Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו 159. נערך

Guest car4fun
שימו לב! השרשור הזה בן 3974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^

אתה בדקת בפועל עלות ביטוח של 159 שנת 2008 מול מאזדה 6 2008?

מעניין אותי פשוט האם יש אמת בדבריך או לא.

לגבי עלות תיקונים, מאיפה לך הנתונים אם לא החזקת לא את זו ולא את זו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האמת שראיתי שני רכבים מדגם 6 ואני מתלבט.

1. לקצ׳ורי 2.0 (תוספות מהחברה:מגיע עם חישוקי 16) יד 1 83k קמ שנת 2009.

2. פרימיום (תוספות מהחברה:חישוקי 17,סאנרוף,קסנון,עור,כסא חשמלי,מראה מתכהה) 2.5 יד 2 58k קמ שנת 2008.

שניהם באותו מחיר וצבע.

משום מה אני נוטה ל 2009 רק בגלל השנתון.

ומבחינת ביצועים, לא לא עליתי לסיבוב על ה 2.0 ומה 2.5 לא הרגשתי וואו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו דווקא האופציה השנייה (במודעה האחרונה) נשמעת הרבה יותר טוב, רכב חזק ומפואר יותר , עם ק"מ נמוך יותר.

אז מה אם זה 2008 לעומת 2009 ?

hu: eclipse cd5030

spk: hertz hi-enrgy hsk165

amp: audison lrx 4.1k

sub: hertz es200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שראיתי שני רכבים מדגם 6 ואני מתלבט.

1. לקצ׳ורי 2.0 (תוספות מהחברה:מגיע עם חישוקי 16) יד 1 83k קמ שנת 2009.

2. פרימיום (תוספות מהחברה:חישוקי 17,סאנרוף,קסנון,עור,כסא חשמלי,מראה מתכהה) 2.5 יד 2 58k קמ שנת 2008.

שניהם באותו מחיר וצבע.

משום מה אני נוטה ל 2009 רק בגלל השנתון.

ומבחינת ביצועים, לא לא עליתי לסיבוב על ה 2.0 ומה 2.5 לא הרגשתי וואו.

אם אני לא טועה צבע ריפודי העור של ה-6 הוא שחור משחור.

אתן לך טיפ קטן, לך לבחון את הרכב ביום שמש לוהט לאחר שהרכב עמד סגור כל היום.

לא תענוג גדול..

לי יש ריפודי עור בצבע קרם וגם זה לא תמיד כיף בשיא הקיץ.

מעבר לזה קסנון זה אחלה, מושבים חשמליים נותנים חופש כיוונון רחב מאוד, וחישוקים 17 אינץ' זה הוצאה לא קטנה ברגע שצריך להחליף צמיגים.

כמו כן, אגרת הרישוי של ה-2.5 תהיה יקרה יותר מאשר זו של ה-2.0 (קבוצת רישוי 6 מול 5) וחשבתי שזה הרי פרמטר מאוד חשוב לך..

אגב, צריכת הדלק בעיר תהיה בערך 1:7-8 ומחוץ לעיר אולי 1:11 בשיוט רגוע, וזה נכון לשני הדגמים עם עדיפות קלה ל-2.0.

לגבי השנתון, זו שטות ממדרגה ראשונה.

מה שחשוב זה איזה רכב יותר שמור.

בעבר הייתה לי קורולה 2003 שמורה מאוד והיא לא נפלה מאחת מקבילה שנת 2007, הכל היה זהה לחלוטין למעט המחיר שהיה זול משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד מ159 הדענו למאזדה 6 2.0 הרגילה.

איך נפלו גיבורים.

פותח השרשור- לך על המאזדה 2.0, לדעתי וממה שקראתי זו הבחירה המתאימה בשבילך.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולגי, השרשור מפרט את ההתחבטויות שלי עם עצמי בעניין רכישת רכב כאשר האלפא אחת מהדילמות. אני לא יפתח נושא על כל דבר בנפרד כי אני יציף את הפורום בנושאים מיותרים. תחשוב שזה שרשור ריאליטי המתעדכן באופן קבוע, ובו אפרט על כל הדילמות שלי הקנייה והתוצאה הסופית.

