Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

maid זה עוזרת בית. אני יודע את זה מסרטי פורנו.

גם בתולה...

עם עיניים עצומות אספר על זה שביומיים האחרונים ממש קקה בעבודה ובכללי, אתמול שרדתי עד 22:30 והלכתי לישון [בן ז*נה הגוגל כרום התחיל פתאום לנגן איזה סרט ביוטוב באיזה 4 בבוקר והתעוררתי לרגע] .

היום התחיל סביר ויחסית זרם, yesterday, all my troubles seem so far away...

אבל כמו עם בומרנג, אתה חושב שהכול טוב אבל הוא מפתיע ומגיע מאחורה ופוגע לך בראש גם אני קיבלתי מכה.

בירידה במדרגות לארוחת צהריים מר בוס התחיל להציק , הוא בלתי נסבל ברגיל אבל בימים האחרונים הוא נוראי, הוא שואל שאלה ולא נותן לענות, החליט החלטה שגויה שוב (אין לי יותר כוח להתווכח איתו), הראה גם שאין לו שום ידע לגבי מה קורה בחברה הקטנטנה הזאת ונורא עיצבן אותי. ואז הגיע מר מנכ"ל שזיין קצת את המוח ונתן העלאות. אבל לא לי. סיפור מקדים:

ברוסית יש משפט: "מי שלא עובר - לא אוכל"

לרוסים יש מלא קומדיות ישנות שאני ממש אוהבת באחת מהן (משנת 65 אם אני לא טועה) יש סיפור על איזה סטודנט שגרם ל"עבריין" לפנות מקום לאישה הרה באוטובוס , על זה העבריין הרביץ לו, המשטרה עצרה את העבריין ונתנה לו מספר ימים בעבודות שירות. מפה לשם מסתבר שהוא מקבל עבודות שירות באתר בניה והשותף שלו לבניה זה בדיוק אותו סטודנט.

בהפסקת הצהריים, כשהסטודנט העני אוכל לחם ושותה חלב לעבריין מביאים ארוחה שלמה של מרק , שישליק , לחם וקומפוט.

בזמן שהוא אוכל את השישליק הוא רואה שהסטודנט מסתכל עליו ואומר לו: "תלמד סטודנט, מי שלא עובד - אוכל"

וכך גם אצלי היום.

שניים קיבלו העלאה במשכורת, לאחת באמת מגיע (למרות שתכלס היא לא מהמבריקות אבל היא כול הזמן עסוקה בעבודה).

אבל לשני, הו! לשני, לשני לא מגיע כלום. הוא מתכנת ממש לא משהו , בזמן שהוא פתר באג אחד אני כמעט כתבתי גירסא שלמה שעובדת, עובד חצי משרה ולפני העלאה אני יודע שהנטו שלו היה טיפה קטן משלי (גובבתי על זה כבר קצת). והיום , הוא , זה שיושב ולא עושה כלום, כול היום באינטרנט , לא מביא תוצאות בכלל, מקבל העלאה.

מרגיש כמו איזה בחורה שבאו לה שני כושים משני הצדדים, אחד זה בוס מטומטם והשני זאת ההעלאה הזאת למי שלא מגיע והעיקר אני נשאר עם משכורת שבהחלט לא משקפת את מה שאני שווה.

הבעיה היא שאני הגון מדי ועם דעות שדברים אמורים להתנהל בצדק ולא נעים לי ללכת לבקש העלאה , ועוד אחת שאמורה להיות באיזור ה25% תוספת, אני חושב שהם צריכים לראות שיש מישהו שפאקינג עושה את רוב העבודה הרצינית.

זה שבישיבה לפני אתה מזיין את המוח עד כמה הגרסא שאני כותב הולכת להכניס לך כסף , ואיך כולם רוצים אותה...

אמא טוענת שאני צריך ללכת ולהגיד את זה למישהו, התלונות שלי מחולקות לחצי על הבוס והחצי השני על המשכורת. הבעיה היא שלא יעיפו את הבוס גם אם יתהפך העולם (עד כמה זה היה טוב אם היה מישהו טיפה יותר נורמאלי ממנו), קורא לעצמו R&D Manager ובתכל כתב לי Design לגירסא שנאלצתי לזרוק את רובו לפח כי הוא פשוט לא מתאים לשום דבר. ד"א בספטמבר התפרקתי עליו בצעקות , הגיע המנכל יום אחרי ועשה שלום , יום אחרי השלום הוא בא ומתחיל לזיין לי את המוח ולהגיד שכול מה שנאמר בשיחה עם המנכל לא תקף מבחינתו.

ואני עוד לא התחלתי לפרוק, יש לי עוד מלא על העבודה, ועוד על עיניין הלימודים והחיים.

יש המציאים לי למצוא מקום עבודה חדש, אבל הרזומה שלי לא ממש מרשים ורוב העבודות שאני בטוח יכול להיתקבל אליהן נמצאות במרכז , ואני לא רוצה לגור במרכז.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, הכנס לחנות של 3 בלונדון וקח סים. אני משתמש בפריפייד שלהם כל גיחה ללונדון, עובד להיט.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי כותרת עוד לפני שגובבתי מילה!

