Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

ועוד איך. אני לא אפרט.... אבל אני מכיר את הפרשה עוד מהמקרה הראשון שפרסמו אותו.

העניין שאני חושב שכאשר יורים 6 טילים על מדינה אז השיח אמור להיות מאוד חריף ולא על איזה קצין בכיר עם שוחד.

סתם אני פורק קצת קיטור כי אני פשוט התייאשתי מהמדינה :(

בא לי לראות ולחשוב בהמשך חיי על דברים אופטימיים ולא לקפוץ מכל בום או לקראו ולשמוע רק דברים פסימיים ומזעזעים. לפעמים אני מבין את אותם מדינות שיש בהם תעמולה( לא שאין פה) ובה מציירים דברים טובים לעם. בגלל זה הסבתות תמיד אומרות שפעם החיים היו הרבה יותר טובים, גם כאשר לא הייתה נגישות לחצי מהאוכל או מצרכים שנגישים היום ועמדו בתור ארוך עבור קצת נקניק.

טוב, אני אופטימי מעכשיו. עוד חצי שעה אגיע למשרד ואגובב משהו.

במה אתה עובד ? זה ממש מסקרן אותי ? אתה עובד בCIA ?

אדון יניב ח. היקר, כאן לא פורום תמיכה טכנית, תפתח שרשור בפורום המתאים עם כותרת מתאימה ("חסמו אותי מפורום אבטחת מידע ומהגיבוב ...")

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כבר עתבתי על קצה המזלג מה אני עושה.

אבל בוא נגיד שאם אני אספר לך אז אצטרך... אותך :D

לרוב על בסיס יומי אני בקשר עם אנשים שמתגרשים ולמי שנקלע לסכסוך בין עסקים.

קורה שמדי פעם אני מקבל חומר רגיש שלפעמים מפורסם ולפעמים לא , כמובן שהכול בגדר החוק. מה שכן, שזה כיף לראות תמליל של שיחה בתקשורת ולדעת שאתה עשית את זה :rolleyes: וידעת לפני כולם.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה הסבתות תמיד אומרות שפעם החיים היו הרבה יותר טובים, גם כאשר לא הייתה נגישות לחצי מהאוכל או מצרכים שנגישים היום ועמדו בתור ארוך עבור קצת נקניק.

לינק ללוקו

lc6Go-CIa4o דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

ברור שהוא קומיקאי וזה מוגש כדי להיות מצחיק אבל בתכלס מה שהוא אומר זה נכון.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פוחד מהעתיד, אני קורא בגיבוב, מגיב ולומד.

הרבה דברים נראים לי כמו ג'יבריש, כאילו מה אני מבין בגיטרות, אני בכלל ניגנתי על סקסופון ותופים, אבל מזהה שמות ואוהב מוזיקה.

הפחד הזה מהעתיד עלה בי כשהתחלתם לדבר על שרתים וזה פשוט מפחיד אותי.

כשהייתי ילד הייתי מסתכל על השרת בהערצה, הוא היה מתהלך בבית הספר עם צרור מפתחות, נועל כל שער, פותח כל דלת, תמיד שם, תמיד אפשר לסמוך עליו שיצוץ ברגע הנכון.

היום החלפתם אותו ברובוט, מה השרת עושה בדיוק? למה הוא צריך קיר אש? אז הקדמה חסכה כמה שקלים? מה רע בצרור מפתחות גדול? האם קופים נובחים בירוק גם? האם האינטרנשיונל נטוורק הומצא על ידי ימישהו שעבר התעללות על ידי שרת בבית ספרו?

מתי אהיה גדול? מה אהיה כשאגדל? אם אדם אכל מעץ הדעת הוא נהיה חכם, הוא לא יכל לחרטט משהו כשאלוהים קפץ ממאחורי השיחים? למה באנגלית קוראים לגרגרת התפוח של אדם? הוא נבהל תוך כדי בליעת התפוח? האם חווה בלעה או ירקה?

למה ציפורים עפות קדימה? האם התרנגולת בבאסה על עודף המשקל שמונע ממנה לעוף כמו יונה?

למה דווקא היונה חזרה עם עלה של זית? ברצינות... היה כ"כ נוח בתיבה?

מה גרם לי לקום מהמיטה בשעה 1 ולחמם חצי מגש פיצה מדומינוס? למה אני יודע שהרעיונות שלי רעים ואני עדיין מבצע אותם?

למה שתיתי 2 ליטר קולה באמצע הלילה? איך נפטרים מכאבי בטן כשישנים על מזרן מתנפח?

למה בננה משחירה כ"כ מהר ולמה בננה מעלה בי גיחוך כשהיא יושבת בקערת פירות ליד צמד קיווי?

האם רופני יתבגר יום אחד? האם אליה ישמין? האם הצפון הרחוק אכן יהיה בית לבחור ששונא את העולם הדיגיטלי?

מה לעזאזל יש לעשות בערד? כמה רוסים יש בפורום? מהו שמו המלא של רז? רזיאל? רזבינאמו? רזיקובסקי? או אולי אלירז?

למה אמא אדמה ואבא אבן לא התחתנו?

למה רוני וליטל לא באמת ישנים בלילה?

למה קישקתא פרש? האם השמועות על התמכרות לסמים נכונות?

איפה דודו זר בימים אלו?

מה באמת קרה לרמי קליינשטיין?

האם 59 דולר לגיטרה חשמלית של פנדר עם מגבר זה מחיר טוב?

