Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמארטפון 4.7 אינץ', מעבד מרובע ליבות ב- 100$.

proxima
שימו לב! השרשור הזה בן 3876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש מכשיר מומלץ ב100$? שיוכל להריץ ווייז חלק, זה די חשוב.

אני מניח שוויז לא מדגדג את הTHL, אבל אם אני מזמין משהו סיני שאין לי מושג איך הוא יגיע, אני מעדיף ללכת על משהו טיפה יותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 233
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם ב200$ זה מאוד מישתלם!

WOW- אני לא מאמין שבמחיר מצחיק שכזה אני קונה מכשיר שתומך באופן רישמי ברום הטוב ביותר(לפחות באנדרואיד) וכמובן הכל לפי סטנדרט האיכות של קסיומי!.

אם הוא יתמוך ברשתות בארץ אני בטוח מזמין- הוא יהיה להיט!

נ.ב- עעשיו אני מבין את המקור לכל הפורטים של MIUI למכשירים מבוססי MTK6589 (וביניהם לW100 שלי).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רומים של MIUI שמבוססים על 4.2 ומעלה?

אני לא מוצע שום בעיה גם שהם מבוססים על 4.1.

בכל מיקרה ביגלל שמדובר ברום מאוד מושקע ולא סתם חירטוט של אנדרואיד כמו הטאצ'וויז של סמסונג וכו' הם מחכים לשינוי משמעותי מגוגל ואז הם יעדכנו את הבסיס- לא היו הרבה הבדלים בין 4.1.2 ל4.2.1 ששוים את המאמץ של פיתוח מחדש- ומדובר פה על קהילות מכל העולם שמפתחות לכל מיני מכשירים.

עכשיו אם ה4.3 כולל שינוי משמעותי אז אולי הם יעדכנו.

בכל מיקרה הרום שלהם זה עולם אחר.

עכשיו ביצעתי הזמנה של הTHL100 מchina24shop.

נעדכן כשיגיע

תיתחדש! - דיברת עם אמילי שיש במלאי?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוצע שום בעיה גם שהם מבוססים על 4.1.

בכל מיקרה ביגלל שמדובר ברום מאוד מושקע ולא סתם חירטוט של אנדרואיד כמו הטאצ'וויז של סמסונג וכו' הם מחכים לשינוי משמעותי מגוגל ואז הם יעדכנו את הבסיס- לא היו הרבה הבדלים בין 4.1.2 ל4.2.1 ששוים את המאמץ של פיתוח מחדש- ומדובר פה על קהילות מכל העולם שמפתחות לכל מיני מכשירים.

עכשיו אם ה4.3 כולל שינוי משמעותי אז אולי הם יעדכנו.

בכל מיקרה הרום שלהם זה עולם אחר.

תיתחדש! - דיברת עם אמילי שיש במלאי?

לא דיברתי עם אף אחד, לא היו מציינים Out of stock אם לא היה במלאי?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מיקרה שתידע שיש לך אפשרות לצאט אונליין בסקייפ - הנציגה(נציגים) ישמחו לעדכן אותך מה מצב ההזמנה ומתי ישלחו לך אותה.

תישאל אותם שאכן יש מלאי ושתגיד לך מתי מיתכוונים לישלוח ככה תיהיה רגוע מתי המישלוח אמור להגיעה.

בנוסף תישאל אם שולחים לך דרך סין או סינגפור.

סין אתה מכיר כמה זמן לוקח(כחודש לרוב) וסינגפור אמור ליהיות מהיר(כשבועיים) אבל ביגלל מס' מיקרים שמישלוחים אבדו בדואר סינגפור הם כניראה עברו לדואר סין.

אם תירצה ניראה לי שאתה עדיין יכול לבקש שישלחו לך דרך דואר סינגפור- בכל מיקרה אתה מוגן ע"י פייפל שאם החבילה תא תגיעה אתה תובע ומקבל כסף מפייפל.