שאלה מספר 1 למגובב החדש

מה שם המשתמש הקודם של לוקו ?

שאלה מספר 2

מי מהמגובבים איים לאחרונה לפרוש מהפורום וכתב זאת בחתימה שלו ?

1. לוקו ענה, זכרתי Eran משהו

2. לוקו

3) היכן חגג רופני את יום ההולדתו האחרון?

4) מה הבטיח אנלוגי לדויד 32 ולא מקיים?

5) הכינוי שהיהודי המעופף חפץ בו?

6) מה מעשן בנצי?

7) מה מרק10 בנה בסתר?

8) איך נראה המרצה של טל89?

10) מי כתב את עשרת הדיברות של הגיבוב? + נק' בונוס למקפיץ אותה ההודעה.

3. דוניה רוסה

4. זיפו/גיטרה?

5. הספגטי המעופף

6. skywalker

7. מקלט רדיו

10. אני לא מוצא את זה אבל אאל"ט זה היית אתה

את המרצה של tal89 פספסתי וב 4 אני לא בטוח, סלח לי לוקו כי חטאתי

ואיפה 9? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1)עניתי

2)תפוחי

3)נכון

4)גיבוב ניוזילנד

5)נכון

6)פרלמנט(סיגרייה של מזכירות )

7)נכון

8)חרדי, גוץ עם שרביט

9)בדקתי את העירנות שלך

10)אנלוגי(תן לי כמה ימים אני אמצא את זה )

יש לך עתיד מזהיר כאן אצלנו, שא ברכה ואל תבייש את הפירמה.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה היה מהיר...אבל מצאתי :lol: בבקשה ישיק:

זה יהיה כמו דייט מהרשת, ניפגש ופתאום נגלה שאנחנו לא מה שחשבנו ושאין לנו על מה לדבר.

או בקיצור, אני בעד אם יש הרבה אלכוהול, ולא אני נוהג.

אולי בעצם עדיף להשאיר את הגיבוב כקבוצה אנונימית, AA סטייל. We love you, loco.

התאמתי את תוכנית 12 הצעדים:

1. הודינו שאנו חסרי אונים מול הגיבוב, שחיינו הפכו בלתי ניתנים לניהול.

2. הגענו להאמין שכוח גדול מאתנו יכול להחזיר את שפיות דעתנו.

3. החלטנו למסור את רצוננו ואת חיינו להשגחת רזמל כפי שאנו מבינים אותו.

4. עשינו חשבון נפש מוסרי, נוקב וחסר פחד.

5. התוודינו בפני לוקו, עצמנו ואדם נוסף על טבעם המדויק של פגמינו.

6. היינו נכונים לחלוטין שהגיבוב ישחרר אותנו מפגמים אלה באופיינו.

7. ביקשנו אותו בענווה שישחרר אותנו מחסרונותינו.

8. עשינו רשימה של כל האתיופים שבהם פגענו והיינו נכונים לכפר על כל מעשינו בפניהם.

9. כיפרנו על מעשינו במישרין בפני אנשים כאלו כאשר הדבר ניתן, פרט למקרים שמעשה זה יפגע בהם או באחרים.

10. המשכנו בחשבון הנפש, וכאשר שגינו, הודינו בכך מיד.

11. חיפשנו בדרך של גיבוב ושל ברבורים לשפר את הקשר ההכרתי שלנו עם אלוהים, כפי שאנו מבינים אותו, כשאנו מגובבים רק לדעת את רצונו מאיתנו ומבקשים את הכוח לבצע זאת.

12. כשעברה עלינו התעוררות רוחנית כתוצאה מצעדים אלה, ניסינו לשאת בשורה זו למגובבים וליישם עקרונות אלה בכל תחומי חיינו.

זה הסתתר אי שם בעמוד מאתיים ומשהו.

בנצי, אתה צעד אחד מלעשן eve...

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שמצבי הכספי הולך ומשתפר - גם אתמול הצלחתי לחסוך הפסד של 50 ש"ח בהתערבות (מכבי ניצחה...).

דווקא הפעם היה הרבע הרביעי, הטוב ביותר אולי, ורייס כנראה גם מצליח להתחבר בסופו של דבר.

נגד ריאל של האבו זקן - זה לא יספיק וספק אם נגד צסק"א. נשאר להתנחם בזה שמכבי לא משחקת ממש טוב ומנצחת.

מה יקרה כשתשחק טוב ? (מתי זה יגיע באמת ?).

יום שישי היום - יום הבישולים.

אם יש דבר שאני אוהב לעשות אולי יותר מלהתעסק עם הרכב - זה להתעסק בבישולים.

יש בזה משהו נורא מרגיע (לפחות לגביי), בשילוב עם רדיו פתוח (בדמות רדיו-דיסק של רכב שרכשתי בשוק הפשפשים בזמנו + רמקולים "זוויתיים" של BOSE שמישהו העז לזרוק לרחוב...).

ואם יישאר זמן - נפרק קצת את הרכב...

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...