Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך לבזבז חשמל ולקום בלי בטריה:

משהו מוזר קרה הלילה. קמתי בבוקר יקיצה טבעית בחמש וחמישה, כדי לגלות שהסלולרי כבוי כי נגמרה לו הסוללה (שהייתה מלאה אתמול בלילה. למדתי הבוקר איך סוגרים אפליקציות בגלקסי, כן כן אני עד כדי כך אדיוט). הסלולרי כמובן הוא השעון המעורר, אם כי יש גיבוי בדמות שעון רגיל המכוון ליותר מאוחר אבל לא מאוחר מדי.

הולך לסלון, התנור ספירלה עובד. יופי, שכחתי לכבות אותו. החלון פתוח לאוורור, אז קר, לא הרווחתי מזה כלום. המחשב לעומת זאת מחובר לחשמל, אבל מראה 50% סוללה. מה לעזאזל קורה כאן?

שיהיה אחלה בוקר!

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי אתה לא דוגמא כי כל נסיעה שם זה מליון ק״מ :)

ולוקו מה אני יעשה שיש לי רק שנתיים על הכביש. ק״מ ברוורס לא ספרתי ;)

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפיף דניקס, "יום אחד גם אתה תהיה אינסטלטור".

קח, שיהיה לך בוקר טוב

http://www.google.co.il/url?sa=t&source=web&cd=7&ved=0CEkQtwIwBg&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DyGKPHFrHVVY&ei=c3PXUsucDeqU7QbwhYD4Bg&usg=AFQjCNH1c0_S75miGPFH2-IKB-LGNyyGaw&sig2=89hBhaxZavcU3klfCM2P_g

אבל תחלוק את זה עם בנצי ואנלוגי.

פרשתי!

שלום עלי אדמות לכולכם.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דויד, אני לא יודע כיצד לעזור לך. אני יכול רק

לגובב על חיי הפאתטיים בתקווה שתרגיש יותר

טוב עם שלך.

מעוניין?

דברים כאלה לא עובדים עלי יותר מדי טוב, אם אתה סתם רוצה לפרוק את תפדאל, אבל במיוחד בשבילי כדי שאני ארגיש יותר טוב? אני לא כזה...

תכלס מה שמאפס אותי זאת השניה, הלכתי לישון ב22:30, השינה איפסה אותי קצת , עד הערב...

אולי אני אתחיל באמת לעבוד שוב (ולא להעביר את הזמן באינטרנט) ואז זה יחזור לי יותר מהר.

אחחח בנץ , מי היה מאמין שהגיילוסטר מגיעה למהירויות כול כך לא חוקיות בלי בכלל לשים לב. אני זוכר שבנסיעה שאחרי שקיבלתי את השלי נסעתי בערב כדי להתרגל לידני ולזינוקים בעליה ובדרך הייתי צריך לעלות קצת על כביש "מהיר" והופס! אני על 180... בימים רגילים אם הכביש היה ריק המחוג היה מסתכל על 160 ולא הייתי שם לב שאני בכלל נוסע במהירות כזו.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק 22 אנשים צפו בסרטון שהעלתי אתמול ?

זה בגלל שאין הרבה אנשים או שפשוט הבנתם כמה זה אדיוטי וויתרתם על הצפיה ?

(אגב, בסרטון שהעלתי לשרשור של הDVR צפו 148 אנשים בשלושה ימים).

בנצי, לאבא שלי יש תאום זהה ופעם הוא קיבל שלילה והשתמש ברישיון של אבא שלי.

דיויד כבר פתחת את האימפרזה ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי עליה ~370 ק"מ בינתיים. רכב מא' לב' , לא נראה לי שאני אעשה איתי שום כביש מעניין , המושבים לא כזה אוחזים ויש לה body roll (מה המילה בעברית לזה?) מעצבן כזה , כול כיכר אני עף מחוץ לחלון אפילו במהירות נמוכה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק 22 אנשים צפו בסרטון שהעלתי אתמול ?

זה בגלל שאין הרבה אנשים או שפשוט הבנתם כמה זה אדיוטי וויתרתם על הצפיה ?

(אגב, בסרטון שהעלתי לשרשור של הDVR צפו 148 אנשים בשלושה ימים).

