Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעדות ופאבים שווים שביקרתם בהם לאחרונה

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה רוצה שהזוגיות הזאת תימשך מעבר לשנתיים, בשלב כלשהו תצטרך להתגבר על הסלידה שלך מדגים.

דווקא הדגים האלו שאתה מדבר עליהם - דליקטס ובאמת שאני אוכל אותם באהבה ^_^

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שישי האחרון הייתי במסעדת אלבה(Elba). נמצאת בקומת הרחוב של בניין G בפינת אבן גבירול והשופטים בתל אביב.

האוכל היה מצויין. קיבלתי אזהרה שהמנות קטנות, אבל האמת שהן דיי כבדות, ואפילו אני, שכמעט ולא קורה לי,

כמעט ולא סיימתי את המנה שלי. אשתי טעמה מהעיקרית, וכבר לא יכלה לאכול יותר. המלצר, שהיה חרד שמא

המנה לא מוצלחת, שאל איזה שלוש פעמים אם היא בטוחה, וזה לא בגלל שהמנה לא טעימה, ואפילו ארז את המנה

מבלי שביקשנו. מחירים סבירים ביותר, והמסעדה מאוד אינטימית ויפה. ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את רק בשר בראשון, אבל זה שונה מהמסעדות שמוכרות פסטות וכל זה.

ולגבי הדגים, מה נהיה מהפורום?! :lol:

קומפוננט: מורל דוטק מגבר 1 : JL AUDIO 360.2

מגבר 2 : הייפוניקס BRX 2400.1D סאב : GROUND ZERO GZHW 12SPL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודשיים מאוחר יותר...

כמדי רבעון, הגיע הזמן לעדכן קצת את השרשור.

מסעדת "צפרה" שהוזכרה כאן מעורבת כרגע בתביעה משפטית לאחר שלכאורה הגישה בשר חזיר במקום עגל באופן סיסטמטי. לא יודע אם יש אמת בדבר, אך מי שזה מפריע לו כדאי שיעקוב.

לגבי הרוסטביף, אכן הלכתי בסופו של דבר לרובנס ונחלתי אכזבה רבתי. שתי פרוסות לחם אחיד (?!) עם חצי קילו פסטרמה מהקצה התחתון של הסקאלה בטיב-טעם, חתיכות עגבניה וחסה שראו ימים טובים יותר, צ'יפס ששכב יותר מדי זמן על הפלטה החמה ובאופן כללי תחושה של חתוליה שכונתית ממוצעת... לא מפתיע אם כך שגם הטעם אכזב, זה הרגיש כמו סנדוויץ' פשוט עם יותר מדי פסטרמה. אולי בצהריים המצב שם טוב יותר (אני הייתי בערב), אבל ממה שראיתי גם החצי מחיר ששילמתי היה גבוה מדי. בקיצור, טוטל בולשיט.

המלצות נוספות ועדכניות תתקבלנה בברכה. מקומות מעניינים שיצא לכם לבקר בהם, מאכלים מיוחדים שיצא לכם לטעום... שתפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ב"רובן" בחיפה זה שונה לחלוטין ממה שתיארת. הלחם הוא מג'בטה טריה ולא לחם פרוס של סופרמרקט. הם מוציאים את הבשר מכזה תא עם אדים וישר פורסים אותו כך שהוא חם כשאתה אוכל אותו, ממש טעים. הסנדביץ' 400 גרם המעורב (קרונדיף או מה שלא יהיה השם) אחד המשביעים. יש להם גם מבצע של חצי ליטר בירה מהחבית (לא זוכר את שם הבירה, משהו גרמני) ב19 ש"ח- זה מחיר הפסד עם המיסים היום. ההמבורגר שלהם (אני לקחתי את הכפול) פשוט מעולה לדעתי. הבעיה היחידה שלו זה זהוא יותר מדי טעים ובא לך עוד אחד, וזה לא הכי זול. בערך 50 ש"ח ל500 גרם (2 קציצות).

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק:

האם קיימים היום סניפים של KFC בארץ ?

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפי האינטרנט, אם יש לך חברים שחורים הם בטוח ידעו איפה יש :)

כשהייתי חייל היה אחד בקניון ברחובות. מעבר לזה כל מה שהיה באזור מגורי נסגר מזמן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזה מדהים עד כמה רשת אחת יכולה להציג סטנדרטים שונים במדינות שונות. ה-KFC בברצלונה היה תמיד טעים אך מפוצץ ב-MSG, עד לרמה שפעם קיבלתי פריחה בכל הגוף אחרי ארוחה אצלם. בהולנד זה היה מלוח ויבש מדי, בטאיפיי שומני יתר על המידה, בסיאול כמעט היה לזה טעם של עוף בגריל. איך זה היה בארץ אני כבר לא זוכר אפילו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק:

האם קיימים היום סניפים של KFC בארץ ?

נסגרו, קיים סניף אחרון שעדיין עובד בקניון רמת גן (אם אני זוכר נכון).

מסעדת "צפרה" שהוזכרה כאן מעורבת כרגע בתביעה משפטית לאחר שלכאורה הגישה בשר חזיר במקום עגל באופן סיסטמטי. לא יודע אם יש אמת בדבר, אך מי שזה מפריע לו כדאי שיעקוב.

