Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעדות ופאבים שווים שביקרתם בהם לאחרונה

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנה שעברה כשעבדתי בדיוטי פרי, ערכו לנו ערב וויסקי עם המאסטר בלנדר של שיבאס - קולין סקוט.

זה היה במסעדת קימל בתל אביב, אני חושב שזה המסעדה הכי טובה שאכלתי בה אוכל עד היום.

פטרית פורטבלו עם כבדי אווז ברוטב מתוק של פירות יער, אנטריקוטים עם חרדל, יותר משנה עברה והטעם עוד בפה.

זכור לי שהיא לא זולה, אבל האוכל..שווה את זה.

שווה מאוד ללכת עם חברה או לדייט.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מצאתי משהו ממש מדהים במוזס (טעים אבל לא הפיל אותי), המבורגריה טובה (ומיוחדת) יומנגוס, שניים או שלושה אחים שלא היה להם איפה לאכול המבורגר אז הם הקימו המבורגיה, יש שם הכול ובגדול, הבחירה בגודל של ההמבורגר זה 200 גרם, 400 ו600 גרם, התערובות מצויינת (אבל עם טלה, לא כולם אוהבים) ויש כמה סוגים. אומנם המקום לא זול במיוחד אבל בהחלט שווה (כיום נמצאים בכניסה לקלנסווה אבל הם עוברים לצומת רופין).

https://www.facebook.com/Humongouss

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליומונגוס בהחלט מגיע מקום מיוחד בדברי ימי ההמבורגרים בישראל,

גם אני מקווה להגיע לשם בעתיד הקרוב.

www.haaretz.co.il/gallery/recipes/restaurants-reviews/1.1813549

http://www.haaretz.co.il/gallery/recipes/1.2056243

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אנחנו ברוח טובה על ברים ובריזה ים תיכונית

איפה ניתן לשבת בבר בתל אביב כאשר בתפריט יש ברבוניות מטוגנות(בא לי טוב עם בירה) או גבינות מיוחדות (בא לי טוב יין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסגרו, קיים סניף אחרון שעדיין עובד בקניון רמת גן (אם אני זוכר נכון).

מז"א מי שזה מפריע לו?

גם בתור בן אדם שלא שומר כשרות זה צריך להרתיח אותך כי זה רמאות, וכי בשביל נתח מיוחד כלשהו שאתה משלם בשבילו כסף רב אתה מקבל בשר "נחות" וזול הרבה יותר.

הייתי שם לפני חודשיים ולא היה - אתם בטוחים ?

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצאתי משהו ממש מדהים במוזס (טעים אבל לא הפיל אותי), המבורגריה טובה (ומיוחדת) יומנגוס, שניים או שלושה אחים שלא היה להם איפה לאכול המבורגר אז הם הקימו המבורגיה, יש שם הכול ובגדול, הבחירה בגודל של ההמבורגר זה 200 גרם, 400 ו600 גרם, התערובות מצויינת (אבל עם טלה, לא כולם אוהבים) ויש כמה סוגים. אומנם המקום לא זול במיוחד אבל בהחלט שווה (כיום נמצאים בכניסה לקלנסווה אבל הם עוברים לצומת רופין).

https://www.facebook.com/Humongouss

עכשיו אתה נזכר לספר על זה? חצי שנה שירתתי ממש שם (שער אפריים), ותמיד חיפשנו מה אפשר לאכול באיזור חוץ מהפיצה המגעילה שלהם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה כשעבדתי בדיוטי פרי, ערכו לנו ערב וויסקי עם המאסטר בלנדר של שיבאס - קולין סקוט.

זה היה במסעדת קימל בתל אביב, אני חושב שזה המסעדה הכי טובה שאכלתי בה אוכל עד היום.

פטרית פורטבלו עם כבדי אווז ברוטב מתוק של פירות יער, אנטריקוטים עם חרדל, יותר משנה עברה והטעם עוד בפה.

זכור לי שהיא לא זולה, אבל האוכל..שווה את זה.

שווה מאוד ללכת עם חברה או לדייט.

לאחר ביקור בקימל ביום שישי האחרון, לא נותר לי אלא להסכים עם כל מילה, בהחלט אוכל מעולה, והעסקית בצהריים מאוד משתלמת.

אני טיפוס של אנטריקוט אבל מניפת הפילה עם הכבד אווז הייתה פשוט מצוינת.

ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנסטו בבן יהודה 90 בת"א היא המסעדה האיטלקית האהובה עלי. משתדל להיות שם פעם בחודש. אוכל מעולה, מחירים סבירים לבועת ת"א.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב יומנגס. לא עפתי. ה'יפס נוראי לטעמי, ולקחתי את ההמבורגר הרגיל כאינדקטור לאיכות הבסיסית של ההמבורגר. לצערי או שנפלתי על המב' ספציפי לא משהו או שללא התוספות ההמברוגרים שלהם גרועים. בעיקר התבאסתי על שומן בכבש בבקר. מה נסגר? למה שומן כבש, זה סתם מחרבן את הטעם של הבקר. מבחינתי המקום מקבל 5/10, אני אנסה שוב בשבועות הקרובים רק כי אני רוצה לתת עוד צ'אנס. נקווה שהיה מקרה חד פעמי.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי ההמבורגר הכי טוב בארץ כרגע זה במיטבר (אני אכלתי בסניף בהרצליה, מניח שהוא זהה בת"א).

