Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמארטפון 4.7 אינץ', מעבד מרובע ליבות ב- 100$.

proxima
שימו לב! השרשור הזה בן 3876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא בעד חיקוים זולים ופשוטים עלומי שם למכשירי מותג.

בהבדך של כ50 שקל יש לך את הG2 האיכותי מיצרן מוכר וקהילת פיתוח וחומרה איכותית.- אז אין טעם ללכת על מכשירים כאלו.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 233
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מדהים אותי לראות מה אפשר לקנות היום בכלום כסף...ולחשוב שרק לפני מס' חודשים קניתי את הגלקסי נקסוס כמכשיר דור קודם (ה-S4 עוד היה רחוק) ב-2100 ש"ח...

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש תקציב- המכשיר הכי שווה באיכות/חומרה/מחיר ובמיוחד ברום הוא xiaomi.

המכשיר דגל שלהם אוכל בלי מלח את הS4 מכל בחינה והוא עולה פחות מחצי מימנו- והכי חשוב- הרום של MIUI לא רואה את הרומים העלובים של סמסונג ושות'. ניסיתי אותו כרגע ביגרסת בטא של פורט ממכשיר אחר ואני פשוט בהלם! לא ידעתי שאנדרואיד יכולה להיראות איכותית ויפה כמו אפל ולא סתם חירטוט של HTML.

זהו ללא ספק מהכשיר הסיני הבא שלי.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה

מאחר ואף פעם לא קניתי ב aliexpress, איך משלמים להם?

לא ראיתי אפשרות ל paypal

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם משהו דומה לפייפל משלהם, כלומר המידע נישמר אצל אליאקספרס ורק התשלום עובר למוכר.

יש פה אנשים שיש להם יותר מידע מימני שיעזרו.

מאיפה אפשר להזמין את ה xiaomi?

לאתר הזה הבנתי שיש ביקורות טובות וגם הם עונים לך בצ'אט אונליין.

http://www.merimobiles.com/search.php?search_query=Xiaomi&x=-1113&y=-50

המכשירים של קסיומי מגיעים עם חומרה ברמה גבוהה ומיפרט עשיר- אין להם שום רגשי נחיתות למוצרי המותג שקונים בארץ סביב ה2500 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאתר הזה הבנתי שיש ביקורות טובות וגם הם עונים לך בצ'אט אונליין.

http://www.merimobiles.com/search.php?search_query=Xiaomi&x=-1113&y=-50

המכשירים של קסיומי מגיעים עם חומרה ברמה גבוהה ומיפרט עשיר- אין להם שום רגשי נחיתות למוצרי המותג שקונים בארץ סביב ה2500 ש"ח.

עכשיו אני קולט שהמסך הוא 4.3 ואני מחפש 4.7 אז זה לא יתאים לי.

חשבתי לחכות לגרסה 3 אבל לפי הדלפות נראה שזה הולך להיות עם מסך 5.5 שזה גם יותר מדי בשבילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני קולט שהמסך הוא 4.3 ואני מחפש 4.7 אז זה לא יתאים לי.

חשבתי לחכות לגרסה 3 אבל לפי הדלפות נראה שזה הולך להיות עם מסך 5.5 שזה גם יותר מדי בשבילי

יש לך את הגירסה של 2 ליבות M2A שהוא 4.5 -הגודל המושלם לדעתי.

והוא לא חלש בשום צורה(חזק מנקסוס4) וכולל NFC וWIFI משודרג.

Snapdragon S4 Pro Dual core,1.7GHz

GPU Adreno320

http://www.merimobiles.com/xiaomi-m2a-dual-core-4-5-inch-ips-1280-720-1-7ghz-with-android-4-1-dual-cam-16gb_p/meri7427.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליטה עם הW100 תהיה טובה בכל הרשתות?

