Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטקויין - השקעה כדאית?

Aino

פוסטים מומלצים

מהפכת דה לה שמאעטה.

ומה שהכי מעצבן הוא שבשם ה"מהפכה" הזו מבזבזים כמות אדירה של אנרגיה מזהמת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המהפכה היא לא הביטקוין, המהפכה זה טכנולוגית הבלוקצ'ין. זה שהביטקוין שולט כרגע זה לא אומר שזה מה שיהיה בעתיד .. כבר עכשיו יש המון מטבעות הרבה יותר יעלים ממנו.

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכי טוב שיש לך באגירה?

אני לא בא להטיף לאף אחד ומי שלא מאמין - וולקאם

אבל אם לא טרחת לקרוא על הטכנולוגיה ולנסות לפתוח אופקים, זה בסדר, אתה עוד אחד מההמונים.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסטר, אני חותם לך ש-99% מהאנשים שקונים ביטקוין לא מבינים את הטכנולוגיה, וזה לא עוצר מבעדם לקנות כמובן - וזאת הבעיה. הם שומעים את מילת הקסם ביטקוין או בלוקצ'יין ומיד זורקים כסף באוויר - מניות, ICO, מטבעות...

תחשוב על זה ככה - רוב האנשים מפחדים להשקיע בדברים שהם לא מבינים, אבל איכשהוא עם ביטקוין זה לא עובד ככה. הם רואים שזה בכותרות ושכל מיני אנשים מסביבם מדברים על זה, ורצים לזרוק על זה כסף.

קולע בול:

[video=youtube;g-zIbVEjVpQ]

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסטר, אני חותם לך ש-99% מהאנשים שקונים ביטקוין לא מבינים את הטכנולוגיה, וזה לא עוצר מבעדם לקנות כמובן - וזאת הבעיה. הם שומעים את מילת הקסם ביטקוין או בלוקצ'יין ומיד זורקים כסף באוויר - מניות, ICO, מטבעות...

תחשוב על זה ככה - רוב האנשים מפחדים להשקיע בדברים שהם לא מבינים, אבל איכשהוא עם ביטקוין זה לא עובד ככה. הם רואים שזה בכותרות ושכל מיני אנשים מסביבם מדברים על זה, ורצים לזרוק על זה כסף.

קולע בול:

[video=youtube;g-zIbVEjVpQ]

זה סתם ניראה ככה .. אם תשאל את אותם אנשים שמדברים על זה כמה ביטקוין יש להם תראה שזה שואף ל0.

מספיק לראות את כמות האנשים שהגיבו בפאניקה למה שMATANFF רשם כדי להבין כמה מהאנשים פה לא ניסו בכלל אפילו להירשם לאתרי המסחר.

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי אחרת. אבל מה זה אומר עליך? כלום.

זה שאנשים לא מבינים לא אומר שלא קורה פה משהו. לאו דווקא בועה.

התגובה כוונה לרוני

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סתם ניראה ככה .. אם תשאל את אותם אנשים שמדברים על זה כמה ביטקוין יש להם תראה שזה שואף ל0.

מספיק לראות את כמות האנשים שהגיבו בפאניקה למה שMATANFF רשם כדי להבין כמה מהאנשים פה לא ניסו בכלל אפילו להירשם לאתרי המסחר.

לא טענתי אחרת. אבל מה זה אומר עליך? כלום.

זה שאנשים לא מבינים לא אומר שלא קורה פה משהו. לאו דווקא בועה.

התגובה כוונה לרוני

זה שאנשים לא מבינים ועדיין קונים זועק לשמיים וואחד בועה.

זה כמו שפתאום כולם יחליטו לקנות מניה של חברה מסוימת, למרות ששום דבר לא השתנה. או בדיוק כמו שאני אצא עכשיו עם מטבע וירטואלי משלי, רוניקוין, או עם ICO משלי, רוני ICO, או RICO, ואנשים יתחילו פתאום לזרוק עלי כספים כי אמרתי את מילת הקסם בלוקצ'יין.

