Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעדות ופאבים שווים שביקרתם בהם לאחרונה

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכחתי לגמרי!

היתה לי חווייה מאוד מהנה בהוטל מונטיפיורי. האוכל טיפה מפונפנן, אבל תפריט די גדול יתן מענה לדרישה של כמעט כל אחד.

היה לי ככה-ככה. האוכל כמובן מוקפד ונהדר כמו כל המסעדות של MR (בראסרי וכו') אבל האווירה יותר מדי upper class. כולם מסביב תיירים וזה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין ספק שזה לאנ מקום לכפכפים וטי שירט. לקחנו לשם את הורי ליום הנישואים שלהם, האווירה הייתה לבבית מאוד ולא מעונבת כמו שציפיתי.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעמקום על השרשור הזה אכלתי עכשיו חצי פרילי שהיה במקרר.

:evil:

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1:00 בלילה בשבילי זה כנפיים והמבורגר בבראסרי...

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין, מבין. היו לי גיחות שב1:00 הנעתי ונסעתי למצוא המבורגר בפולג... לך תסביר לברמו הדביל שזה לא שאין לך חברים, זה דחפים בלתי נשלטים...

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין, מבין. היו לי גיחות שב1:00 הנעתי ונסעתי למצוא המבורגר בפולג... לך תסביר לברמו הדביל שזה לא שאין לך חברים, זה דחפים בלתי נשלטים...

3025-if-you-know-what-i-mean.png

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אי פעם מישהו פה רוצה להצטרף להמבורגר לייט נייט בבראסרי, אני זורם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הייתי בפיראט באזה"ת הישן של ראשון. שמחתי לגלות שמחירי הבירה עוד לא טיפסו לרמות של ת"א, המקום נקי ונאה למדי. המנות עצומות בגודלן - הזמנו ראשונה ועיקרית כדי לא להתפוצץ, אבל מנת התפו"א האפוי שהזמנו לראשונה הכילה לדעתי 500 גר' תפו"א, והנקניקיות שבאו בעיקרית היו ענקיות. באופן בלתי מפתיע, מקום שפונה לרוסים עושה אחלה של תפו"א אפוי :-) גם המחירים סבירים בשביל מסעדה מהמרכז.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להמליץ על מקום אינטימי ואוכל טוב לרגל זוגיות של שנתיים? עדיפות בטווח מאשדוד עד הרצליה

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מעדיפים מסעדה כללית , או דגש על בשר , כי אני לא אוכל מאכלי ים (מלבד טונה שאני לא מחשיב כדג ^_^) והיא אוכלת הכל

אני חושב שבשר יתאים ממש , אבל אנחנו לא פוסלים כלום , חשוב שיהיה אינטימי , לא צריך מסעדה ריקה (פעם אכלנו באידי וממש המקום היה לעצמנו) אבל גם לא מלאה במשפחות וזאטוטים , מוסיקה טובה גם יתרון , התקציב לארוחה זוגית אני חושב בין 400 ל 550 שקלים יספיק לנו , לא? (לא אוכלים בת"א בד"כ)

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש ב-Rest את המסעדות הבאות ותראה אם מתאים לך:

בליני

אדורה

NG

בית תאילנדי

אם עסקית באה בחשבון אז רוב מסעדות היוקרה של תל-אביב יכולות להכנס לתקציב. זוגתי נהנתה מאוד ב"מסה" ויצאנו בחשבון של פחות מ-400 בעסקית שבת כולל יין.

אם אתה רוצה שהזוגיות הזאת תימשך מעבר לשנתיים, בשלב כלשהו תצטרך להתגבר על הסלידה שלך מדגים.

שובב :wink:

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...