Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו קיבל כבר את מגבות של Uber מהקניה קבוצתית?

שימו לב! השרשור הזה בן 4017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סוף סוף המגבת הגיעה הביתה, עכשיו היא בכביסה, שמתי ג׳ל תינוקות עדין אבל לא שמתי מרכך, צריך ?

מרכך? נו באמת... :screwy:

שוב אני צריך לצרף מאה לינקים?

מרכך = רוצח מיקרופייבר. :2gunfire:

ועל הדרך אני אגיד שמרכך גם מזיק לבגדים שאנחנו לובשים

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenworth לא הייתי בטוח אם צריך מרכך או לא אז לא שמתי, לא צריך לינקים, פעם בחודש - חודש וחצי לשים גם חומץ לבן :-D

adi89 לא זכרתי איך קוראים לזה ולא הייתי ליד. זה זה

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית שם מרכך היית מרגיש את נחת זרועו של קנוורט..:-D:-D גם בגלל המגבת וגם בגלל שהוא הסביר את זה כבר עשרות פעמים.

יותר גרוע מנחת זרועי זו העובדה שהוא היה נשאר עם מגבת שלא שווה כלום (אחרי שהוא המתין כלכך הרבה עבורה...וכבר היה על סף ייאוש בגלל דואר ישראל)

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenworth, עד כדי כך ? מה כבר יש במרכך ומה הוא עושה למגבת ?

דרך אגב, את המגבת שמתי בתוכנית לכביסה עדינה אז המכונה לא סוחטת ממש, אפשר לשים את המגבת לסחיטה ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים, אני מכבס את המטליות המיקרופייבר עם אבקת כביסה, בעיקרון היא מנקה טוב ולא יצא לי לראות בכלל על הרכב סיבים או משהו, אני עושה זאת עם מים חמים כמובן בכל הלילה ובבוקר מוציא אותה סוחט ומנקה ושם במרפסת להתייבש.

השאלה שלי היא האם זה יחסית בסדר? מטלית אחת של סנו ואיזה 4 אחרות של המוצר ניקוי יבש לרכב.

נאמר לי בשרשור קודם שזה לא כל כך טוב, אבל אני לא רואה משהו חריג?

מצד שני, גדולי המומחים פה ואני מקשיב.

אגב, למה בזמן האחרון אני שומע יותר על מגבות מיקרופייבר ולא מטליות?

האם המגבות הן נטו לייבוש והמטליות הן לניקוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenworth, עד כדי כך ? מה כבר יש במרכך ומה הוא עושה למגבת ?

דרך אגב, את המגבת שמתי בתוכנית לכביסה עדינה אז המכונה לא סוחטת ממש, אפשר לשים את המגבת לסחיטה ?

יכולת הספיגה של המגבת תרד ולא סתם תרד אחרי 2/3/4 כביסות המגבת בכלל לא תספוג.

כמו שאמרתי לפני כן מרכך ומלבינים למינהם לא בריאים לשום בגד, לא לגינס שלך ולא לחולצה שלך, היות והמיקרופייבר מיוצר בטכנולגיה מורכבת אפילו יותר מהחולצה הביתית הסיבים שלו רגישים עוד יותר למרכך הכביסה.

גם סבון כביסה שמכיל חומרי בישום וריח לא מתאימים.

מה בדיוק מתרחש בתהליך הכימי שם אני לא יודע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים, אני מכבס את המטליות המיקרופייבר עם אבקת כביסה, בעיקרון היא מנקה טוב ולא יצא לי לראות בכלל על הרכב סיבים או משהו, אני עושה זאת עם מים חמים כמובן בכל הלילה ובבוקר מוציא אותה סוחט ומנקה ושם במרפסת להתייבש.

השאלה שלי היא האם זה יחסית בסדר? מטלית אחת של סנו ואיזה 4 אחרות של המוצר ניקוי יבש לרכב.

נאמר לי בשרשור קודם שזה לא כל כך טוב, אבל אני לא רואה משהו חריג?

מצד שני, גדולי המומחים פה ואני מקשיב.

אגב, למה בזמן האחרון אני שומע יותר על מגבות מיקרופייבר ולא מטליות?

האם המגבות הן נטו לייבוש והמטליות הן לניקוי?

כפי שכבר אמרתי לך פה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3884161#post3884161

זה לא טוב נקודה. זה לא מסובך כלכך ואין לך מה לחפש מישהו שיאשר שזה בסדר או שזה אולי בסדר זה פשוט מזיק לסיבים וזה ידוע בכל פורום בעולם אשר עוסקים בו בדיטיילינג.

אותם חלקיקים קטנים שנתפסים בסיבים (ותאמין לי שהם נתפסים, בדקתי את זה לא פעם) הם אותם הסיבים שבהמשך ישרטו את הרכב שלך. ולא צריך את הבדיקה שלי בשביל זה, פשוט קח זכוכית מגדלת או תצלם תמונה של הסיבים במקרו עם מצלה איכותית ואתה תראה לבדך הרבה חתיכות לבנות קטנות וחמודות שנותרו על הבד ועכשיו הן ממתינות לפח של הרכב :twisted:

יש אנשים רבים שמצליחים לשרוט את הרכב רק בתהליך הייבוש.. ועוד עם מגבת נקייה, אז על אחת כמה וכמה מגבת שיש בה המון שיירים של אבקה ישרטו את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר אמרתי לך פה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3884161#post3884161

זה לא טוב נקודה. זה לא מסובך כלכך ואין לך מה לחפש מישהו שיאשר שזה בסדר או שזה אולי בסדר זה פשוט מזיק לסיבים וזה ידוע בכל פורום בעולם אשר עוסקים בו בדיטיילינג.

אותם חלקיקים קטנים שנתפסים בסיבים (ותאמין לי שהם נתפסים, בדקתי את זה לא פעם) הם אותם הסיבים שבהמשך ישרטו את הרכב שלך. ולא צריך את הבדיקה שלי בשביל זה, פשוט קח זכוכית מגדלת או תצלם תמונה של הסיבים במקרו עם מצלה איכותית ואתה תראה לבדך הרבה חתיכות לבנות קטנות וחמודות שנותרו על הבד ועכשיו הן ממתינות לפח של הרכב :twisted:

יש אנשים רבים שמצליחים לשרוט את הרכב רק בתהליך הייבוש.. ועוד עם מגבת נקייה, אז על אחת כמה וכמה מגבת שיש בה המון שיירים של אבקה ישרטו את הרכב.

את האמת, בדיוק היום הסתכלתי על המטלית אחרי שניקיתי קצת עם התרסיס את הרכב שוב, ראיתי באחת המטליות נקודות כאלו, כנראה שאותם סיבים שאתה מתכוון הם לא מתפזרים ולכן כשאני מנקה את האוטו ומנגב אני לא רואה אם זה שורט או לא.

בוא נאמר את האמת, למה לעזאזל 60-70 שקל לנוזל כביסה?מה זה הדבר הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת, בדיוק היום הסתכלתי על המטלית אחרי שניקיתי קצת עם התרסיס את הרכב שוב, ראיתי באחת המטליות נקודות כאלו, כנראה שאותם סיבים שאתה מתכוון הם לא מתפזרים ולכן כשאני מנקה את האוטו ומנגב אני לא רואה אם זה שורט או לא.

בוא נאמר את האמת, למה לעזאזל 60-70 שקל לנוזל כביסה?מה זה הדבר הזה?

מסכים איתך שהמחיר מאוד יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...