Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

מכסח השדים לדעתי היחידה הזאת נכנסת בקטגוריה השניה, אומנם לא קרבית כ״כ אבל מקצועית מאוד וקטנה מאוד.

הבנתי. אתה כנראה מדבר על יחידות של חיל המודיעין והסגנון הזה.

פה אתה בבעיה. ברגע שאתה במיון לאחת מהיחידות האלה, המספר זהות שלך נעול במחשבי הצבא ולאף יחידה אחרת אין אופציה בכלל לראות אותך אפילו, בטח שלא לזמן אותך למיונים.

זה מה שקרה לי טרם הגיוס. הייתי במיונים ליחידת מודיעין שעד היום אני אפילו לא יודע איזה, הכל היה כל כך מסווג שלא היו מוכנים להגיד לי כלום. תהליך המיון לא היה מבייש את הNSA כולל כל מה שאתה רואה בסרטים כשממיינים מישהו ליחידות מהסוג הזה. כל הזמן הזה אני אפילו לא יודע לאן אני מיועד. בסוף החזירו תשובה שלילית ובגלל שכל הזמן הזה הייתי במיונים אליהם, אף יחידה אחרת לא יכלה לזמן אותי לכלום.

קח את זה בחשבון.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה ? לא הבנתי על מה אתה מדבר.

מדובר על יחידה בחיל הים צלילות ועניינים, לא סודית, אין יותר מידי לחימה אם כי כן יש עבודה עם חומרי נפץ ועבודה על גבולות המים הטריטוריאלים.

כרגע אני לא בתהליך של מיונים לאף יחידה.

שומאכר, לא כולם מאיצים יותר מהר ממני אבל אני (האוטו, לי אין יותר מידי מה לעשות בעניין) בהחלט לא מהמאיצים המצטיינים.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רופני התחלקת על השכל?? אתה חודש וחצי לפני הגיוס ואתה עוד לא יודע לאיפה? ועם פרופיל קרבי??

מקווה שאתה אוהב טנקים (לא בשביל לבאס אותך, בשביל שתתחיל להזיז עניינים)

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ? לא הבנתי על מה אתה מדבר.

מדובר על יחידה בחיל הים צלילות ועניינים, לא סודית, אין יותר מידי לחימה אם כי כן יש עבודה עם חומרי נפץ ועבודה על גבולות המים הטריטוריאלים.

כרגע אני לא בתהליך של מיונים לאף יחידה.

שומאכר, לא כולם מאיצים יותר מהר ממני אבל אני (האוטו, לי אין יותר מידי מה לעשות בעניין) בהחלט לא מהמאיצים המצטיינים.

אני מבין על מה אתה מדבר, הסיכוי שלך להגיע ליחידה הזאת לאחר הגיוס שלך גם עם תהיה בכלא צבאי במשך חצי שנה נמוכים עד כמעט בלתי אפשריים. לעבור לחיל הים אתה צריך פרוטקציות בחיל הים, אחרת הוא לא יסתכל בכלל לכיוון שלך (אדרבה אם אתה חייל סרבן שמחפש משהו ספציפי).

פעל מהר, שלח פקסים, בקשות, נצל קשרים כל עוד אתה יכול, ברגע שהמחשב נועל אותך המשחק נגמר, ואתה יודע כמה זריזה הבירוקרטיה בצבא, לכן אסור לך לבזבז זמן.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה אל תוריד לי את הזמן עד הגיוס, מדובר על חודש ו24 ימים.

DJI היום בבוקר דיברתי עם מפקד היחידה שבמקרה ישן מיטה מתחת לאבא שלי בזמן השירות ביחידה, יש גם קשרים עם יוצאי שייטת שהיו בדרגות גבוהות (בחייל) בקלות רבה ניתן להגיע גם לרם רוטברג וכמו שאמרתי גם בוגי (למרות שאני לא חושב שיש לו כ"כ מילה בעניינים האלה), זה לפחות מה שידוע לי, סביר להניח שיש עוד שאני לא יודע.

תודה לכולם, עדכונים בקרוב.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיל המודיעין הוא מעל הכל. אח של חבר שלי חתם ויתור על מודיעין והם בכל מקרה החליטו לקחת אותו לשם (הוא ראה את הטופס ויתור שלו. פשוט שמו עליו קו לאורך כל הדף :shock: ) אגב הוא הגיע לאחד התפקידים הכי מגניבים בעולם (לדעתי) אבל בהתחלה זה היה נורא מעצבן עבורו.

רופני בהצלחה בחיל שיריון (או תותחנים)!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש פורום ביטחון שדה, והוא אפילו לא הולך ליחידה שקיומה או יעודה מסווג. נפלאות הבטחון מידע של צהל מושרש היטב - כל המידע מצוי ומי שרוצה לדעת יכול לדעת הכל, אבל אסור להגיד בפירוש למרות שכולם יודעים וכולם עושים "ששששששש" לכל כיוון רק כדי לעשות כאילו משהו כאן סודי. זה כבר עובד ככה מעל שישים שנה, מעניין כמה עוד זה יחזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודיעין וטיס מבטלים כל דבר אחר, לפעמים אפילו בגסות.

רופני אין לך הרבה זמן, השיבוץ שלך לא נקבע כמה ימים לפני תאריך הגיוס אלא כמה שבועות לפני, טוב שדיברת עם מפקד היחידה כי את הצד של חיל הים כבר סגרת, עכשיו נותר שינסה למשוך אותך כמה שיותר מהר.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
דווקא חשבתי שזה יצחיק אותך.

לא צריך

זה היית אתה?!

GEE WHIZ.

אחרי שפרצו לנו למכוניות בשכונה, אני לוקח ברצינות כל מי ששואל אותי דברים על הרכב ליד הבית.

אחרי שהוא פנה קלטתי את הגריל עם הפס האדום אבל אני לא בטוח שהוא gti אורגניל (אני יודע ששלך זה לא gti) מצד אחד היה כתוב מצד שני לא היו פסי קישוט, מושבים משובצים מצד שלישי ההאצה שלו ממהירות א׳ לב׳ הייתה יותר זריזה ממני (מנוע אחר ?) היה רעש נחמד מאוד וריח משכר של דלק שרוף.

אם הוא יצא מהמקום מהר, זה לא האוטו שלי. האוטו שלי לא מסתדר עם הקונספט של להיות מהיר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דחפתם חיל מודיעין פתאום ?

גלעד מה הבעיה עכשיו ? כולה שמות חלק נכון וחלק לא

זה לא השמות שכולם מכירים.

אין לך מה לפרסם פה לאיזה יחידה אתה אולי הולך בטח כשמדובר ביחידה קטנה ביותר.

כמו שטייס לא יכתוב שהוא טייס.

ושלושעשרון לא יכתוב שהוא כזה פה.

גם אם זה לא ביג דיל, זה אחלה הרגל לפתח לעצמך.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים תבחורות האלו שהן לא יפות במיוחד, וגם לא כוסיות במיוחד, אבל יש בהן משהו קטן, איזה פרט אחד מעצבן כמו קעקוע, צחוק או מבט שצועק "בוא ותשגל אותי?" איך אני שונא שזה קורה לי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...