אני רוצה להפתיע את החברה עם הסמארטפון הזה..היא ממזמן רוצה, אז חשבתי לקנות לה ליומולדת את הS4 - אבל זה עוד חצי שנה. אז נקנה לה כבר עכשיו את זה וליומולדת נמצא משהו אחר :-P

עוד כמה שאלות - מה לגבי אחריות? מה לגבי ביטוח במשלוח? האם הסמארטפון הזה יתעדכן לבד בשיחרורים של אנדרויד כמו הS3 שלי, או שצריך לעשות משהו בשביל זה(לפרוץ רום או משהו כזה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ב012(תשתית אורנג) והקליטה מצויינת.

לא ראיתי תלונות על הקליטה בפורומים(אתה מוזמן ליבדוק בפורום שהמלצתי).

המכשיר עצמו כבר מגיעה עם רום 4.2.1 שאפילו לרוב המכשירים בארץ אין עדיין :-)

ויש מדריכים פשוטים לרוט וצריבת ביוסים בלחיצת כפתור (בסינים הבוטלואדר פתוח לצריבת כל רום).

מבחינת ביטוח מישלוח- יש לך את ההגנה של פייפל שאם לא יגיעה בזמן יש לך אפשרות עד 45 יום להגיש תביעה- זה כבר קרה לחברי הפורום ביגלל מישלוח מתאריך מסויים שפשוט אבד לדואר סינגפור(לא אשמת החנות) והם הגישו תביעה והחנות החזירה כסף, בזמן האחרון יש תלונות על מישלוחים שנעלמים בדואר סינגפור- ולכן האתר שמימנו הזמנתי מתחיל לישלוח דרך דואר סין אבל ניתן לבקש מהם סינגפור בכל זאת.

מבחינת אחריות המכשיר- יש לך אחריות מהחנויות(בדוק אם כל חנות ספציפית), אם יש בעיה אתה שולח להם והם מתקנים/מחליפים. השליחה מכאן עליך(כ20 ש"ח למישלוח רגיל שלוקח עד חודש או כ90 ש"ח שתישלך להם בEMS)

אני מאוד ממליץ על המכשיר -אין איתו בעיות והכל עובד מצויין- אבל החיסרון היחיד בשבילי שאין מגן סיליקון עדיין.

אבל מצד שני לבחורה לא אמורה ליהיות בעיה- במיוחד בנרתיק העור שמגיעה עם המכשיר ועצם העובדה שהן שמות אותו בתיק :-).

אם תירצה ליקנות לה S4 אבל חושב לחסוך- יש חיקוי 1:1 שלו ב209$ שכולל את כל הפיצ'רים של הS4 המקורי ותואם לכל האביזרים שלו :-).

http://www.merimobiles.com/no-1-s6-quad-core-1-5ghz-android-4-2-5-0-inch-hd-3g-wcdma-gsm-smartphone_p/meri7724.htm

דיברתי איתם והבטיחו לי תוך יומיים לעלות סקירה בוידאו שנוכל להיתרשם מהמכשיר עצמו ומהממשק שלו.

גם אני חושב להזמין- בעיקר מהסיבה של זמיניות החלפים והאביזרים מהS4 המקורי וגם מהעובדה שהעיצוב הזה כולל מסף 5" בגודל מינימלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hwgeek, אתה מרוצה מהעובי והמשקל של ה Mi2s. הוא לא נראה דק במיוחד

אין לי את המכשיר (הלוואי עלי :-) ), אבל -בינינו- מה הבעיה עם 10 מ"מ? לדעתי זה הנתון הכי לא משמעותי, אין לי בעיה גם עם 15 מ"מ כל עוד מגדילים את הסוללה, המירוץ הזה ל5 מ"מ למכשיר תוך הקטנת הסוללה והגדלת החשש שהמכשיר יתעקם בכיס של הג'ינס שמיתכופפים לא מובן לי, מה גם שלכל המכשירים האלה בסוף מלבישים מגינים באליסטיים מחשש שהמכשיר יפגה בנפילה ובסוף אתה מקבל בכל זאת מכשיר מגושם ועבה- אז בשביל מה?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את ה JIAYU G2

נראה כמה זמן יקח לו להגיע ואיך הוא.

תודה על העזרה

יניב

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...