מז"א מי שזה מפריע לו?

גם בתור בן אדם שלא שומר כשרות זה צריך להרתיח אותך כי זה רמאות, וכי בשביל נתח מיוחד כלשהו שאתה משלם בשבילו כסף רב אתה מקבל בשר "נחות" וזול הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום אני מתרגש הרבה פחות מחוסר מוסריות או אתיקה, הציפיה לשני אלה עברה לי עם השנים.

את הבשר סביר להניח שהייתי מזהה לפי הטעם והמרקם. בנסיבות כאלה אני בספק אם הם היו מתעקשים, ולי מצדי אין בעיה לשלם מחיר סביר (בהנחה והיינו מגיעים להסכמה) תמורת נתח בשר "נחות" כל עוד הוא עשוי לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ARKODrama קיים (לפחות היה) ברמת גן אני חושב (איפשהו ליד יס פלאנט אם אני זוכר נכון).

רובן בחיפה החליף בעלים לא מזמן, בין השאר הוא הפך לכשר, לפני שהסניף הפך לכשר המקום היה מבוסס על שתי פרוסות לחם קטנות עם הרבה בשר, היום זאת סתם עוד מסעדה (והמקום הרבה פחות נקי ומסודר).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב"רובן" בחיפה זה שונה לחלוטין ממה שתיארת. הלחם הוא מג'בטה טריה ולא לחם פרוס של סופרמרקט. הם מוציאים את הבשר מכזה תא עם אדים וישר פורסים אותו כך שהוא חם כשאתה אוכל אותו, ממש טעים. הסנדביץ' 400 גרם המעורב (קרונדיף או מה שלא יהיה השם) אחד המשביעים. יש להם גם מבצע של חצי ליטר בירה מהחבית (לא זוכר את שם הבירה, משהו גרמני) ב19 ש"ח- זה מחיר הפסד עם המיסים היום. ההמבורגר שלהם (אני לקחתי את הכפול) פשוט מעולה לדעתי. הבעיה היחידה שלו זה זהוא יותר מדי טעים ובא לך עוד אחד, וזה לא הכי זול. בערך 50 ש"ח ל500 גרם (2 קציצות).

תודה על ההמלצה, ננסה

הבירה נקראת טוכר, אבל אני כמעט בטוח שהם מוכרים את גרסת הלאגר ב19 ולא את המעוננת. עדיין מחיר מצויין ביחס למצב של היום.

ProduktpaletteSpezialitSten_mittel.jpg

כמה שיוצא לי לבקר בהם לאחרונה

חיפה: סטקיית הבוקרים - מול קניון חיפה. שירות ברמה גבוהה, מנות גדולות והאוכל טעים. במיוחד העסקיות שלהם נותנות תמורה למחיר.

מבקר שם לעיתים קרובות.

לאוהבי אוכל אסיאתי, ממליץ על מינה טומיי עד כמה שזכור לי כל הצוות שלהם במטבח אסיאתי. אוכל ברמה גבוהה

http://minatomei.rest.co.il/he/home/default.aspx

מסעדת קדרים בטיילת דדו , מסעדה ערבית. אני קצת נזהר עם ההמלצה כיוון שהחסרון של המקום הזה, הוא מחסור באסטטיקה - שולחנות מפלסטיק ונראה קצת שכונתי מבחוץ, קהל שלרוב בגיל הזהב. (מה עשיתי שם? אבא שלי התעקש לחגוג שם יומהולדת והופתעתי לטובה)

היתרון זה אוכל טעים,שירות אדיב ומהיר ומחירים זולים יחסית.

http://www.rest.co.il/sites/Default.asp?txtRestID=10851

מעיין הבירה בחיפה: אוכל עממי, בירות זולות. שווה להזמין שם את הגולש והכיסונים, גם הכבד אווז מעולה. פאולנטר חצי ליטר ב23 שח עד כמה שאני זוכר.

שעות הפתיחה לא הכי שגרתיות, בימי שישי יש שם הופעה בצהריים, מביאים כל מיני נגנים וכאלה.

http://www.rest.co.il/RecordPage.aspx?RestID=2098

ת"א:

למי שאוהב המבורגר: אז מוזס ברוטשילד לדעתי הבורגר הכי טעים בארץ.

רשת בורגרים (אני היתי בסניף הרצל), לא היו נפילות יודעים את העבודה והבשר לא מאכזב.

פאב מסעדה בשם שטרן 1 (זו גם הכתובת) - יש להם יותר מ20 סוגי בירה מהחבית ועוד עשרות סוגים בבקבוק. המבורגר איכותי.

רק בשר- סניף סלמה תא. עיסקיות עד 19:00 בימי חול. הבשר איכותי מאוד. אוכל שם קבוע פעם בחודש.

אל פסטיו - אבן גבירול 27 - מאוד יקרים, אבל משתמשים בחומרים/גבינות מייבוא מאיטליה. מנות לא גדולות אבל משביעות.

מנת לזניה 70 ש"ח , אבל הלזניה הכי טעימה שאכלתי (וניסתי לא מעט,גם באיטליה).

יש לא מעט מקומות בארץ שמוכרות לזניה ב49 אבל אחרי שאתה אוכל אותה בא לך לאחל להם לאכול כזאת בחתונה.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...