מעבר לזה, באווירה נעימה, אם זה לא מוצא חן בעיני מישהו הוא פשוט יכול לעבור הלאה.

(ולידע כללי הכותרת המקורית שלי היתה שונה. המנהלים שינו ל אלפא 159 והחליטו שאני מתכוון לדבר רק עליו, ולא גם עליו.

הם מוזמנים לערוך אותה שוב לכותרת מתאימה אם ירצו).

בכל מקרה,

החלטתי לרדת מה 6 בגרסת הפרימיום וככל הנראה גם מהאלפא.

המועמדות כרגע הם ה 6 לקצ׳ורי 09, ופתאום התחלתי לשים לב בכביש גם לסובארו B4 ,מתלבט לגבי השנתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אענה במקומך - לא הוא לא נסע ב-159, ולכן אינו יודע איך הרכב מתנהג, וספק גם אם ישב בו. סתם ככה.

אבל - ה-159 הווירטואלית - כבר איבדה מערכה 50% (לפני שנקנתה) והתקלקלה אינספור פעמים. ולתקן אותה - יקר בטירוף. :lol:

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעת ב159?

אנחנו מסתובבים כאן סביב זנבנו. יש אנשים, וזה בסדר גמור, שרוצים שקט בראש, ולכן גם אם האלטרנטיבה היא מאוד מהנה ועתירת ריגושים ( והיא לא לגמרי כזו ), החשש הזה שמקנן ( והשאלה אם יש לו בסיס מיותרת בהקשר זה ), לא מאפשר התייחסות רצינית אליה וגם זה בסדר גמור, במיוחד שבסוף בסוף אפילו 159 היא בסך הכל אוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אענה במקומך - לא הוא לא נסע ב-159, ולכן אינו יודע איך הרכב מתנהג, וספק גם אם ישב בו. סתם ככה.

אבל - ה-159 הווירטואלית - כבר איבדה מערכה 50% (לפני שנקנתה) והתקלקלה אינספור פעמים. ולתקן אותה - יקר בטירוף. :lol:

לפי פותח השרשור, הוא שוקל מאזדה 6 2.0 ל' או סובארו B4 (נכון לכרגע). שני רכבים שבינם ובין שמירת ערך מרחק רב למדי, אולי אף גדול מאשר במקרה של ה-159.

במיוחד שבסוף בסוף אפילו 159 היא בסך הכל אוטו.

אכן. במקרה של בפאביה, כל השרשור וההתנהלות נראים אחרת.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי פותח השרשור, הוא שוקל מאזדה 6 2.0 ל' או סובארו B4 (נכון לכרגע). שני רכבים שבינם ובין שמירת ערך מרחק רב למדי, אולי אף גדול מאשר במקרה של ה-159.

.

אני בדיוק מכרתי את ה 3 שלי. אחרי שנתיים וחצי הפסדתי 20K ₪. הבדל עצום לעומת הבחור שסיפר פה על האלפא שהיתה ברשותו שנתיים והפסיד 50K !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, גם ה B4 ירדה מהפרק.

מה שמשאיר אותי עם ההתלבטות בין דגם הלקצורי לפרימיום.

אני יכו לקנות דגם פרימיום 08

או לקצורי 2009 באותו מחיר ואולי אפילו המחיר נמוך יותר לטובת הפרימיום 08 .

שוב, משום מה אני נמשך יותר לשנתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק מכרתי את ה 3 שלי. אחרי שנתיים וחצי הפסדתי 20K ₪. הבדל עצום לעומת הבחור שסיפר פה על האלפא שהיתה ברשותו שנתיים והפסיד 50K !

ירידת הערך היא באחוזים, לא במחיר פיקס. מן הסתם רכב יקר יותר יאבד יותר, זה די ברור.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...