Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמארטפון 4.7 אינץ', מעבד מרובע ליבות ב- 100$.

proxima
שימו לב! השרשור הזה בן 3930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יופי- עוד חכם בשכונה- מה בידיוק מהמיפרט המיפלצתי של הS4 אתה מנצל במהלך השימוש? שולח הודעות בוואטסאפ מהר יותר- או שאולי עושה יותר לייקים לדקה בפייסבוק?

אתה מוזמן לשים ליד את הS4 עם ה"8" ליבות ולהשוות אם תרגיש הבדל בשימוש אמיתי- תופתע מאוד .

ואם כבר אתה מדבר על הS4 והמיפרט- שים לב שעל הזבל הסיני מפלסטיק שמשלמים מעל מעל 700$, תיראה מה אתה קונה במחצית הסכום שהוא בכל פרמטר עולם אחר ומליגה משל עצמו-והמצלמה היא האיכותית והמיתקדמת ביותר הקיימת בשוק-F1.8 וזווית רחבה (לא כולל מצלמפון כמו 808 &1020 של נוקיה)

תופעת העדר- הדבר הכי עצוב באנושות כולה, זה נכון בכל תחום בחיים.

sc001.jpg

O7eDhrr9lJ8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

xtx7HJyP_y8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 233
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תגיד אתה עושה צחוק?

אתה שולח אותו לקנות את ה- P780 בטענה שהוא לא פחות טוב מהגלקסי S4, ואחר כך כשמעמתים אותך עם העובדות אתה מציג תמונות וביקורות של טלפון אחר לגמרי, ה-K900 שעולה 200 דולר יותר?!

ב-450 דולר הוא כבר לא טלפון סיני זול ב-100 דולר. יחי ההבדל הקטן.

והפלסטיק הסיני הזול הזה שלך, מחזיק הרבה יותר טוב את תלאות היומיום, מכות, שריטות נפילות מאשר האלומיניום המהודר, שאחרי שנה בלי מגן יראה כמו סמרטוט לעומת הפלסטיק. בנוסף ליתרונות כמו סוללה שאשכרה אפשר להחליף, ופלסטיקה שאפשר לחדש.

אה, ודרך אגב, יפה מצדך שאתה שולח אותו לחנות בה אתה מקבל עמלה כדי לרכוש טלפון, אבל היה עוד יותר יפה אם היית מציין בגילוי נאות שאם הוא רוכש דרך הלינק אתה מקבל עמלה.

:mm_nah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה מקבל עמלה- אתה חיי בסרט? זה החנות שכולנו בפורום הסיני מזמינים מימנו, מה ניסגר איתך?

ואני יודע מה אני אומר שאתה מקבל אותה חווית שימוש במכשיר הלנובו P780 ואפילו עדיפה כי באמצע הדרך הS4 ממיזמן יהיה מת ומחובר לשקע טעינה.

אתה כניראה מגדיר מכשירים לפי ציוני ANTUTU מטומטמים שאין להם שום קשר במציאות, יופי גם הS3 חזק מהמכשיר שלי ומקבל כ18K באנטוטו, ואני במכשיר המיסכן שלי מקבל רק 13.5K, אבל נחש איזה מכשיר עובד חלק יותר? , ואל תיכנס לנושא הרומים, אני עמוק בפנים ומכין פורטים למכשירים. מה שקובע זה הרום הרישמי מהחברה לכל מכשיר- ובסמסונג אתה פשוט מקבל רום זוועה.

אולי שכולם ירוצו ליקנות מחשב ב10K לצורך גלישה בפייסבוק?, אז מה אם הם לא מנצלים 1% אחד מכוח העיבוד האמיתי של המכשיר- העיקר השופוני.

זה אותו המצב במירוץ המטומטם אחרי תוצאות אנטוטו וחומרה "החזקה" בעולם.

