Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטקויין - השקעה כדאית?

Aino

פוסטים מומלצים

הכל נכון, coinbase מגבילה את כמות הקניה והמכירה של ביטקוין בפלטפורמה.

מה שעוד יותר מעניין (ונכתב עליו באינטרנט) אתמול בזמן שהתקיימו הירידות הרציניות, כאמור 20%, לא היה אפשר לבצע בcoinbase עסקאות מכירה עקב תקלה טכנית.

בקיצור יש פה אלמנט שהוא לא כמו של מניה, ברגע שאתה רוצה למכור כשהשוק יורד יתכן ויהיה קשה מאוד למכור.

אגב, אני לא מחזיק כלל בביטקוין או כל מטבע אחר אם זה מעניין מישהו.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אצלנו עולה כ-11 סנט לkw/h

38 אגורות.

כאן זה 55 אגורות (או 57 אם אתה עסק).

לא ממש רחוק

https://www.iec.co.il/homeclients/pages/tariffs.aspx

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירי הביטקוין הנוכחיים עדיין משתלם לכרות אותו. אתה יכול להשתמש במחשבון הנ"ל:

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/btc?HashingPower=100&HashingUnit=KH%2Fs&PowerConsumption=1&CostPerkWh=1

ראה התוצאה בהכנסת פרטי הכרייה של Antminer S9: http://prntscr.com/hr07lm

38 אגורות.

כאן זה 55 אגורות (או 57 אם אתה עסק).

לא ממש רחוק

https://www.iec.co.il/homeclients/pages/tariffs.aspx

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה במידה והבועה לא תתפוצץ

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. ביטקוין ושלל מטבעות אחרים נפלו ב-20% בלילה אחד.

ב. כתבה מעניינת מאוד. ספציפית המשפט המסכם:

המשפט המסכם הזה בכתבה כל כך צבוע, בני האדם היום מכלים את הכדור הזה בכל כך הרבה מובנים שקשה לבחור מאיפה להתחיל למנות אותם, והשימוש שלנו במקורות אנרגיה כגון פחם, גז ונפט גבוה פי כמה מונים מהשימוש באנרגיה אטומית או אנרגיה מתחדשת ולא רק זה אלא שמשנה לשנה צריכת האנרגיה של בני האדם גודלת על בסיס האנרגיות המזהמות, זה מבלי לדבר על זיהומי סביבה, זיהומי אויר, זיהומי מי תהום, השלכות פסולת, ריקון האוקיינוסים, כריתת יערות הגשם וכו' וכו'.

אז מבלי לתקוף אותך אישית ה"פגיעה" של כריית הביטקויין בכדור הארץ, עכשיו ובעתיד, בטלה ב60.

מעבר לזה יכול להיות שלא אידיאלי להשתמש בשיטת הPOW (השיטה שהביטקויין משתמש בה) לכריית מטבעות ואישור טרנזקציות ובדיוק מהסיבה הזו קמו מספר מטבעות מאוד חזקים שמשתמשים בשיטת הPOS שמשתמשת בשבריר האנרגיה הדרוש לPOW, העניין הזה לא מהווה בעיה בעולם הקריפטו.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט המסכם הזה בכתבה כל כך צבוע, בני האדם היום מכלים את הכדור הזה בכל כך הרבה מובנים שקשה לבחור מאיפה להתחיל למנות אותם, והשימוש שלנו במקורות אנרגיה כגון פחם, גז ונפט גבוה פי כמה מונים מהשימוש באנרגיה אטומית או אנרגיה מתחדשת ולא רק זה אלא שמשנה לשנה צריכת האנרגיה של בני האדם גודלת על בסיס האנרגיות המזהמות, זה מבלי לדבר על זיהומי סביבה, זיהומי אויר, זיהומי מי תהום, השלכות פסולת, ריקון האוקיינוסים, כריתת יערות הגשם וכו' וכו'.

אז מבלי לתקוף אותך אישית ה"פגיעה" של כריית הביטקויין בכדור הארץ, עכשיו ובעתיד, בטלה ב60.

מעבר לזה יכול להיות שלא אידיאלי להשתמש בשיטת הPOW (השיטה שהביטקויין משתמש בה) לכריית מטבעות ואישור טרנזקציות ובדיוק מהסיבה הזו קמו מספר מטבעות מאוד חזקים שמשתמשים בשיטת הPOS שמשתמשת בשבריר האנרגיה הדרוש לPOW, העניין הזה לא מהווה בעיה בעולם הקריפטו.

