Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמארטפון 4.7 אינץ', מעבד מרובע ליבות ב- 100$.

proxima
שימו לב! השרשור הזה בן 3876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 233
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נהגת בחכמה- אין טעם להשקיעה במשהו שלא צריכים- במיוחד בשוק שהולך ומיתפתח במהירות הבזק, היום מכשיר סופר מיתקדם ב3000 שקל הוא כבר מיושן תוך פחות מחצי שנה :-).

כל עוד מהכשיר עונה על כל הצרכים של הלקוח- הוא לא ירגיש חרטה ואכזבה מהקניה, וככה מנהלים כלכלת בית בצורה הנכונה- במיוחד בתקופה "המצויינת" שיש עכשיו מבחינה כלכלית .

תיתחדשו- ואל תישכח לתת סקירה על המכשיר - בוח שהרבה ישמחו לדעת איך המכשיר בסכום הנ"ל.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבת את המכשיר?

והאמת, כבר הרבה זמן אני לא עם הרום הרישמי ואני לא כל כך זוכר איך הלאנצ'ר עבד שם.

האם ZOOM OUT בשתי אצבעות לא נותן לך אפשרות כזו?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבת את המכשיר?

והאמת, כבר הרבה זמן אני לא עם הרום הרישמי ואני לא כל כך זוכר איך הלאנצ'ר עבד שם.

האם ZOOM OUT בשתי אצבעות לא נותן לך אפשרות כזו?

לא. בינתיים המכשיר עובד מאוד טוב והתמורה לכסף מצויינת

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלפון לא מתחבר לרשת של אורנג, הוא מזהה שאני באורנג' ומקבל ומוציא שיחות אבל אין DATA. אין אינטרנט בכלל. הDATA מאופשר בהגדרות, איזה עצבים, חנון איפה אתה? בלי קשר עכשיו הוצאתי ASUS S500C מהקופסא עם מסך מגע, הדבר הזה פצצה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו, עובדים אצלך מהר

שלי עוד לא הגיע

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הסינים לומדים הרבה דברים על אנדרואיד :-).

תהנה מהמכשיר uהכי חשוב שמור עליו בתוך נרתיק הפליפ כי הזכוכית היא שבירה ולא עמידה בנפילות.

כרגע אני עובד על רום של MIUI והצלחתי גם לתרגם אותו לעברית- בעוד כשבוע אפרסם לינק להורדה.

file.php?id=12757&t=1

http://iandroid.co.il/forum/topic135962.html

כשיהיו מגיני סיליקון תואמים אעדכן את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדריך להגדרת GPS בסמארטפונים סיניים

ואיזה אינטרנט איטי?- 3G?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדריך להגדרת GPS בסמארטפונים סיניים

ואיזה אינטרנט איטי?- 3G?

"יכנס להגדרות EPO ושם נסמן את auto download וגם נלחץ על download (למטה)." פה נתקעתי כי כמו שאמרתי האינטרנט פשוט לא זז לשום מקום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איה אינטרנט? ה3G או הWIFI?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...