5 אנשים שאכלו איתי וכולם מבינים בהמבורגר - הסכימו שזה הטופ.

באזור חיפה אני אוהב את הבורגר סאלון החדש (מבית לימוזין שאני פחות אוהב האמת),

הלחמניה לא אידאלית אבל הקציצה עם הגבינה בפנים מנצחת. כמובן הסינטה בר מתחרה די שקולה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד המבורגר טוב שטעמתי זה ההמבורגר בצ'וצו בר (נמצא בצמוד לדוניה רוסה בעין הוד, שאני לא מבין איך עוד לא נמצאת כאן)

אין בו שום דבר מיוחד לכאורה אבל הוא טעים מאוד, אולי זאת האווירה של המקום.

על דוניה רוסה אני לא ארחיב (פשוט כי אין מספיק מקום) אבל יש על המסעדה כמה שרשורים בפורום.

נ.ב. על הבורגר סאלון שמעתי דווקא ביקורות לא טובות

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי ההמבורגר הכי טוב בארץ כרגע זה במיטבר (אני אכלתי בסניף בהרצליה, מניח שהוא זהה בת"א).

5 אנשים שאכלו איתי וכולם מבינים בהמבורגר - הסכימו שזה הטופ.

באזור חיפה אני אוהב את הבורגר סאלון החדש (מבית לימוזין שאני פחות אוהב האמת),

הלחמניה לא אידאלית אבל הקציצה עם הגבינה בפנים מנצחת. כמובן הסינטה בר מתחרה די שקולה.

מסכים שהוא אחד הטובים, אבל לא הכי לדעתי. זה כבר עניין של טעם. אני אישית מאוד אוהב את ההמב ב55 drafts and more ביס פלאנט בראשון. רק המב', בלי שטויות מסביב.

ההמברוגר הכי טוב שאכלתי היה בבורגר מייסטר בסן פרנסיסקו. אינעל העולם העולם איזה המבורגר... :| עכשיו אני מתגעגע...

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיץ ומוסיף המלצה טריה על אחד המקומות החביבים עליי זה מכבר - מייק'ס פלייס בהרצליה.

מדובר בסניף משני היושב באזה"ת ולא נהנה מתנועה ערה במיוחד במהלך ערבי השבוע, לא במקרה מספר מסעדות שהיו בסמוך אליו נסגרו לאורך השנים. אמנם כבר ביקרתי שם בעבר ויצאתי תמיד עם תחושה חיובית, אך ממקומות כאלה כבר התרגלתי לצפות לרמת שירות סבירה במקרה הטוב ואוכל שלא משאיר שום זכרונות לטוב או לרע, הסיבה שהמשכתי לבוא לשם היא בעיקר השקט היחסי של האזור והחניה הזמינה.

בשבוע שעבר הגעתי לשם פעם נוספת בסביבות שמונה וחצי בערב, המקום ריק כהרגלו, אך הפעם הופתעתי מאד לטובה: השירות היה מעולה והאוכל מצויין (צלעות בשר לבן עם פירה נהדר וסלט טרי), המוזיקה נחמדה ולא רועשת מדי והמחירים סבירים ביותר. הדובדבן על הקצפת היה כשביקשתי לארוז את השאריות לדרך ובמקום החמגשית הסטנדרטית הנהוגה ב-90% ממסעדות הארץ קיבלתי שורה של אריזות קרטון יעודיות ל-take away בתוספת מפיות ומגבונים לחים. דברים קטנים לכאורה, אבל זה בדיוק מה שעושה את ההבדל בחוויה וגורם ללקוח לצאת משם עם חיוך ותחושה נעימה.

כנראה שהקרבה להרצל"פ עושה את שלה, כי המסעדה הזאת עובדת כמעט בסטנדרטים שאני רגיל לראות באירופה. כמו בכל סניפי הרשת יש שם גם הופעות חיות מספר פעמים בשבוע, ובאופן כללי מדובר במקום קטן נחמד וחסר יומרות עם אווירה שכונתית ונעימה. למי שמחפש כמוני להעביר ערב בסבבה מבלי להיכנס לת"א - מומלץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לראות את השרשור הזה בראש הרשימה דווקא כשאני חוזר ממקום סעודה.

זו יותר ביקורת משולבת מאשר המלצה. הלכתי עם חברים להרברט סמואל היום, בדיעבד? בסולם 1-10, לא יותר משבע. למה? העקריות. שם לדעתי הם נפלו. ארבע. אנשים יצאו עם חשבון של 1800 שקלים חדשים לפני טיפ. הארוחה כלללה 5 ראשונות, 5 עקריות, שני בקבוקי יין, ארבע כוסות מרטיני ועוד בקבוק שהבאנו מהבית וכמה צ׳ייסרים באדיבות המקום ועדיין, קשה להגיד שנפלתי מהרגליים. הראשונות? טובות מאוד ועדיין לא מספיקות כדי לקבל ציון של מעל טוב. העקריות סבבה ותו לא. לא היית חוזר לשם על מנת לשבוע. השירות מעל המצופה, המנות מוקפדות מאוד ( למעט הבקר. לכו בשביל פירות הים והדגים, הבשר בינוני.) אבל קשה להגיד שניתן לשבוע ממנה ראשונה עיקרית וקינוח.

שירות 10/10

ראשונות 10/10

עקריות 6/10

קינוחים. 7/10

עלות-תמורה 7/10.

העיקר המלצריות נאות :)

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...