האם לקנות גיטרה כי זה מגניב לשים גיטרה בחדר ואז להגיד לאנשים שנשבעתי שלא אנגן יותר עד שלא יהיה שלום במזרח התיכון?

האם וודקה זה מים שיכורים?

למה לעזאזל ביבי ראש הממשלה?

למה יאיר לפיד סמרטוט?

למה לי פוליטיקה עכשיו?

איפה יאשה?

האם היהודי המעופף מעופף מעופף?

מי זה רומק?

היכן הברווז שוהה כשהאגם קפוא?

מי הולך לענות לי על כל שאלותי?

מה יהיה מה?

קדחתי?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון יניב ח. היקר, כאן לא פורום תמיכה טכנית, תפתח שרשור בפורום המתאים עם כותרת מתאימה ("חסמו אותי מפורום אבטחת מידע ומהגיבוב ...")

אז מה זה פה? פורום טרקטורים וגיטרות?

קח גיבנת!

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rupni, צודק, שכחתי את השוחד.

אז הנה, אתמול ראיתי שתי 205 בנשר, אחת הייתה GTI ...

ה fortigate לא מסווג ככה, אבל יש לו את האופצייה. ( הייתי אומר שזה סוג של NAT )

בנצי, קישקשתא עשה קאמבק בערוץ 23

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגללך אני ער ! נתת לנו את הנה באה השמש, שם ראיתי בצד ביצוע עם פול סיימון, זה שלח אותי לסיימון ופרונקל, ואז אחרי המתאגרף הגעתי ל"שלום חשיכה חברתי היקרה" ככה טיול לעולם המחשבות... קינחתי ב"קחי לך זמן" של יציאת חירום, ניגנתי אותו איזה 5 פעמים לפני שנחתתי אצל זוהר ארגוב, מאותו רגע עצוב יושב אני, קם שוכב על הגב, מתהפך על הבטן, אוכל פיצה.

כבר אחת וחצי, יש פגישה באיטלקית על הבוקר.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב, אני לא ממליץ לעשות את זה בכלל. במידה וזו אופרציה שמכניסה כסף, עדיף להשקיע במשהו שעובד כמו שצריך (או לבנות בבית, בעלות של אלפיים דולר חד"פ). מה שכן, HA לקיר אש זה תמיד מצויין.

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

V נראה לי שהבנתי מה אתה עושה פחות או יותר אבל כמה פרנסה כבר יש בזה (לפי השאלה כנראה שלא הבנתי באמת :?)

(אני לא כותב מה זה שלא יהיה מקרה אנלוגי 2 [אגב אנלוגי אני לא יודע אם שמת לב אבל התגובה המדוברת נערכה וקוצרה לכדי משפט]).

בנצי,

א. אני לא אתבגר לעולם, אני ילד נצחי !

ב. נראה לי שאתה צריך לקבל כאפה שתחזיר אותך למציאות.

מה הקטע של הצבא ? אני באמת לא מבין איך דברים מתנהלים שם, כידוע אני רוצה להגיע ליחידה X (לא מסוות אבל GUY_25 שאחראי על בטחון שדה לא מרשה), אחרי שדיברתי עם המפקד של היחידה הוא אמר לי שהוא יוכל לעזור אבל צריך לנדנד להם, לא הבנתי ממש מה להגיד אבל נראה לי שאם אני אשלח פקס כל יום ואתקשר ואגיד אותו דבר כל יום זה יעוזר, טוב, גם ככה משעמם לי. למה הצבא לא עובד כמו פעם, עם קשרים היה אפשר לעשות הכל (גם היום אפשר אבל פחות) ומהסיפורים שאני שומע היה שם סדום ועמורה והיה אפשר לעשות מה שרוצים, אני מאמין שהיום גם אפשר אבל פחות לא ? היום על כל דבר מוקמת ועדת חקירה.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

V

בנצי,

א. אני לא אתבגר לעולם, אני ילד נצחי !

ב. נראה לי שאתה צריך לקבל כאפה שתחזיר אותך למציאות.

פה נכנס ניסיון החיים לתמונה.

לא מקבלים כאפה לחזור למציאות, מקבלים כאפות מהמציאות!

כשתגדל תבין, או כשתתבגר :wink: , כולנו היינו ילדים נצחיים ואז מרפי הבן זונה הגיע והתחיל לחלק כאפות...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הבעייה, אתה חושב שבצבא יש אנשי מקצוע מומחים ומנוסים שמטפלים בכל דבר ביעילות.

אז לא.

בצבא יש בעיקר ילדים בני 18-20. וכרגע כל האינטראקציה שלך עם הצבא זה עם פקידיו ופקידותיו, כלומר ילדים בני 18-20 שלא נחשפים לקשיים שאמורים לבגר אותם כמו שחבר'ה במקומות אחרים בצבא עוברים. אז במקום לענות לטלפונים ולהתעסק עם מה שהם אמורים להתעסק, מילוי טפסים וכדו', הם מתעסקים בשיחות סרק ואינטרנט ומתי יוצאים הבייתה.

ואלו שנמצאים שם מספיק זמן וצברו מספיק ניסיון בשביל לעשות דברים ביעילות כבר משתחררים.

דרך אגב, לא מאשים אותם, במקומם אני מאמין שכולנו היינו עושים את אותו הדבר.

אז כשנכתב על דון קישוט שנלחם בתחנות הרוח- כתבו בעצם על כל מלש"ב שנכנס לבירוקרטיה עם הצבא.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

צבא זה עסק מסריח, איך שלא תסתכל על זה. הדבר היחיד שעושים שם ביעילות זה להציק לך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...