Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמארטפון 4.7 אינץ', מעבד מרובע ליבות ב- 100$.

proxima
שימו לב! השרשור הזה בן 3876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יענו 350 ש"ח ובסין הוא עולה 295 ש"ח.

GooPhone X1

רזולוציה של 480×854 פיקסלים (שילוב היוצר צפיפות של 208 פיקסלים לאינץ'), מעבד מרובע ליבות 1.2GHz בארכיטקטורת ARM Cortex-A7 על גבי פלטפורמת MediaTek MT6589, זיכרון RAM בנפח 512MB, מצלמה אחורית 2 מגה-פיקסל וקידמית ברזולוציה של 1.3 מגה-פיקסל, יכולת לשילוב שני כרטיסי סים במקביל (dual-SIM) וסוללה בקיבולת של 1800mAh. המכשיר מריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד Jelly Bean 4.2 ופתוח לכולם (SIM-free).

goophone-x1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 233
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעבד חזק, מסך ענק, זיכרון מועט, סוללה חלשה שבספק תצליח להחזיק את כל זה יותר מידי זמן בלי טעינה.

לדעתי לא שווה את הכסף.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, אחת הסיבות לכך שבני תמותה קונים סמארטפון היא... המצלמה,

או ליתר דיוק, העובדה שמדובר באלבום תמונות נייד.

בקיצור, מוסיפים מצלמה נורמלית וזיכרון נורמלי ועל הדרך משדרגים את הסוללה, ו... הופ, מגיעים לדגמי הכניסה של החברות האחרות.

כל מה שצריך בשביל שסמרטפונים טובים וזולים להחריד יהיו זמינים לכל דכפין

זה לחכות קצת.

שנה.

גג.

אבל לאאאאא, במציאות הצרכנית שלנו צריך הכול כאן ועכשיו ומיד. :-/

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, LENOVO A820

איכות טובה יותר, וגם מכשיר מוכר.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר הכי מומלץ כרגע הוא THL W100- רק 150$ למכשיר שלא נופל באיכות אפילו מGS2!

והמסך פשוט מדהים- יש לי אותו כבר שבוע וממליץ לכולם!

6589M QUAD

4.5" 960*540 IPS

1GB RAM

זה לא עוד סתם סיני צעצוע- לכן מאוד ממליץ. המכשיר הכי טוב לטווח של עד 150$

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקמצנות הזאת?

מה ציפית ב100$?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hwgeek - למה לא ה IOCEAN X7?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר עצמו מצויין- אבל הוא בקטגוריה של 5" ומעל 200$.

עד 150$ הW100 הכי טוב ועובד ללא באגים ישר מהקופסא והמסך פשוט מדהים מבחינת האיכות! (היה לי אקספירה לפני ובהשוואה גם לאייפון הוא מצויין בצבעוניות ו245PPI מספיק ).

במחיר של 200$ יש את הTHL W8 16GB 720P ואת האוקיינוס עם 1080P אבל לא מתאים למישחקים כבדים ביגלל הרזולוציה.

סביב ה250$ יש את הW8 החדש מבוסס 6589T 1080P ומעליו קרוב ל300$ יש את האוקינוס טורבו ומכשירי דגל גדולים כמו הXiaomi M2S שחזקים יותר מGS4 ועולים סביב ה370$.

הZOPO C2 בשום פנים ואופן לא לגעת! גמיש כמו גומי ונהרס בכיס! המסך יעלה קרוב ל90$ להחלפה!

אני חושב שאזמין בקרוב או W8 16GB או את גירסת הטורבו.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציין תקציב, גודל מסך רצוי ורשת בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hwgeek- מאיפה הזמנת את המכשיר? אני בדיוק מחפש אחד לאמא שלי.

הכי חשוב יש עברית וGPS?

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...