אני צפיתי מחו"ל אז זה שווה ערך ל1000 צפיות

בנצי, לאבא שלי יש תאום זהה ופעם הוא קיבל שלילה והשתמש ברישיון של אבא שלי.

גם לך יהיו תאומים, לי אין אח תאום, או אפילו אח שדומה לי, יש לי אח שבניתי שבוע שעבר אבל אין לו רישיון

מה יש לפתוח באימפרזה? תא המטען?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Dittohead

קיבלתי מצב קיים של חוות שרתי אינטרנט שנבנתה ע"י מתכנת...

יש לי fortigate אחד כבר פעיל כ firewall ואני אצרף אליו עוד אחד ב HA.

אני רוצה לבצע עליו load Balancer לאתר האינטרנט העיקרי שעובד בSSL , ובטח שאני צריך Persistence.

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב, אם אפשר לקראו לו טוב, כאשר אתה מתעורר מחלום עמוק מהזעקה ובומים. ואז הקטנה לא נרדמת עד 6 :banghead:

מה שמעצבן שמה שמעניין את כולם זה סיפור על רב פינטו. מדינה דפוקה!

אני בכלל חייב לפרוק קצת עצבים בכל הקשור לחדשות ומדיה שמאכילים אותנו. לדוגמא: אתמול עד אחרי צהוריים לא היה כלום מעניין ובמקום לפרסם איזה כתבה על הצלחה, או על איזו חיה בגן או כל דבר נחמד מפרסמים שהנסו איזה תיירת בהודו או פיגוע בפקיסטן? את מי זה מעניין בכלל? סמעק, עם כל הערוצים הלא קשורים בהוט ויס של שלל מדינות פקיסטן אפילו לא נכללת. :sly:

מורה נהיגה שלי סיפר שפעם מלפני הרבה שנים הוא טס לארה"ב ושאלו איזה רשיון יש לו אז בחר בקטגוריה שהוא חשב שמקבילה שם וכשחזר עם הרשיון האמרקאי מסתבר שרשמו לו עד 15 טון. הלך כאן למשרד הרשוי והמיר לעד 15. אני לא מדבר על העליה ב-91 שלהרבה אנשים היה רשיון פקטיבי שכאן המירו אותו לאמיתי. "פעם היה פה יותר טוב..." :cool:

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שהסיפור עם הרב פינטו מערב בכירים במשטרה, ואת ראש יחידת להב שהשעה עצמו מאתמול בערב?

ועוד איך. אני לא אפרט.... אבל אני מכיר את הפרשה עוד מהמקרה הראשון שפרסמו אותו.

העניין שאני חושב שכאשר יורים 6 טילים על מדינה אז השיח אמור להיות מאוד חריף ולא על איזה קצין בכיר עם שוחד.

סתם אני פורק קצת קיטור כי אני פשוט התייאשתי מהמדינה :(

בא לי לראות ולחשוב בהמשך חיי על דברים אופטימיים ולא לקפוץ מכל בום או לקראו ולשמוע רק דברים פסימיים ומזעזעים. לפעמים אני מבין את אותם מדינות שיש בהם תעמולה( לא שאין פה) ובה מציירים דברים טובים לעם. בגלל זה הסבתות תמיד אומרות שפעם החיים היו הרבה יותר טובים, גם כאשר לא הייתה נגישות לחצי מהאוכל או מצרכים שנגישים היום ועמדו בתור ארוך עבור קצת נקניק.

טוב, אני אופטימי מעכשיו. עוד חצי שעה אגיע למשרד ואגובב משהו.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Dittohead

קיבלתי מצב קיים של חוות שרתי אינטרנט שנבנתה ע"י מתכנת...

יש לי fortigate אחד כבר פעיל כ firewall ואני אצרף אליו עוד אחד ב HA.

אני רוצה לבצע עליו load Balancer לאתר האינטרנט העיקרי שעובד בSSL , ובטח שאני צריך Persistence.

אני לא חושב שה-100d מסווג בכלל כ-load balancer. הוא אמור להיות firewall (או security appliance, פחח) טהור, לפחות לפי האתר שלהם. בתכל'ס, הייתי ממליץ לך לשים שרת בינוני עם Varnish ו-haproxy מקדימה ולסגור עניין.

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...