Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

רופני בעידן המחשבים לא פשוט לעשות קומבינות בצבא ואני מדבר מניסיון.

מה שאני ממליץ זה להפציץ את ה $#% בפקסים כי חבר שלי עשה ככה והצליח,אני מדבר על לחפש כל פקס אפשרי שקשור לצבא ולשלוח אליו כל יום 2-3 מכתבים אישיים (אותם המכתבים) כדי שתגיע לכל מקום אפשרי ולכל תפוצה אפשרית ותיפול על איזה מישהו שקצת יבין ובסוף יעשה מה שאתה רוצה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בנצי,

א. אני לא אתבגר לעולם, אני ילד נצחי !

ב. נראה לי שאתה צריך לקבל כאפה שתחזיר אותך למציאות.

פעם היינו אומרים פיטר פן, אבל אני מניח שבגילך כבר לא יודעים מי זה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום מוזר. על הבוקר הגעתי לאסוף איזה רכב ממוסך מורשה (סליחה, "מרכז שירות"), אני עומד שם בחניה ורואה את המנהל מגיע עם הג'יפון שבתוכו שני ילדים חמודים (ולא חגורים) שהדבר הראשון שהוא עושה אחרי שהוא חונה בחניית הלקוחות של המוסך זה לפתוח את הדלת ולהתחיל לזרוק זבל, בחניה, של הלקוחות, של המוסך שהוא מנהל :roll: . זה מה שנקרא כנראה תודעת שירות ישראלית. יצויין גם שהוא היה נורא נחמד ללקוחות, כלומר, הלקוחות הפרטיים. אני הגעתי מצי רכב כך שקיבלתי רכב מלוכלך ואם לא הייתי מתעקש גם אף אחד לא היה טורח אפילו להגיד לי מה נעשה ברכב. אבל כמובן שלא שכח לבקש ממני למלא המלצה שהוא יוכל להוסיף ללוחות על הקיר, אמרתי לו בנימוס שמכיוון שנראה שלכולם, כולל לי, ברור שאני לא באמת לקוח אלא רק באתי לאסוף רכב "שבוי" אז אני לא יכול למלא המלצות על המוסך. אידיוט.

לפחות כל הבוקר התמלא בלנסוע מא' לב' לג' לב' לד' לב' לא' וכו' וכו', עוד מעט נצא גם לה'. נראה לי אני יכול להיות נשיא עם כל האותיות האלו, שמעתי שבקרוב יש בחירות להחליף את פרס.

בנצ, אין כמו שרת בית הספר, נראה לי שלא קיים בית ספר שאין בו שרת אגדי. בית הספר היסודי שלי עבר מקום ומדי פעם אני מגיע לבית ספר החצי נטוש ותמיד המקום הראשון שאני נכנס אליו הוא החדר הקדוש של השרת לחפש מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, האמת שאם זה יסתדר (במסלול רגיל צריך לעשות גיבוש, להצטיין, אחר כך עוד גיבוש, להצטיין גם בו ורק אז אפשר לעשות גיבוש ליחידה שאני רוצה).

קל זה בטח לא יהיה (המאבק נגד הצבא כדי להגיע לשם) אבל אני מאמין שזה כן אפשרי כי יש לי קשרים עם דרגים די גבוהים (עכשיו שאני חושב על זה יש לי גם דרך להגיע עד שר הביטחון).

תומר אני מכיר ומוכיר [איך כותבים את המילה הזאת ?] את פיטר פן, לא רציתי לכתוב כי אז הייתה אומר לי שאני עדיין ילד. בסדר אתה אישה טובה.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רופני היקר, מנסיון קשרים בצבא משפיעים עד שהמחשב נועל אותך באיזו יחידה, ואז אין הרבה מה לעשות כדי להחזיר את הגלגל, מקסימום לסרב ביום הגיבוש ולהתחיל את השירות בכאסח עם הצבא. אם אתה רוצה לפעול תפעל מהר ואל תחכה לחודש- חודשיים לפני.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רופני, תעבוד על זה קשה, אין ברירה. למיטב זכרוני מתישהו בסוף העשור הקודם התחילו כל מיני הגבלות למינהן על "משיכות" של מלשב"ים וחיילים מפה לשם. שאני הייתי בצבא הייתי צריך לעבור מיחידה אחת לאחרת, באישור מפקדי שתי היחידות ועדיין הבירוקרטיה הצהלי"ת משכה את זה חודשים ובסוף עברתי יחידה כמסופח בלבד למרות שלא היה לי שום קשר ליחידת האם חוץ מהשיבוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק,גם לי יש קשרים וכמה דרגים גבוהים בצה"ל,חוץ מלהתקמבן קצת על הרבה יותר גופיות ומדים ולא להמתין ביום גיוס בתורים ולא לסגור שבתות בקורס זה לא נתן לי להגיע למשל לכל תפקיד שאני חפץ בו, וכדי להגיע למקום אחר הייתי צריך לעשות את זה בעצמי, הכל בגלל המחשבים,גם שיהיה לך מישהו שיכול להעביר,יהיה אחד מעליו שלא יתן לו לעשות את זה .

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעשה מוזר שקרה לי היום:

אני יושב באוטו בחנייה של הבית, רוצה לצאת לדרך.