תבין- סמסונג S4 הוא מכשיר עלוב בכל קנה מידה החל מהחומרים, עיצוב, מבנה ועוד- לא ברמה ביכלל של מכשירי דגל מיצרנים אחרים כמו HTC, SONY,NOKIA, LG והרשימה עוד ארוכה.

המצב דומה להשוואה בין קורבט ZR1 ופרארי ששניהם בעלי מנוע חזק ומהירות מסחררת, אבל הקורבט עלובה בכל תחום ופשוטה מימנה, ו0~100 זה לא הדבר הכי חשוב.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מקבל עמלה? אז מה זה בדיוק ה- Zenid הזה בסוף הקישור שפירסמת? סתם ליופי?

http://www.china24shop.com/affiliate.html

אף אחד לא מסתכל על Antutu וזה לא מעניין אף אחד. אבל מסך 5.5" עם רזולוציה של 720p זה עלוב.

ג'יגה זכרון זה לא מספיק, ומאיט את המכשיר. 4 ג'יגה פלאש פנימי גם מעט מדי.

המאיץ הגרפי גם לא חזק במיוחד.

שופוני? איך בדיוק שופוני? מה, כתוב על המכשיר איזה מעבד יש לו, וכמה טריליונטלפים ג'יגהרץ? לא. אז איפה בדיוק השופוני?

במקרה המכשיר שלי הוא ה- HTC ONE עם איכות הבנייה המרהיבה (רק חפש בפורומים איזו כמות אדירה של תלונות יש על פשלות באיכות בנייה), ולפעמים מצטער שלא קניתי S4 עם "הפלסטיקה הזולה" שלו, כך שאוכל להחליף סוללה לפעמים, לתקוע כרטיס SD, ולא לפחד לשרוט את המכשיר הארור שאי אפשר להחליף לו פלסטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

zenid=t5gl3uvvme8hrqctao6o8rttm6?

שאלה טובה, אני מחפש מהיכן זה הגיעה, ויש לי השערה.- ולא אין לי שום עמלות מהם .

אני מחפש איך הגעתי ללינק, אבל אני זוכר שלקחתי מתוך ניווט באתר.

https://www.google.co.il/search?q=%D7%93%D7%9F%D7%90%D7%A7%3A+china24shop.com%2F%2520zenid&oq=%D7%93%D7%9F%D7%90%D7%A7%3A+china24shop.com%2F%2520zenid&aqs=chrome.0.69i57.1456j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8#bav=on.2,or.&fp=d915086437fe80b0&q=china24shop+zenid&safe=off

והרזולוציה היא 720P ל5" שזה כמו רטינה ואין שום צורך ביותר מיזה- סתם מירוץ מטומטם כמו הכמות MP של המצלמות.

ואתה תגיד לי בישביל מה אתה צריך מכשיר עם כוח עיבוד של Quad-core 1.7 GHz Krait 300, ציין לי אפליקציה אחת שדורשת זאת!

זה גימיק מטומטם של היצרנים לטובת שיווק מכשירים חדשים וטו לא!.

יש לי את המעבד המדובר בגירסה המוחלשת ו1GB זיכרון, ואין שום דבר שאני ביכלל מרגיש בו איטיות, והמכשיר שלי טס ליד S3 .

כל אחד הטוב בעיניו יעשה- אם אתם אוהבים ליזרוק מחירי פרימיום על מותגים העיקר לחושב שיש לכם את הטוב ביותר- אתם בדיון הלא נכון חביבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה בוודאות לא אתה, אז אני מתנצל על ההאשמה, אבל לפי הלינק זה נראה כאילו מישהו מקבל כסף על קנייה דרך הלינק הספציפי.

רטינה היא סתם מילה. המכשיר הקודם שלי היה Galaxy Note. רזולוציה של 720 על מסך 5.3". האמן לי שהיו רואים את הפיקסלים הבודדים יופי. ה-ONE החדש בעל ה-1080 הרבה יותר חד, ומאפשר לקרוא טקסט קטן בצורה טובה יותר.

