הרכב לתיקון במוסך הסדר.

היו לא מעט מקרים שחברות הביטוח (של אנשים ניזוקים כמוך) ניסו להתנער מאחריות באירועים דומים ושלחו את המבוטח שלהם לתקן את הנזק על חשבונו בטענה שהפוליסה לא מכסה דברים כאלה.

לכן, לדעתי, שלם את ה1000 ש"ח ותקבל רכב מתוקן להפליא :)

בהצלחה!

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבניין הקודם שגרתי בו, הציתו רכב למישהו (שאפילו לא דייר בבניין), לבניין נגרם נזק של פיח באיזור החנייה.

חברת הביטוח של הרכב פיצתה את הבניין עבור תיקונים וצביעה, כך שזה לא הזוי לחלוטין לתבוע את בעל הרכב שהוצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישביל זה אתה משלם ביטוח? בישביל שתשלם על הנזקים בעצמך? אז למה בכלל יש לך ביטוח אם בסוף החברה מתנהרת מהכול? אני מאוכזב מחברי הפורום שאומרים לו להתכופף ולקבל בתחת, לדעתי על תוותר ותתבע את חברת הביטוח.

שלומי בגלל עצות של אנשים כמוך (אנשים חלשים שאין להם כוח להילחם על מה שמגיע להם, כנראה שנולדת עם כפית זהב בפה) חברות הביטוח נמצאות איפה שהם נמצאות.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם אתה מחפש לא להסתבך תתקן לבד, בלי לתבוע את הביטוח שלו ובלי לתבוע את שלך, אם אתה מוכן להמתין לתוצאות החקירה והמשפט אתה יכול לנסוע ככה, רק תבדוק בפנצ'ריה שלא נגרם נזק לצמיג שהיה קרוב לאש.

אגב אני מניח שהתיק יסגר מחוסר ריאיות ו/או חוסר עניין לציבור :? .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שקנית את הרכב לפני שנה וחצי בערך ?

-ממש רציתי כזו והמוכר היה בבלבלה עם עצמו, עד שהחליט למכור קניתי אחרת

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע הפעלת הביטוח הוא מוותר על הנחת היעדר תביעות ל-3 השנים הבאות.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות :)

@wil

מחר אני אקבל פרטים על בעל המגאן ונראה איך אנחנו מתקדמים משם

@סולל הדרך

נכון זה לא שאני אתעסק איתו באופן אישי, אבל בפועל זה אומר שהבחור יקבל פרטים עלי, לא?

הרי לא יגידו לו 'יש פלוני אלמוני תובע אותך' .. הדבר האחרון שאני רוצה זה שאחד שמעורב בדברים כאלה

ידפוק לי על הדלת.

@phpclub

כמו שרשמתי הייתי בתחנה שמטפלת בזה, אמרו לי 'תפנה לביטוח', כמובן שאז הייתי בשוק ולא

ידעתי איזה שאלות לשאול.. מחר אני אשאל את השאלות הנכונות על האירוע ובעל הרכב השני, נראה מה יגידו.

@shlomi_e11

ברמת ההיגיון אתה צודק, בפועל שני המוסכים וגם סוכנת הביטוח אמרה לי שזה אירוע צד ג' לכל דבר.

זה לא שנפל עץ בוער על שני הרכבים אלא הרכב שלו בער - וכתוצאה מכך אני נפגעתי. זה דומה לתאונת שרשרת

שבה כל אחד תובע את הרכב שדפק אותו ולא כולם תובעים את מי שהתחיל. (ככה הסבירו לי בכל אופן)

מה שבטוח זה שאין לי עכשיו ₪1000 + הנחת היעדר תביעות שאני אאבד.

אם לא יהיה לי איך להוציא את הכסף מהמגאן אני אתקן את זה לבד, חבל על הכסף, זה בסה"כ פלסטיק שגם ככה

נשרט בטיולים, ויש ברכב שטח הרבה דברים אחרים שאפשר להוציא עליהם כזה סכום.

@IceCold

תודה, אחרי שיהיו לי מחר הפרטים של המגאן נוכל לבדוק אם יש לו ביטוח או לא, ומשם נתקדם.

אם זה לא היה ברור - לביטוח שלי אין שום בעיה לכסות את זה, הבעיה היא שאין לי כסף ורצון לשלם

השתתפות עצמית, והנזק לא מספיק חמור להצדיק כזאת הוצאה.

@Mike808

הצמיג לגמרי תקין, האש לא הגיעה אליו. (הוא חדש וה"שיערות" צמוד לאזור השרפה היו שלמות לגמרי)

מעבר לזה כמו שאמרתי לשלומי, נראה מחר מי נגד מי.

@rgunv

שלילי, הרכב אצלי שלושה חודשים :)

מצ"ב תמונה של הנזק אחרי שטיפה, ככל הנראה אין שום נזק לפח, רק לפלסטיק המגן.

attachment.php?attachmentid=364043&stc=1&d=1386535356

נ.ב.

שכחתי לציין שהנחת היעדר תביעות עומדת על כ₪520 לשנה. כלומר להפעיל את המקיף יעלה לי בסופו של דבר ₪2,559.

IMG_20131208_150719_527 (Medium).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רק הפלסטיק אל תשבור את הראש עכשיו.

זה שטויות ואפילו אפשר להשאיר את זה ככה עד שתסתדר על עצמך (כי אני מבין שאתה לא ממש רוצה לנצל את הביטוח שלך).

אולי בעתיד לחפש בפירוקיה?

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...