פתאום ניגש איזה בחור ממושקף קירח עם תיק על גלגלים (כזה של טיסות) אלי ודופק על הדלת של האוטו.

פתחתי את החלון, והוא אומר לי "נו, לא הגיע הזמן למכור את האוטו?"

עניתי לו שלא ונסעתי משם.

WTF?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Dji ממה שאני יודע יש שיבוצים באמצע פברואר ואני מתגייס במרץ, מספיק זמן ?

אני כבר לא מתוך המערכת ולא יכול באמת לדעת מתי סוגרים את השיבוץ שלך.

מה שקורה בסוף זה שכל מי שעשה יום סיירות או כל מיני גיבושים ונשאר תלוי באוויר פשוט משבצים אותו לאחת היחידות שחסר להם כוח אדם, בד"כ זה שריון, תותחנים או הנדסה קרבית.

זה לא שזה סוף העולם להגיע לשם, פשוט אם אתה מחפש תפקיד ספציפי כדאי לך להתחיל לעבוד על זה כמה שיותר מהר, כדי שתהיה כבר "נעול" עליו במחשב ושלא תגיע לרשימת ה"כללים מתאימים לקרבי- לשבץ איפה שאפשר".

שלא פתאום תקבל לפלאפון בעוד חודש סמס "משל"ב יקר, שובצת לחיל השריון. גיוסך יחל בתאריך XX/03/14, בהצלחה בהמשך" ותהיה מופתע איך זה קרה.

ברגע שזה קורה אתה כבר יודע שאתה נעול סופית על התפקיד שקבעו לך ורק מישהו בדרגה גבוהה מאוד מאוד, עם הקשרים הנכונים ומספיק כוח רצון יוכל להזיז אותך.

בהצלחה במציאת התפקיד הנכון בשבילך.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rupni, מניסיון, אישי ושל חברים, אפשר לקבל את מה שרוצים בצבא, אם אתה מוכן להתלכלך.

דוגמה קטנה.

חבר רצה להתגייס לגבעתי, הגיע לגיוס בבקו"ם, אמרו לו אתה גולני. אמר להם ללכת להז*** ושהוא לא עולה על האוטובוס. שמו אותו במעצר עם עוד כמה סרבנים. כל יום היה נכנס מ"צ ואומר לכולם שמי שממשיך לסרב, היום מגיע קצין בדרגת X (כל יום זה היה עולה, ביום הראשון סא"ל, אחרי זה אל"מ, תא"ל, ואפילו איימו עם אלוף...) והוא ישפוט את הסרבנים לכלא ארוך.

בסופו של דבר, חבר שלי ישב במעצר (גם כן מעצר, עשה כיף חיים) בערך שבוע, ובסוף אמרו לו גש למשרד, תחתום דחיית שירות, תחזור עוד 4 חודשים ותתגייס לגבעתי.

ועוד דוגמה אחת.

כששירתי בחברון, היו 2 חיילים שלא רצו לעשות את התפקיד שהם קיבלו לעשות. חייל א' הגיש בקשות, קבע ראיונות, הביא אישורים, הרים טלפונים, שיגע את כל העולם ואשתו, והבקשה שלו סורבה.

חייל ב' דפק נפקדות, סירב פקודות על ימין ועל שמאל, לא היה קם בבוקר למסדרים, מסתובב בחצי ב' בבסיס, שם ז** על כל פקודה אפשרית. תוך חודש לא יכלו לסבול אותו יותר והעבירו אותו מהבסיס. הוא הגיע לבסיס שרצה וקיבל את כל מה שרצה.

בקיצור קצת ביצים וקצת מוכנות להתלכלך.

עכשיו, אחרי שאמרתי את זה, צריך לציין שזה לא עובד עם סיירות דוגמת שייטת/מטכ"ל ושות'. זה יכול לעבוד על חי"ר או ביחידות שאינן קרביות.

בשביל שירות בסיירת, המחסום העיקרי הוא יום הסיירות. גם אחרי שקיבלת גיבוש סיירות, לא בטוח שתקבל את היחידה שאתה רוצה, ואם לא תקבל אותה, אז צריך להתחיל להציק לצבא ברמות קשות. אני מדבר על הצקה ברמה של סטואי מהסדרה המצוירת ההיא. לא זוכר איך קוראים לה. משפחה משהו.

כל יום לשלוח פקסים, לאלף מקומות, להתקשר לכל העולם ואשתו, להפעיל את כל הקשרים שאפשר ואי אפשר, להציק כל כך שהפקידים והפקידות במשרדים האלה כבר יכירו אותך בשם ויזמינו אותך לחתונה שלהם.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכסח השדים לדעתי היחידה הזאת נכנסת בקטגוריה השניה, אומנם לא קרבית כ״כ אבל מקצועית מאוד וקטנה מאוד.

רוכב איטי ישר שראיתי אותו חשבתי עליך eba4asuv.jpg9eqady8u.jpg

אחרי שהוא פנה קלטתי את הגריל עם הפס האדום אבל אני לא בטוח שהוא gti אורגניל (אני יודע ששלך זה לא gti) מצד אחד היה כתוב מצד שני לא היו פסי קישוט, מושבים משובצים מצד שלישי ההאצה שלו ממהירות א׳ לב׳ הייתה יותר זריזה ממני (מנוע אחר ?) היה רעש נחמד מאוד וריח משכר של דלק שרוף.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...