גם בגלקסי נקסוס שאני מחזיק עכשיו ביד (כי ה-ONE התקלקל לי - נשלח לתיקון) עם מסך 4.65 הטקסט לא חד מספיק כמו ב-ONE.

אין אפליקציה "שדורשת" Quad Core Krait 1.7 עם 2 ג'יגה זכרון. אבל חווית השימוש הרבה יותר נעימה כשאין גמגומים בגלל שיש מספיק זכרון. מעבד מהיר יותר גם לא מזיק, אבל פחות קריטי. משחקי תלת מימד למי שמשחק (לא אני) מושפעים דרמטית מהמעבד הגרפי. גם העברת אפליקציות לכרטיס SD שהגישה אליו איטית יותר מהפלאש הפנימי, כי אין מספיק מקום, פוגעת בביצועים.

הגלקסי נקסוס שלפי הפרמטרים שלך חזק לכל הדעות, מגמגם כאשר אני משחק Candy Crush (מודה באשמה :oops: ) ופתאום מגיע אימייל והוא מוציא התרעה. ואם הוא זורק אותו מהזכרון כי עברתי רגע לענות לדוא"ל ואין מספיק זכרון, זה בלל מטריף.

ה-K900 שקישרת אחר כך, נראה חביב על הנייר. ה-P780 הוא מכשיר חלש יחסית, ולא סתם עולה 200 דולר פחות. יש המון אנשים שיספיק להם מכשיר כזה - בהחלט. אבל לשים אותו באותה שורה כמו ה-S4 או ה-HTC ONE, או שאר מכשירי High End זה לא בכיוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני מבין אותך,

בנוגע לחדות מסך, עכשיו אני מבין מדוע אתה חושב שהרזולוציה לא מספיק טובה, כמו שציינת, בכל המכשירים שלך הפאנל היה Super AMOLED שהוא סיפור אחר לגמרי, מיבנה כל פיקסל הוא שונה לחלוטין ואני ממש לא סובל אותו- גם 306PPI של גלאקסי 3 לא מיתקרב לחדות של 245PPI של LCD. השוותי את שני המסכים- של המכשיר הסיני שלי שהוא 4.5 אינץ' . 245PPI לעומת ה306PPI של הS3 וההבדל מורגש.

לכן תיתעלם מיזה, כל עוד מדובר בפאנל LCD ה300PPI זה כמו שאתה רואה באייפון 4 (אפילו שהוא 330), והרבה יותר חד מ300 בEMOLED. לכן הסר דאגה מליבך.

אכן גודל הזיכרון הוא פקטור מאוד חשוב והמשמעותי ביותר שזה מגיעה לאנדרואיד שהוא ממש לא חסכוני ונציל בתחום הזה, ואכן אם יש שני מכשירים דומים בסכום דומה - שווה מאוד לקחת את ה2GB, אבל זכור שהכל תלוי ברום, וביגלל שכמו שכולם יודעים שהרומים של סמסונג זוועת עולם והתוספות שלהם הופכות את המכשירים ללא שמישים (בS3 של אחותי בקושי 20~60 מגה פנוי ומבין היטב את הרגשתך).

לעומת הסינים אוהבים אנדרואיד חלק ומקורי עם מינימום תוספות שהורסות את הביצועים.

הכל תלוי באופי השימוש של כל רוכש- זו הסיבה שאני לא ממליץ סתם ליזרוק כסף על חומרה שלא מנצלים אותה.

הכרטיס הגראפי של הMTK6589 והוא מספק בהחלט, והוא מגיעה עם תדר שונה בהתאם לרזולוציית המסך,

ל720P ה6589 הרגיל הפועל בתדר של כ280MHZ אין בעיה להריץ כל מישחק כבד כולל האספלט חלק- אתה מוזמן ליראות את הביקורות בפורום, בנוסך ל1080P חובה את הליבה המשודרגת של 6589T.