אחי! זה יענו שרשרת של בלוקים כאלה, אבל לא מבטון אלא במחשב! ובגלל שהם מחוברים אז אתה אף פעם לא תפסיד כסף! אתה חייב לקנות! אם היית קונה ביטקוין לפני 3 חודשים היית משלש את הכסף שלך עכשיו! אתה כל כך טיפש שלא קנית את זה אז! איך אתה לא מבין את זה?

ואני לא יודע איך זה בישראל, אבל אני בפאקינג אסטוניה ויש לנו במשרד אנשים שקנו ביטקוין, אנשים שכורים ביטקוין ואנשים שמקבלים ביטקוין על עבודות צדדיות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאם היית משיק עכשיו מטבע הוא לא היה מתרומם. שוק המטבעות crypto כבר מוצף במטבעות חסרי ערך.

אני לא נמצא בשוק הביטקוין, אין לי חלקיק מטבע (או אפילו ארנק) ואני כבר לא כורה מאז שnicrhash נפרץ. אני לא יודע לאן המטבע הזה ילך - האם זאת תהיה בואה שכשתתפוצץ תשאיר מיליונים ללא כסף או שזה מטבע שישאיר את הדולר מאחורה. מה שאני כן יודע זה שזאת תקופה מעניינת לחיות בא, ומעניין מאוד לראות את כל העניין הזה מתפתח לנגד עיני.

זה שאנשים לא מבינים ועדיין קונים זועק לשמיים וואחד בועה.

זה כמו שפתאום כולם יחליטו לקנות מניה של חברה מסוימת, למרות ששום דבר לא השתנה. או בדיוק כמו שאני אצא עכשיו עם מטבע וירטואלי משלי, רוניקוין, או עם ICO משלי, רוני ICO, או RICO, ואנשים יתחילו פתאום לזרוק עלי כספים כי אמרתי את מילת הקסם בלוקצ'יין.

אחי! זה יענו שרשרת של בלוקים כאלה, אבל לא מבטון אלא במחשב! ובגלל שהם מחוברים אז אתה אף פעם לא תפסיד כסף! אתה חייב לקנות! אם היית קונה ביטקוין לפני 3 חודשים היית משלש את הכסף שלך עכשיו! אתה כל כך טיפש שלא קנית את זה אז! איך אתה לא מבין את זה?

ואני לא יודע איך זה בישראל, אבל אני בפאקינג אסטוניה ויש לנו במשרד אנשים שקנו ביטקוין, אנשים שכורים ביטקוין ואנשים שמקבלים ביטקוין על עבודות צדדיות.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי והייתי באסטוניה. כמה עולה אצלכם קוטש?

קר פה, אז אל תגיד הלוואי :wink:

ואני לא יודע כמה קוט"ש עולה, אבל fun fact, קולגה שלי סיפרה שבעלה הרים שני ריגים לכריית מטבעות (הוא בעצם לא כורה בעצמו אלא משכיר את כוח העיבוד למישהו אחר) ושבנוסף ל(מעט)כסף שזה מייצר להם, זה גם מייצר המון חום וזה אשכרה מספיק בשביל לחמם להם את הבית בחורף, כך שהם חוסכים כסף על חימום!

מה שאני כן יודע זה שזאת תקופה מעניינת לחיות בא, ומעניין מאוד לראות את כל העניין הזה מתפתח לנגד עיני.

עם זה אני מסכים לגמרי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לכרות ביטקוין על אנרגיה חלופית (סולארית או רוח)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מפעלי כרייה יעילים אנרגטית. הבנתי שזה קורה בפינלנד.

למיטב ידיעתי בארה"ב משתמשים באנרגיה גרעינית לייצור חשמל ככה שהיא לא גרועה כמו שריפת פחם.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח לא גרועה...שאל את החברה בצ'רנוביל/ פוקושימה, יספרו לך כמה היא בטוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...