Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמארטפון 4.7 אינץ', מעבד מרובע ליבות ב- 100$.

proxima
שימו לב! השרשור הזה בן 3877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^ עכשיו:-D

אז הלכתי עכשיו להביא את החבילה (דואר ישראל זבל, בתקופה האחרונה משלוחים עם מספר מעקב לא זוכים לקבל עדכון שהם הגיעו לארץ).

החבילה היתה פטורה ממכס וכו. הגעתי לבית פתחתי את החבילה והסינים יודעים לפנק לא זכור לי שקיבלתי את כל הדברים האלו שקניתי את הS3.

הדלקתי את המכשיר והוא נדלק ישר יהודי כשר. הורדתי דברים מהגוגל פליי קצת צילומים הגדרות וכו... הפלאפון ממש טוב!

20130728_165401.jpg

20130728_165500.jpg

20130728_165707.jpg

20130728_165714.jpg

20130728_165937.jpg

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 233
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תיתחדש- שמח שעזרתי.

אתה רואה שלא חייבים לשלם מעל 3K בשביל מכשיר טוב שיתן חווית שימוש טובה מאוד.

אני רק מחכה שמגיני סיליקון יצאו והמכשיר פשוט פצצה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם עוד לא הספיק להשתמש אפילו יום אחד שלם במכשיר, ואתה מדבר על חוויית משתמש?

אני לא פוסל חלילה, ודווקא סקרן לשמוע, אבל צריך קצת יותר זמן מזה בשביל שהתמונה תהיה שלמה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה חכה,

אני מכיר את המכשיר ואני מכיר גם S3(רום זוועה של סמסונג).

ואני מיתכוון לחווית שימו ששאתה רואה מהרגע הראשון- כמו איכות המסך ותגובת הטאצ'(אתה לא מצפה למסך IPS שכזה ממכשיר של 500 ש"ח) ואחר כך אתה שם לב שהכל עובד חלק בתפריטים תוכנות וכו' ללא שום לאג (להבדיל שוב מהS3 בעעע).

המצלמה גם בסדר גמור (אמור להיות חיישן סוני).

רק שהוידאו בחדר חשוך הוא עם FPS נמוך ביגלל שהמצלמה באופן מלאכותי מבהירה את התמונה למצב יום וזה כניראה כבד מידי לתוכנה).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הלכתי עכשיו להביא את החבילה (דואר ישראל זבל, בתקופה האחרונה משלוחים עם מספר מעקב לא זוכים לקבל עדכון שהם הגיעו לארץ).

החבילה היתה פטורה ממכס וכו. הגעתי לבית פתחתי את החבילה והסינים יודעים לפנק לא זכור לי שקיבלתי את כל הדברים האלו שקניתי את הS3.

הדלקתי את המכשיר והוא נדלק ישר יהודי כשר. הורדתי דברים מהגוגל פליי קצת צילומים הגדרות וכו... הפלאפון ממש טוב!

אפשר קישור לאתר ממנו רכשת את המכשיר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מכשיר בסכום הזה- אז רק JIAYU G2

http://www.aliexpress.com/item/In-stock-JIAYU-G2-G2S-G3-Dual-Core-8-0MP-MTK6577-Android-4-0-1-0GHz/761081820.html

מכשיר כפול ליבה בעל מסך IPS איכותי וקהילת פיתוח.

זה המינימום למכשיר איכותי.

הסינים האלה גם הצליחו לחקות S4 ברמת הפיקסל כולל מחוות האוויר לדיפדוף ומענה שיחה.

מי רוצה S4 שניראה אמיתי לגמרי ומתאים לכל האביזרים של S4 המקורי כולל סוללות/מיכסה אחורי/מגן וכו' ב200$?

החומרה כמובן איכותית כוללת מעבד קוואד ומסך 720P IPS איכותי.

החיקוי כל כך טוב שבקלות ימכרו אותו לכל אחד מיכם גם ליחסית ה"מבינים" בלי שתנחשו שזה חיקוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך החבילה הייתה פטורה ממכס? על סלולרים יש 35% מכס +מעמ לא? או ששילמת רק מעמ בלי מכס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hwgeek, תודה

אתה יכול אולי להסביר את התוספות שם?

זה כרטיס זיכרון וסוללה?

פורד מונדאו סטיישן 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף,

התוספות בלינק שהבאתי:

גירסת 512MB זיכרון ב100$ וסוללה 1.

גירסת 512MB זיכרון ב105$ ו2 סוללות.

גירסת 1GB זיכרון ב123$ וסוללה 1.

גירסת 1GB זיכרון ב128$ ו2 סוללות.

במידה ויש לך תקציב אני הייתי ממליץ להוסיף את ה28$ ולקחת גירסה של 1GB זיכרון וסוללה נוספת ליתר ביטחון לעתיד.

אבל אם לא מיועד לשימוש מאסיבי במישחקים וריבוי אפליקציות ברקע אז גם גירסת ה100$ תספק.

כמובן שלמכשיר הזה יש לך את שלל האביזרים בכל מקום בהישג יד- החל מסוללות/מגנים וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מדובר על RAM

הבנתי, תודה

פורד מונדאו סטיישן 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך החבילה הייתה פטורה ממכס? על סלולרים יש 35% מכס +מעמ לא? או ששילמת רק מעמ בלי מכס?

סליחה אולי לא הסברתי את עצמי נכון, החבילה לא נעצרה במכס. לא שלמתי דבר נוסף מלבד עלות המכשיר.

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד מונדאו סטיישן 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...