אז ביגלל שיש לי כבר ניסיון עם המכשיר מבוסס ה6589 ויש המון ביקורות של חברי הפורום מכל סוגי המכשירים ומינים- אפשר ליראות שבמחירים המצחיקים של המכשירים הנ"ל כמעט ולא מיתפשרים על חווית השימוש מול מכשירים שעולים כפול ויותר. זו הסיבה שבדיוון הזה ובפורום הסיני שהמלצתי(שאגב הכרתי ונירשמתי לראשונה לפני כחודשיים ומאז גיליתי את המכשירים נה"ל) אנחנו מנסים לימצוא מכשירים טובים לכל אופי שימוש.

יש מי שרוצה מצלמה איכותית- נמליץ על דגם X.

אם רוצים מכשיר לילידים- מכשיר Y.

אם חובה מולטיטאסטינג זולל זיכרון- נמליץ על מכשירים עם 2GB וכו'.

כעת שהכל מובן בינינו והכל טוב- יום טוב לכולם וסוף שבוע שקט :-)

100-Crop-Text.jpg

112592-1280.jpg

DNA-VS-N4-VS-S3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שזה לא בכיוון, זה מגוחך.

כל ה dollar a dozen מסין הם מכשירים מצוינים בקטע של value for money, אבל משם ועד הסטנדרטים של החברות הגדולות- שנות אור.

המסכים 5 ליגות מתחת לאלו של מכשירי הדגל, ולא ברזולוציה, אלא באיכות הפאנל. מי יכול להשוות את המסך של המכשיר הסיני בגרוש ל super amoled על ה S4 או SLCD3 על מכשירי HTC, או True HD IPS על מכשירי LG?

איכות התצוגה שונה, הניגודיות שונה, הביצועים בשמש שונים, הכל שונה.

hwgeek, אתה אוהב להידבק לעניין הסוללה- קיבולת זה לא הכל. הצרכנים במכשיר הם מה שיקבע את זמן הסוללה. וברוב המקרים, מסך מתקדם יותר+צ'יפסט מתוכנן כהלכה= הרבה יותר חיסכון בסוללה.

בוא ניקח לדוגמה את הנוט 2- הסוללה שלו היא "רק" 3100 מיליאמפר, הרבה פחות מה 4000 של אותו לנובו. אני מוכן להתערב איתך שהוא מחזיק יותר, בכל מטלה אפשרית.

מה שגם ה S4 הוא בעל אחד מזמני הסוללה הטובים בשוק (בעיקר גרסת ה S600), למעט מפלצות 3500 מיליאמפר+, הוא יחזיק הרבה יותר מכל מכשיר סיני מקבל עם סוללה בקיבולת דומה.

בנוגע לפלסטיק שאתה כ"כ אוהב להשמיץ, שיעור בפיזיקה:

אלומיניום הוא מתכת קשיחה למדי. הפלסטיק שעושים בו שימוש בסדרת הגלקסי גמיש. לא מאוד, אבל גמיש.

בהפעלת לחץ גדול על נקודה קטנה, האלומיניום יתכופף. הפלסטיק יתכופף- ויחזור לצורתו המקורית.

במקרה של נפילה או מכה גדולה- אלומיניום מעביר את כל הזעזוע אל החלקים האחרים (עדשת זכוכית של המסך, מישהו?), פלסטיק סופג חלק נכבד מהזעזוע.

אם המכה ממש חזקה, הפלסטיק יואיל בטובו להישבר ולקחת חלק מאוד נכבד מהזעזוע, במקום להתכופף פנימה כמו האלומיניום ולהעביר את הזעזוע הגדול הלאה.

אז אלומיניום זה יפה ונחמד והכל. למה סאמסונג מתעקשים לא להשתמש בו?

1- משקל. יש סיבה שמכשיר 5" עם החומרה הכי חדישה מצליח לשקול רק 130 גרם.