אני אומר לך כל זה רק בשביל שתיהיה מודע לכל האפשרויות ותחליט מה הכי טוב בשבילך.

תיתחדש ושיהיה בהצלחה.

בינתיים אנחנו בפורום עובדים על רומים טובים ואולי גם MIUI בעיצוב אייפון כמו שפירסמתי תמונות בדיון אחר.

המכשיר שלי כמו אייפון עכשיו מבחינת איכות המימשק והעיצוב- ניראה מיליון דולר :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מיקרה שתידע שיש לך אפשרות לצאט אונליין בסקייפ - הנציגה(נציגים) ישמחו לעדכן אותך מה מצב ההזמנה ומתי ישלחו לך אותה.

תישאל אותם שאכן יש מלאי ושתגיד לך מתי מיתכוונים לישלוח ככה תיהיה רגוע מתי המישלוח אמור להגיעה.

בנוסף תישאל אם שולחים לך דרך סין או סינגפור.

סין אתה מכיר כמה זמן לוקח(כחודש לרוב) וסינגפור אמור ליהיות מהיר(כשבועיים) אבל ביגלל מס' מיקרים שמישלוחים אבדו בדואר סינגפור הם כניראה עברו לדואר סין.

אם תירצה ניראה לי שאתה עדיין יכול לבקש שישלחו לך דרך דואר סינגפור- בכל מיקרה אתה מוגן ע"י פייפל שאם החבילה תא תגיעה אתה תובע ומקבל כסף מפייפל.

אני אומר לך כל זה רק בשביל שתיהיה מודע לכל האפשרויות ותחליט מה הכי טוב בשבילך.

תיתחדש ושיהיה בהצלחה.

בינתיים אנחנו בפורום עובדים על רומים טובים ואולי גם MIUI בעיצוב אייפון כמו שפירסמתי תמונות בדיון אחר.

המכשיר שלי כמו אייפון עכשיו מבחינת איכות המימשק והעיצוב- ניראה מיליון דולר :-).

אז הW100 שלי לא יגיע עם MIUI?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא- הוא מגיעה עם האנדראויד 4.2.1 הנקי.

הרבה יותר טוב מאשר עם כל השטויות שיש בסמסונג וכו' שמהכשירים לא זזים.

אבל אני עובד על הMIUI ובטח עד שתקבל את המכשיר שלך אני אסיים ואתה תיראה מדריך מסודר לכל התהליך :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא- הוא מגיעה עם האנדראויד 4.2.1 הנקי.

הרבה יותר טוב מאשר עם כל השטויות שיש בסמסונג וכו' שמהכשירים לא זזים.

אבל אני עובד על הMIUI ובטח עד שתקבל את המכשיר שלך אני אסיים ואתה תיראה מדריך מסודר לכל התהליך :-)

נשמח לעדכון, תודה :-)

אני מזמין את הטלפון כדי למצוא בתקווה מחליף לS2 אחרי שקראתי בעיות בS4 מה אתה אומר על ההשוואה בין הS2 לW100?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמח לעדכון, תודה :-)

אני מזמין את הטלפון כדי למצוא בתקווה מחליף לS2 אחרי שקראתי בעיות בS4 מה אתה אומר על ההשוואה בין הS2 לW100?

אין השוואה :-)

הW100 יותר טוב כמעט בכל צורה.

הS2 טוב יותר מימנו בעמידות לנפילות ללא כיסוי וכניראה צילום וידאו בלילה.

הם גם מאוד דומים מבחינת פיזית- רק שלW100 מסך טיפה גדול יותר והעיקר לדעתי מסך LCD IPS חד יותר, אני לא סובל EMOLED כי הוא לא מציאותי ודיגיטלי מידי- נורא בעיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי שים לב מאיפה הוא הזמין:

עכשיו ביצעתי הזמנה של הTHL100 מchina24shop.

נעדכן כשיגיע

והם כן עובדים עם פייפל וככה גם אני וכל חברי הפורום הזמנו- אז הבנת הניקרא פעם הבאה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...