אני לא חושב שאתה מתכוון למה שאתה חושב שאתה מתכוון כשאתה אומר צבוע.

הרעיון שעולה בכתבה (ומדובר בהרחבה בבלוג הזה) הוא שבשביל לכרות ביטקוין מתבזבזת היום כמות אדירה של חשמל שעולה כסף (אמיתי).

אני לא יודע אם הטקסט הבא נכון, אבל זה מתוך הפוסט:

As a block is mined every 10 minutes, that means that over the course of a day, today, the Bitcoin network will cost $36 million. Over the course of a year, that comes to around $13 billion. By contrast, in 2010, the same calculation would have led to an annual cost of around $8,000. So in the course of the lifetime of Bitcoin, the costs of running the network have gone from basically free to something akin to the GDP of all about two thirds or so of the world’s national economies.

בנוסף הארגומנט שלך ש"בני האדם פוגעים בסביבה ומכלים משאבים אדירים בלי קשר לביטקוין, אז הפגיעה בעקבות הביטקוין בטלה בשישים" הוא, תסלח לי, די עלוב. בערך כמו לומר שאין טעם למחזר צריכה ביתית כי ממילא כמויות אדירות של דברים לא עוברים מיחזור בעולם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן שהתפלפלנו, הביטקיון חטף כאפה לפרצוף, הירידה הכי גדולה בתולדותיו (לא באחוזים)

אם מישהו רוצה לקנות- זה הזמן, ומהר, הוא יעלה בכמה אלפי דולרים לפחות בשבוע-שבועיים הקרובים עד לנפילה הבאה.

-לא שאני ממליץ לגעת בדבר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הסחירות של הביטקויין...[ATTACH]498198[/ATTACH]

לבחור הזה יש 0 הבנה.

ואני רושם כבר פעם אחר פעם בשרשור,

אפשר למכור ביטקוין בין אנשים. מוציאים את הכסף מהבורסה (אם הוא לא בארנק) נפגשים עם בנאדם במקום בטוח, ועושים עסקה.

יותר מזה, מי שצריך עזרה אני יכול להעמיד אצלו תור של קונים שיפגשו איתו בכל מקום שירצה וישלמו לו עוד עמלה מעבר לשער הנקוב.

יש 2 קבוצות בטלגרם שביחד יש שם 10K אנשים

יש פייסבוק

אנשים רק מחפשים לקנות אז אל תספרו לנו סיפורים שאי אפשר לממש בבורסה - זה נכון חלקית (כל בורסה והסרט שלה) אבל זה לא אומר כלום על הסחירות של המטבע.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאתה מתכוון למה שאתה חושב שאתה מתכוון כשאתה אומר צבוע.

הרעיון שעולה בכתבה (ומדובר בהרחבה בבלוג הזה) הוא שבשביל לכרות ביטקוין מתבזבזת היום כמות אדירה של חשמל שעולה כסף (אמיתי).

נו ו...?

אני לא יודע אם הטקסט הבא נכון, אבל זה מתוך הפוסט:

בנוסף הארגומנט שלך ש"בני האדם פוגעים בסביבה ומכלים משאבים אדירים בלי קשר לביטקוין, אז הפגיעה בעקבות הביטקוין בטלה בשישים" הוא, תסלח לי, די עלוב. בערך כמו לומר שאין טעם למחזר צריכה ביתית כי ממילא כמויות אדירות של דברים לא עוברים מיחזור בעולם.

אולי לא הבנתי את כוונתי, התכוונתי שאם מישהו מציע "לבטל" את הביטקוין מהסיבה שהוא מבזבז הרבה אנרגיה אז זה טיעון מגוחך לחלוטין.

.....

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://t.me/BitmarketIL

https://t.me/ethmarketil

*משום טעיתי במספר, בקבוצה שניה יש מעט אנשים. בקבוצה הראשונה 5K

בפייסבוק יש הרבה יותר

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים רק מחפשים לקנות

זה החלק המעניין פה. נשאלת השאלה - למה אנשים מחפשים לקנות? ואל תגיד "הטכנולוגיה"...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבות הרגילות, ניהול סיכונים כושל.

רואים את פוטנציאל הרווח אבל בפוטנציאל ההפסד בטוחים ש"לי זה לא יקרה".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...