2- פרקטיות. פלסטיק הוא זול יחסית וקל להחלפה. בכלליות, קל לעשות מכשיר נוח לטיפול. זה למה ב ifixit מכשירי סאמסונג מדורגים בקביעות באיזור ה 9, בעוד שה HTC ONE לדוגמה מדורג 1.

3- עמידות. כמו שציינתי פה, פלסטיק יגיב טוב יותר לרוב הנזקים, ובמידה והנזק גדול- הוא יגרום לשבר, ואז אתה פשוט מחליף את החלק בעלות לא גבוהה. מה שיוצא מזה הוא שגם אחרי שנתיים המכשיר שלך נראה טוב, אלא אם נתת לזכוכית מקדימה להתכסח.

שורה תחתונה: פלסטיק, הרבה יתרונות, חיסרון אחד- שהוא לא "מרגיש פרימיום ביד"

אני שמח שסאמסונג בוחרים בפרקטיות על התייפייפות ופלצנות.

זה בנוגע לבניה והחומרה "על הנייר"

עכשיו, מבחינת שימוש?

מכשיר חזק מאפשר לך לטוס בין כל הפעולות האפשריות במהירות הבזק. שאני משתמש במכשיר שלי, כרום פתוח על 6-8 טאבים בדרך קבע, חלון של SMSים ברקע, אפשרי שגם מייל, ויודע מה? תוך כדי שהדברים האלו פתוחים ברקע, בא לי להיכנס לגוגל פליי כדי להוריד אפליקציה מגניבה שמישהו הרגע סיפר לי עליה ולנסות אותה. או בעצם לא, בא לי לשחק באיזהו משחק די כבד שהתקדמתי בו ונתקעתי בשלב כזה או אחר.

אז על מכשיר חזק אתה עושה הכל בכיף ובלי שום האטה. הנוט 2 שהיה לי פשוט הצטיין בזה (ואני חייב לציין שבכל הנוגע לגלישה, הוא כנראה עדיף אפילו על ה S4), וה S4 שברשותי כרגע עושה את רוב הדברים אפילו מהר יותר. (גרסת ה S600, יש לציין)

גם בייצור, גם בבניה, גם בחווית השימוש, וגם בכל דבר אחר- למכשירי מהחברות הגדולות יהיה יתרון מובהק, עד כמה שתבחר להתכחש לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נקודה- אם יש היום קייס הגנה על הפלאפון( ומומלץ מאוד שיהיה) , אז למי אכפת ממה הפלאפון עשוי? היו לי מכשירים מזכוכית, פלסטיק ומתכת. ואתם יודעים איך הם מרגישים עם מגן מסיליקון? כמו סיליקון. ככה שחומר חיצוני מבחינתי הוא לא יותר מאשר גימיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחכת פרט שולי וקטן- תיבדוק את יצרני הפאנלים וחיישני המצלמה של המכשירים הסינים מהחברות המוכרות המומלצות ותופתע לגלות שהן מהיצרניות המובילות (LG, שארפ וכו'), אתה מוזמן ליראות מסך של מכשיר סיני 1080P בכ250$ (לדוגמה ZOPO ZP980 בעל מסך שארפ וחיישן סוני החדש) ותגיד לי אחר כך מה אתה חושב ואז תבין אז הטיפשות בקביעות המחשבה שמכשיר ממותג סיני שווה לזבל .

עדין לא הבנתם שכל הסיקורות במיוחד בפורום כאן בארץ בוצעו גם עם מכשירי דגל ליד להשוואה והתוצאות היו מפתיאות לטובה והאיכות המסך הסיני לא נפלה בשום צורה מהמותג שאתה כל כך מעריך- כי הפאנל הוא לא סיני אלא של שארפ, LG וכו' שמשוווקים בשלל המכשירים בכל העולם!.

