Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שומאכר, לא כולם מאיצים יותר מהר ממני אבל אני (האוטו, לי אין יותר מידי מה לעשות בעניין) בהחלט לא מהמאיצים המצטיינים.

מסכים (וביניהם נכללים צב, מכונית צעצוע [לא על שלט], מזוודה, חזה עוף).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לנסוע? ההרשמה עוד לא נפתחה בכלל... רק ההרשמה המוקדמת.

שומי, אם אתה נוסע אז ל 18-21 ביולי.

אוכל לבדוק לך את העניין. אני בקשר מתמיד עם און טור וגם עם המנהלים שלי לגבי זה (הם לא רוצים לשחרר אותי מהעבודה :lol: ). נראה מה יהיה... ולמה, אני דווקא רוצה ל-25-27 או מתי שזה לא יהיה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, חבר נסע שנה שעברה (הוא לא נסע הוא בלגי שעשה עליה כדי להתגייס והוא גר איזה חצי שעה מהמקום שזה מתקיים בו אז הוא נסע כל יום הביתה) ממה שהוא סיפר, אתה גם ככה הולך להיות שיכור ולזיין הכל גם ככה.

מה בא לך יותר, אורגיה עם החברים (ובנות) או אורגיה עם החברה והחברות שלה (ובנות אחרות) ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מספר 1 למגובב החדש

מה שם המשתמש הקודם של לוקו ?

שאלה מספר 2

מי מהמגובבים איים לאחרונה לפרוש מהפורום וכתב זאת בחתימה שלו ?

3) היכן חגג רופני את יום ההולדתו האחרון?

4) מה הבטיח אנלוגי לדויד 32 ולא מקיים?

5) הכינוי שהיהודי המעופף חפץ בו?

6) מה מעשן בנצי?

7) מה מרק10 בנה בסתר?

8) איך נראה המרצה של טל89?

10) מי כתב את עשרת הדיברות של הגיבוב? + נק' בונוס למקפיץ אותה ההודעה.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, חבר נסע שנה שעברה (הוא לא נסע הוא בלגי שעשה עליה כדי להתגייס והוא גר איזה חצי שעה מהמקום שזה מתקיים בו אז הוא נסע כל יום הביתה) ממה שהוא סיפר, אתה גם ככה הולך להיות שיכור ולזיין הכל גם ככה.

מה בא לך יותר, אורגיה עם החברים (ובנות) או אורגיה עם החברה והחברות שלה (ובנות אחרות) ?

צ'מע אומנם באורגיה אני חפץ אבל הבנות לא... בעצם הן ממש נרתעו כשחברה שלי סיפרה להן שאני בא (התחילו "למה?" "מה הוא יעשה" מה אנחנו נעשה" כאלו מעצבנות). וגם חברה שלי לא בקטע כלכך.

אבל נראה מה יוליד יום...

הבעיה זה להשיג כרטיסים. הכל נמכר תוך איזה 20-30 דקות :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו מה אתה רוצה הן רוצות לנסוע מאותה סיבה שאתה רוצה ומחפשות אותו דבר (לפחות החברות של החברה שלך).

שומאכר אתה נוסע עם החברה ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר אפשר לקום ב09:00. היום למדתי המון כואב כבר הראש. זה הזמן להתחיל את העונה השלישית של שרלוק. זה מסוג הרגעים הקטנים שהופכים את החיים לכיפיים. תענוג. אחזור עושה שעתיים. לילה טוב לכולם.

נ.ב. יוגב אוחיון נתן משחק מצוין היום.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר אפשר לקום ב09:00. היום למדתי המון כואב כבר הראש. זה הזמן להתחיל את העונה השלישית של שרלוק. זה מסוג הרגעים הקטנים שהופכים את החיים לכיפיים. תענוג. אחזור עושה שעתיים. לילה טוב לכולם.

נ.ב. יוגב אוחיון נתן משחק מצוין היום.

סדרה משובחת, מומלצת לכולם.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתהיה טיסה נעימה.

יש לך שם או כינוי קליט? אני פשוט לא יכול לכתוב את הכינוי שלך כל פעם. אני מצטער, אני יודע שהוא יכול לשמש אחלה של סיסמא שלעולם לא יפרצו, אבל מורכב מדי בשבילי. אני ממליץ לך לשתף אותנו בשמך/כינוייך, אחרת נמציא לך אחד, ואתה לא רוצה שאנשים בפורום הזה ימציאו לך כינוי TRUST ME:lol:

וגם לדניקס, לרופני, לגיא25, DJI, וברווז

הכינוי הוא כמו שאמר גיא, כתב 1337 פעם זה היה מגניב, אי שם ב2006 כשנרשמתי, לא זוכר מה עמד מאחורי הבחירה בכינוי. אבל זה מה יש ועם זה ננצח.

אגב רופני צדק והשם זה ליאור.

גיבוב קטן, מחר בבוקר טס, לא התארגנתי על סים, אצל גולן רצו 50 שקל על הסים, שהייתי משלם בשמחה אם הייתי יודע מראש, אבל לא ידעתי ועצבן אותי שהוא ניסה לדחוף את זה ברגע התשלום. נסתדר עם WiFi בלונדון לא נורא.

לאשתי לקחתי סים של הדואר, טענתי אותו, גם שם דפקו לי קטע מסריח שכל המבצעים שהם מפרסמים לא קיימים במחשב, לפחות בסוף יצא אותו מחיר, היא צריכה להישאר זמינה אני יכול לרדת מתחת לרדאר לשבוע.

גיבוב נוסף, היום בבוקר שמתי את שני הכלבים הקטנים בפנסיון, הם היו שם כבר פעמיים ליומיים וליום, הגדול זיהה את הדרך ולא הפסיק לבכות, שבר אותי כל הדרך.

הקטן מסכן לא יודע להתמודד עם נסיעות, כל נסיעה הוא מקיא את נשמתו. עוד יותר כואב עליהם.

חזרנו לסידורים לפני טיסה למקום קר בחודש קר, גופיות טרמיות וגרביים חמות וכו'.

הגענו הביתה, לבית שאנחנו תכף סוגרים שנה בו, נכנסנו לבית הזה יום אחרי שהבאנו את הגדול, לא היינו אף פעם בבית כשהם לא היו, שקט ועצוב לי בלעדיהם, ממש כמו ילדים קטנים שלי.

אני טס ב-9, צריך להיות בשדה בערך ב6 וחצי, לא היו מוכנים שנשים אותם בשעה כזאת אז היינו צריכים לשים אותם היום.

מוזר הבית בלעדיהם, בשבילם לקחנו בית עם גינה. המיטות שלהם ריקות כאן בחדר שינה, את הכריות והשמיכות שלהם נתנו שיהיה להם שם עם ריח שלהם מהבית. עוד יותר מוזר מסתכל הצידה מהמיטה ויש שתי חתיכות פלסטיק שמסמלות כל כך הרבה.

ברגעים כאלה אני חושב לעצמי למה לטוס?

אם יהיה לי WiFi במלון אולי תשמעו ממני קצת במהלך השבוע.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...