Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

תגידו לאן כדאי לטוס בקיץ לשבוע בחו"ל? מוזיאונים וכאלה פחות מעניין, נוף יפה אוויר צלול והרבה ירוק בעיניים דווקא כן!

התקציב הוא בערך 5-6 אלף וזמן השהייה הוא עד שבוע. לי ולחברה ביחד. כרגע לא בטוח אם יבוא בנוסף או במקום לטומורולנד (תלוי אם אצליח להשיג 2 כרטיסים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוקר...הטלפון מצלצל ומעיר אותי, עונה מתוך שינה לחבר ששואל "אחי, איפה אתה?! קבענו לקפה לפני המבחן". קופץ מהמיטה, מתארגן זריז ורץ לאוטו בתקווה להספיק להגיע בזמן, תוך כדי הנסיעה אני נזכר שהמבחן עם חומר פתוח ושכחתי את הקלסר המהודר שהכנתי בבית. מתקשר לחבר ושולח אותו בדחיפות למכונת הצילום "מה לצלם לך?" "לא חשוב, כמה שיותר!!!". מגיע לחניה, חונה (בין הקווים יא טרחנים) בניגוד למנהגי עם התחת החוצה חולף על פני השומר המנומם ומגיע בזמן. המבחן עובר בסדר, מחרטט מפה ומשם, ממציא מאמרים וטענות על סמך זיכרון חופשי של מה שאמרתי שלא צריך לזכור כי זה כתוב בחומר שלא הבאתי. כמובן שכרגיל אני מסיים את המבחן בין הראשונים עם זריקת מבט לחבר של "אל תדאג, אני מחכה לך ונשב לקפמאפה".

אני מחכה לחבר ואז מגיע טלפון מההיא, נו ההיא. אני מאלתר ומאתגר אותה במידת הספונטניות שלה בידיעה שהיא תגיד לא. אבל היא מפתיעה ואנחנו קובעים לצאת לאיזה טיולון (תמים לחלוטין, די עם מחשבות הזימה האלו). מתחיל לנסוע בכיוון, החבר מתקשר שוב "אחי, איפה אתה?! קבענו לקפה אחרי המבחן" ואני שוב יוצא אהבל ומתנצל. כמה דקות אחרי השיחה היא מתקשרת שוב, היא מצטערת אבל היא בעצם לא יכולה עכשיו, היא שכחה שיש לה משהו, כרגיל.

אני מסובב את הרכב לכיוון הבית, מאושר מכשלונותיי כאדם בכל התחומים, מבסוט לחלוטין מפליג על הכביש החלק ושר עם הרדיו בשמחה הזו שמגיעה רק שאתה לוקח את הבאסה בסבבה מוגזמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו לאן כדאי לטוס בקיץ לשבוע בחו"ל? מוזיאונים וכאלה פחות מעניין, נוף יפה אוויר צלול והרבה ירוק בעיניים דווקא כן!

התקציב הוא בערך 5-6 אלף וזמן השהייה הוא עד שבוע. לי ולחברה ביחד. כרגע לא בטוח אם יבוא בנוסף או במקום לטומורולנד (תלוי אם אצליח להשיג 2 כרטיסים).

בשליפה - צימר ביער השחר. לא בדקתי עלויות, יתכן שטיפה יקר כיון שמחייב שכירת רכב. מצד שני - איזיג'ט טסים לבאזל ויש מבחר גדול של טיסות לפרנקפורט, דיסלדורף ומינכן, ורכב לזוג יכול בהחלט להיות מקבוצה נמוכה וזולה (כאשר כנראה כאן יתרון מובהק לנחיתה בגרמניה, אם כי אני לא מעודכן במחירי שכירת רכב).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ זה GSM,

http://www.ifixit.com/Store/iPhone/iPhone-4-Display-Assembly-GSM-ATT/IF182-003

אני חושב שההבדל בינהם זה מיקום של בורג אחד,

אגב זה המסך הכי איכותי שניתן להשיג כיום.

יש גם ב80 ש"ח :lol: :lol:

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה שמים במשקאות אנרגיה. אתמול בצהריים הרגשתי עייפות קלילה אז החלטתי לשתות פחית XL ששכבה בארון... הדבר הזה החזיק אותי ער עד 4 בבוקר.

בגלל שלוקו ענה, מה הייתה הסיבה שהוא החליף (והייתה).

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3940631#post3940631

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה שמים במשקאות אנרגיה. אתמול בצהריים הרגשתי עייפות קלילה אז החלטתי לשתות פחית XL ששכבה בארון... הדבר הזה החזיק אותי ער עד 4 בבוקר.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3940631#post3940631

קפאין,פעם הייתי שותה הרבה כאלה,גרם לי לרעידות לא רצוניות משום מה מיד אחרי שהייתי שותה.

ב XL יש כמות מאוד גבוהה של קפאין.

מאז הפסקתי,גם קפה לא אלא רק שמציעים וממש לא נעים להגיד לא,פשוט רעל.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשליפה - צימר ביער השחר. לא בדקתי עלויות, יתכן שטיפה יקר כיון שמחייב שכירת רכב. מצד שני - איזיג'ט טסים לבאזל ויש מבחר גדול של טיסות לפרנקפורט, דיסלדורף ומינכן, ורכב לזוג יכול בהחלט להיות מקבוצה נמוכה וזולה (כאשר כנראה כאן יתרון מובהק לנחיתה בגרמניה, אם כי אני לא מעודכן במחירי שכירת רכב).

תודה, האמת בכלל לא חשבתי על זה אבל עכשיו נזכרתי שאכן יש חבר שהיה שם עם משפחתו והם מאוד נהנו.

לגבי שכירת רכב אני יבדוק כבר כהזמן יתקרב (ואני ידע אם בכלל יש תקציב לרכב. תלוי בטומורולנד...).

בXL אחד יש כמות קפאין ששווה ל 7 כפות קפה :-o כשראיתי איך כזה קפה נראה בכוס רגילה לא האמנתי... לא כדאי לגעת, זה המון רעלים בנוסף לכמות הקפאין ההזויה (ואני בכלל לא מדבר על לערבב את זה עם אלכוהול).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק! אהלן! מה העניינים איתך? נגמר השבוע אה?

איתי סביר לחלוטין, איך איתך?

בשעה טובה נגמר השבוע, הבעיה שהשבוע שאחריו קרוב מידי.

לפחות שישי הבא אני בבולגריה עושה סנובורדינג...

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...