אתה מוזמן קודם ליראות בעיניים את המכשירים האכותיים הנ"ל ואז לחזור לעדכן את הפורום.

אל תיתבלבלו- יש הבדל בין זבל סיני שהם לרוב חיכויים זולים ועלובים לבין מכשירי דגל של יצרנים גדולים ומוערכים בסין (לנובו, ZTE, HUAWEI וכו').

ואם רוצים מקסימום ביצועים ואיכות מכשיר עדיפה ממכשירי הדגל שבשוק- יש לך את xiaomi mi2s שגם מגיעה עם S600 ועולה מחצית מהסכום.

http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_2s-5397.php

אז שוב תזכיר לי למה לשלם מעל 700$ על מכשיר אחר (S4 לדוגמא?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחכת פרט שולי וקטן- תיבדוק את יצרני הפאנלים וחיישני המצלמה של המכשירים הסינים מהחברות המוכרות המומלצות ותופתע לגלות שהן מהיצרניות המובילות (LG, שארפ וכו'), אתה מוזמן ליראות מסך של מכשיר סיני 1080P בכ250$ (לדוגמה ZOPO ZP980) ותגיד לי אחר כך מה אתה חושב ואז תבין אז הטיפשות בקביעות המחשבה שמכשיר ממותג סיני שווה לזבל .

עדין לא הבנתם שכל הסיקורות והבדיקות בוצעו גם עם מכשירי דגל ליד והתוצאות היו מפתיאות לטובה והאיכות המסך הסיני לא נפלה בשום צורה מהמותג שאתה כל כך מעריך- כי הפאנל הוא לא סיני אלא של שארפ, LG וכו' שמשוווקים בשלל המכשירים בכל העולם!.

אתה מוזמן קודם ליראות בעיניים את המכשירים האכותיים הנ"ל ואז לחזור לעדכן את הפורום.

אל תיתבלבלו- יש הבדל בין זבל סיני שהם לרוב חיכויים זולים ועלובים לבין מכשירי דגל של יצרנים גדולים ומוערכים בסין (לנובו, ZTE, HUAWEI וכו').

בחודש האחרון עברו אצלי ביד יותר מ 3 דגמים של ZOPO, אחד של AMOI, אחד של לנובו, meizu mx quad אחד, ועוד צמד THL.

על הדרך, עברו אצלי גם S4 (ויש לי אחד פה כרגע....), DNA, HTC ONE, ואופטימוס G.

ידוע לי שה Meizu משתמשים ב ASV של שארפ, וחלק מהדגמים של ZOPO במסכי של LG.

the verdict? שוב, תבחוש בנושא כמה שרק תרצה, איכות הצוגה שלהם נחותה משמעותית, משמעותית מאוד, ממכשירי הדגל.

זה לא משנה שהיצרן הוא אחד מוכר, אם הם משתמשים בפאנלים הזולים ביותר האפשריים, וטכנולוגיה של 3 דורות אחורה. בהשוואה של מכשיר מול מכשיר, המכשירים הסינים, גם היותר מוצלחים שבהם, לא מגיעים לקרסוליים של מכשירי הדגל.

ארצה לראות סקירה רצינית אחת שתטען שמסך של מכשיר סיני כלשהו (ולא הלנובו K900!) לא נופל מזה של הנקסוס 4, לדוגמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח שתציין דגמים בבקשה- ככה נוכל לדעת על איזה איכות מדובר.

הMeizu עתיק במסך, וTHL לא מגיעים עם OGS, ולחברות האחרות חשוב הדגם, יש להם המון דגמים, החל ממסכים פשוטים ועד למסכי FHD IPS OGS.

ואני מקווה שאתה לא משווה איכות פאנלים בין מכשירים של קבוצת 150$ לאיכות פאנלים של מכשירי דגל ממותגים.

מכשירים בעלי חומרה איכותית של החברות הסיניות מתחילות מ250$.

לא חוכמה לציין ללא פירוט הדגמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...